Vodafone Bedava İnternet

Vodafone 10 Kasım’da Abonelerini Unutmuyor! Herkese Bedava İnternet…

Spread the love

10 Kasım 2021 Vodafone Bedava internet

83 yıl önce aramızdan ayrılan ve zor şartlara rağmen ülkemizin temelini atarak;  azim, cesaret, onur ve başarı gibi kavramları uygulamalı olarak öğreten önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ü anmak için Vodafone GSM operatörü abonelerine 10 Kasım 2021 Vodafone bedava internet paketleri hazırlamaktadır.

10 yıl gibi kısa sürede birçok başarıya imza atarak çağdaş ve modern bir ülke vatandaşı olarak yaşamamızı sağlayan önderimizi saygıyla anmak adına paylaşımlar yapmak isteyen aboneleri için hazırlanan 10 Kasım 2021 Vodafone bedava internet kampanyası sadece 10 Kasım gününe özel hazırlanmış olup, gün sonunda kalan kullanımlar diğer günlere devredilemeyecektir.

İlginizi Çekebilir – Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

10 Kasım 2021 Vodafone Bedava internet

10 Kasım 2021 Vodafone Bedava internet Kampanyası

Hazırladığı kampanyalarla abonelerini her zaman memnun etmeyi başaran Vodafone, ülkemizin başarıları olan milli bayramlarımızı unutmadığı gibi, ülkemizin kurucusu olan Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıldönümünde de ‘’10 Kasım 2021 Vodafone Bedava İnternet Kampanyası’’ düzenlemektedir. 10 Kasım 2021 Çarşamba günü kullanıma sunulacak olan kampanya kapsamında Vodafone GSM operatörü abonelerine 3 GB bedava internet hediye edecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Eylül 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

3 GB Vodafone bedava internet paketiyle aboneler gün boyu paylaşımlar yapılabileceği gibi sevdikleriyle duygu ve düşüncelerini paylaşabilecektir.  Kampanya hakkında bilgi sahibi olmak isteyen aboneler ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına giriş yaparak detayları öğrenebilecektir.

Telefonunda ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması bulunmayan aboneler ‘’AppStore’’ ya da ‘’Play Store’’ sanal mağazaları üzerinden uygulamayı indirebilir ve telefon numarasıyla şifre girişi yaparak hesap bilgilerine ulaşabilmektedir. Uygulama üzerinden ‘’10 Kasım 2021 Vodafone Bedava İnternet Kampanyası’’na katılım sağlamak dışında diğer kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olunabilmektedir.

İlginizi Çekebilir – Ziraat Kart Kargo Takip, Ziraat Kartım Ne Zaman Gelir?

10 Kasım 2021 Vodafone Bedava internet

10 Kasım 2021 Vodafone Bedava internet Nasıl Yapılır?

10 Kasım 2021 Vodafone bedava internet kampanyasıyla abonelerine 3 GB internet hediye edecek Vodafone, kampanya süresini 10 Kasım 2021 günü olarak belirlemiştir. Gün sonunda kalan kullanımlar otomatik olarak silinecek ve kazanılan kullanımların başka abonelere devredilmesine izin vermeyecektir.

İlginizi Çekebilir – Kriminolog (Suç Bilimci) Nedir? Nasıl Kriminolog Olunur?

10 Kasım 2021 Vodafone bedava internet kampanyasına katılım için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasında yer alan “Bana Ne Var?” sekmesinin tıklanması gerekmektedir. Sekme üzerinde yer alan bedava internet kısmında 3 GB bedava internet paketini alabilir ve gün boyu dilediğinizce internet kullanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet Uygulaması

Vodafone 10 Kasım bedava internet ile alakalı her türlü merak ettiğiniz soruyu alt tarafta yer alan Yorum Yap alanından bizlere sorabilirsiniz.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 202 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu