Bimcell Bedava İnternet

10 Kasım 2021 BİMcell Bedava İnternet Kampanyası

10 Kasım 2021 Bimcell bedava internet kampanyası ile tüm abonelerine çeşitli hediyeler dağıtıyor. Kampanya detayları için içeriğimizi okuyabilirsiniz.

Spread the love

10 Kasım 2021 BİMcell Bedava İnternet Kampanyası

Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 83. yılı olması nedeniyle 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel diğer GSM operatörleri gibi kampanyalar düzenleyen BİMcell, abonelerine 10 Kasım 2021 BİMcell bedava internet paketi hazırlamaktadır.

Sunduğu paket sayesinde özlemle ve saygıyla andığımız, her zaman kalbimizde yaşayan önderimiz Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili paylaşımlar yapmak isteyen abonelerine destek olacak BİMcell, uygun tarifeleri sayesinde de abone sayısını düzenli artırmaktadır.

İlginizi Çekebilir – Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü için hazırlanacak olan 10 Kasım 2021 BİMcell bedava internet kampanyası tüm BİMcell abonelerini kapsayacak olup, kampanya gün sonunda sona erecek ve kalan kullanımlar bir sonraki güne devredilmeyecektir.

10 Kasım 2021 BİMcell Bedava İnternet Kampanyası

10 Kasım 2021 BİMcell Bedava İnternet Kampanyası

Ölümünün 83. yılı nedeniyle 10 Kasım 2021 BİMcell bedava internet kampanyası hazırlayan BİMcell GSM operatörü, o güne özel abonelerine 1 GB internet hediye etmeyi planlamaktadır. ‘’BİMcell Online İşlemler’’ üzerinden cep telefonu ve şifresiyle giriş yapan BİMcell aboneleri kampanyalar hakkında bilgi sahibi olmanın dışında hatlarına yönelik ödemeden tarife değişikliğine birçok işlemi kolaylıkla yapabilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

10 Kasım 2021 BİMcell bedava internet paketine yönelik bilgi sahibi olmak isteyen abonelerde ‘’Online İşlemler’’ üzerinden kampanya hakkında detaylara ulaşabilmektedir.

10 Kasım 2021 BİMcell Bedava İnternet Kampanyası

10 Kasım 2021 BİMcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Diğer operatörlere göre yeni olan BİMcell GSM operatörü yaptığı kampanyalar ve uygun tarifeleriyle diğer GSM operatörlere abone sayısıyla ‘’Ben de varım’’ derken son olarak önderimizi anma gününe özel 10 Kasım 2021 BİMcell bedava internet kampanyası kapsamında 1 GB bedava internet paketi sunmaktadır.

İlginizi Çekebilir – Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

Kampanyaya katılım ücretsiz olup, hediye internet paketleri yüklendikten sonra abonelere SMS aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır. Kampanya gün sonunda sona erecek olup, kullanımlar başka bir aboneye devredilemeyeceği gibi 10 Kasım 2021 BİMcell bedava internet paketinden kalan kullanımlar da gün sonunda otomatik silinecektir.

10 Kasım 2021 BİMcell bedava internet hediyesi ile alakalı her türlü merak ettiğiniz soruyu alt tarafta yer alan Yorum Yap alanından bizlere sorabilirsiniz.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 200 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu