Türk Telekom Bedava İnternet

29 Ekim Türk Telekom Hediyesi

Spread the love

İçindekiler

29 Ekim Türk Telekom Hediyesi

Ülkemizde çok tercih edilen GSM operatörleri arasında yer alan Türk Telekom, her yıl 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına düzenlediği ‘’29 Ekim Türk Telekom Hediyesi’’ kampanyalarıyla katılmaktadır. Bu nedenle aboneleri tarafından bu yıla özel 29 Ekim hediyeleri merak konusu olurken, Türk Telekom faturalı ve faturasız hat abonesi ayrımı yapmadan tüm abonelerine kutlamalar kapsamında hediyeler vereceğini duyurdu.

29 Ekim Türk Telekom hediyesi ile ilgili detaylara ulaşmak ve katılım koşullarına yönelik bilgi sahibi olmak adına yazımızı okuyabilir, Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına hediyeler sayesinde rahatlıkla katılabilirsiniz.

29 Ekim Türk Telekom Hediyesi

29 Ekim Türk Telekom Hediyesi Nedir?

Dini bayramlarımız dışında milli bayramlarımızı unutmayan Türk Telekom, ülkemiz için çok anlamlı olan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel ‘’29 Ekim Türk Telekom Hediyesi’’ adı altında özel hediyeler hazırlamaktadır.

Cumhuriyet Bayramı nedeniyle abonelerine bedava internet paketi hediye edecek olan Türk Telekom, konuşmayı ve yazışmayı seven abonelerini unutmayarak her yöne konuşma ve SMS paketleri ile tüm abonelerine hitap ederek bayramlarını kutlamayı planlamaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  2022 Türk Telekom Hediye İnternet

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

29 Ekim Türk Telekom hediyesi olarak 1 GB bedava internet paketi ile birlikte her yöne 1.000 dakika konuşma ve 1.000 SMS paketi hazırlarken, kullanımlar sadece 29 Ekim 2020 Perşembe günü boyunca kullanılabilecektir.

29 Ekim Türk Telekom Hediyesi

29 Ekim Türk Telekom Hediyesi Nasıl Alınır?

29 Ekim Türk Telekom hediyesi olarak hem faturalı hem de faturasız abonelerine 1 GB bedava internet ve 1.000 dakika konuşma ile 1.000 SMS paketi hediye etmektedir. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle 29 Ekim 2020 Perşembe gününe özel sunulacak hediyeleri almak için herhangi bir uygulamaya ihtiyaç duyulmayacağı gibi SMS gönderimi de gerekmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

29 Ekim Türk Telekom hediyesi 1 GB internet, 1.000 dakika konuşma ve 1.000 SMS paketi tüm abonelerinin hatlarına otomatik olarak yüklenecek olup, 29 Ekim 2020 Perşembe günü bittiğinde kullanılmamış olan faydalar da devretmeyecek ve otomatik silinecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

29 Ekim Türk Telekom Hediyesi

29 Ekim Türk Telekom Hediyesi Başvuru Şartları

29 Ekim Türk Telekom hediyesi olarak sunulacak olan 1 GB internet ve 1.000 dakika konuşma ile 1.000 SMS paketi sahibi olabilmek için başvuru için herhangi bir şart aranmamaktadır. Faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin hediye hattınıza otomatik tanımlanacaktır.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu