Turkcell Bedava İnternet

10 Kasım 2021 Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

10 Kasım 2021 Turkcell bedava internet kampanyası ile milyonlarca abonesine sürpriz hediyeler dağıtıyor. Fırsatları kaçırma! Detaylar içeriğimizde...

Spread the love

10 Kasım 2021 Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Türkiye Cumhuriyeti’nin kurulması adına sağlığını bile hiçe sayarak her türlü fedakarlığı yapan önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 83. yılına özel Turkcell GSM operatörü olarak anma gününe özel 10 Kasım 2021 Turkcell bedava internet kampanyası düzenlenmektedir.

10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel hazırlanmış olan kampanya faturalı ve faturasız hat kullanımı fark etmeksizin tüm abonelere hediye edilecektir. Kampanya sadece 24 saatlik bir süre için planlanmış olup, gün sonunda 10 Kasım 2021 Turkcell bedava internet kampanyası kapsamında sunulan hediyeler otomatik olarak silinecektir.

10 Kasım 2021 Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

10 Kasım 2021 Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün özlemle ve saygıyla anıldığı 10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’ne özel Turkcell tarafından ‘’10 Kasım 2021 Turkcell bedava internet kampanyası’’ düzenlenmektedir. Kampanya kapsamında 10 Kasım’a özel 1 GB bedava internet paketi hediye edilirken, kampanyaya katılım için ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasının abonelerin telefonlarında yüklü olması kampanyaya ulaşım kolaylığı sağlayacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell BİP Bedava İnternet 2020

İlginizi Çekebilir – Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Gün boyu kullanılabilecek olan 1 GB Turkcell bedava internet paketi sayesinde sosyal platformlarda paylaşımlar yapılabileceği gibi, ‘’Atatürk’ü Anma Günü’’ne yönelik duygularınızı sevdiklerinize kolaylıkla iletebilirsiniz. Telefonunda ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması olmayan aboneler ‘’AppStore’’ ya da ‘’Play Store’’ üzerinden uygulamayı kolaylıkla indirebilmektedir. Uygulama indirildikten sonra telefon numarası ve şifre ile giriş yapıldıktan sonra ‘’10 Kasım 2021 Turkcell bedava internet kampanyası’’na katılım sağlanabileceği gibi, fatura bilgisinden tarifelere kadar her türlü bilgiye ulaşılabilmektedir.

10 Kasım 2021 Turkcell Bedava İnternet Kampanyası

10 Kasım 2021 Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

10 Kasım 2021 Turkcell bedava internet kampanyası kapsamında sunulan 1 GB bedava internet paketi alabilmek için ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasında bulunan ‘’Salla Kazan’’ bölümü tıklandıktan sonra telefonunuzu sallamanız yeterli olacaktır. Kampanya kapsamında sunulan 1 GB bedava internet paketi hattınıza yüklendikten sonra kullanıma başlayabilmeniz adına SMS yoluyla bilgilendirme yapılacaktır.

İlginizi Çekebilir – Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

Kampanya sadece ‘’10 Kasım Atatürk’ü Anma Günü’’ne özel hazırlanmış bir kampanya olup, gün sonunda 10 Kasım 2021 Turkcell bedava internet kampanyası sona erecektir.  Kampanya her aboneye özel hazırlandığı için kazanılan kullanımların hediye edilmesi söz konusu değildir, gün sonunda kalan kullanımlarda otomatik olarak silinecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Haziran 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

10 Kasım 2021 Turkcell bedava internet kampanyası ile alakalı her türlü merak ettiğiniz soruyu alt tarafta yer alan Yorum Yap alanından bizlere sorabilirsiniz.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 201 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu