Türk Telekom Bedava İnternet

29 Ekim 2021 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

Türk Telekom abonelerini 29 Ekim'de de Unutmuyor. Cumhuriyet Bayramı'na özel bedava internet ve çeşitli sürprizler sizleri bekliyor.

Spread the love

29 Ekim 2021 Türk Telekom Bedava İnternet

Son zamanlarda yaptığı kampanyalarla dikkat çeken ve abone sayısında ciddi bir artış yaşayan Türk Telekom, 29 Ekim 2021 Türk Telekom bedava internet kampanyası düzenleyerek abonelerinin Cumhuriyet Bayramı’nı kutlamaya hazırlanıyor. Cumhuriyet Bayramı nedeniyle sunulacak hediye paketi, faturasız ya da faturalı hat kullanımı fark etmeksizin tüm abonelere hediye edilecektir.

98. yıl kutlamaları için düzenlenecek bayram hediyeleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve katılım sağlamak için aşağıdaki adımları takip edebilir ve gün boyunca bedava internet kullanmanın keyfine varabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom Bedava İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

29 Ekim 2021 Türk Telekom Hediyesi Nedir?

29 Ekim 2021 Türk Telekom hediyesi Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına özel hazırlanmış bir paket olup, internet kullanmayı seven aboneler dışında konuşmayı seven abonelere de hitap etmek için geniş kullanım imkanı sunmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Kodları

Türk Telekom GSM operatörü 29 Ekim 2021 Cuma günü abonelerinin kullanması için 1 GB bedava internet paketi dışında 1.000 dakika her yöne konuşma ve 1.000 SMS paketini ‘’29 Ekim 2021 Türk Telekom Hediyesi’’ olarak abonelerine sunmaktadır.

29 Ekim 2021 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyası

29 Ekim 2021 Türk Telekom Bedava internet Nasıl Yapılır?

29 Ekim 2021 Türk Telekom bedava internet, konuşma ve SMS paketi sahibi olabilmek için herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmaksızın faturalı ve faturasız hat kullanan tüm abonelere otomatik olarak yüklenecektir. Kampanya hakkında detaylara ulaşmak ve bilgi sahibi olabilmek için ‘’Türk Telekom Online İşlemler’’ uygulaması üzerinden detaylara ulaşabilir, 1 GB bedava internet, 1.000 dakika ile 1.000 SMS her yöne konuşma ve SMS paketi sahibi olabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

29 Ekim 2021 Türk Telekom Kampanya Detayları

29 Ekim 2021 Türk Telekom bedava internet, konuşma ve SMS paketi 29 Ekim Cumhuriyet Bayramına özel hazırlanmıştır bir hediye paketidir. Bayrama özel hazırlanan kampanyaya katılım ücretsiz olup, aşağıda belirtilen detaylara dikkat edilmesi gerekmektedir.

  • Türk Telekom bedava internet paketi içeren hediye paketi kullanımı ücretsizdir.
  • Türk Telekom GSM operatörü tarafından hazırlanan hediye paketi abonelere özel hazırlandığı için başka abonelere hediyelerin devri söz konusu değildir.
  • 29 Ekim 2021 Türk Telekom bedava internet, konuşma ve SMS paketinden faydalanmak için abonelerin SIM kartlarının 4.5G ile uyumlu olması şartı aranmaktadır.
  • Kampanya sadece Türk Telekom abonelerine özel 29 Ekim 2021 Cuma günü için geçerli olup, gün sonunda kalan kullanımlar sonraki bir zamanda devredilmeyecektir.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Haziran 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Aşağıda yer alan ”Yorum Yap” alanından değerli duygu ve düşüncelerini belirten tüm ziyaretçilerimize bedava internet gönderiyoruz.

Not: Mail adresinizi doğru girin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 209 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

21 Yorum

  1. ben denedim arkadaşlar gerçekten oluyor herkese tavsiye ederim teşekkürler Türk Telekom

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu