Turkcell Bedava İnternet

29 Ekim Turkcell Hediyesi

Spread the love

İçindekiler

29 Ekim Turkcell Hediyesi

En fazla operatör sayısına sahip olarak liderliğini korumayı başaran Turkcell, 29 Ekim Turkcell hediyesi hazırlayarak 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına aboneleri ile birlikte katılmayı planlamaktadır.

Hediyeleri dışında hazırladığı reklamla da abonelerinin gönlünde taht kuran Turkcell, ülkemizin bugünlere kolay gelmediğini anlatmaya çalışırken 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı coşkusunu tüm abonelerine yaşatmayı başarmaktadır.

Cumhuriyet Bayramı nedeniyle hazırlanan 29 Ekim Turkcell hediyesi hakkında tüm detaylara ulaşmak ve katılım sağlamak için yazımızı okumaya devam edebilir, sunulan hediyeler sayesinde sevdiklerinizle ile bayram coşkusunu yaşayabilirsiniz.

29 Ekim Turkcell Hediyesi

29 Ekim Turkcell Hediyesi Nedir?

Abonelerinin doğum günleri dahil hiçbir özel günü atlamayan Turkcell, 29 Ekim Turkcell hediyesi olarak internetten vazgeçemeyen aboneleri için 1 GB internet hediye etmeyi planlamaktadır. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı’na özel bununla da yetinmeyen Turkcell, konuşmadan ve yazmadan keyif alan aboneleri içinde 500 dakika her yöne konuşma ve 1.000 SMS paketi hediye edecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell İnternet Hediye Etme

Cumhuriyet’in 97. yılına özel 29 Ekim Turkcell hediyesi açısından cömert davranan Turkcell, TV+ abonelerini unutmayarak, TV+ uygulamasında bulunan tüm kanalların 29 Ekim 2020 Perşembe günü ücretsiz olarak izlenmesini sağlayacak.

29 Ekim Turkcell Hediyesi

29 Ekim Turkcell Hediyesi Nasıl Alınır?

Her yıl olduğu gibi 2020 yılında da 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için 29 Ekim Turkcell hediyesi hazırlayan Turkcell, 1 GB internet ve 500 dakika konuşma ile 1.000 SMS bayram hediyesini abonelerine hazırlamaktadır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell Bip Bedava İnternet Kampanyası

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Üstelik Turkcell abonelerinin hediyeleri alabilmesi için SMS göndermesi ya da uygulama indirmesine gerek kalmaksızın faturalı ve hazır kart abonelerini ayırt etmeksizin tüm abonelerine hediyelerini otomatik olarak yükleyecektir. Ayrıca Turkcell gün sonunda 29 Ekim Turkcell hediyesi olan paketlerden kalan kullanımları da otomatik olarak silinecektir.

29 Ekim Turkcell Hediyesi

29 Ekim Turkcell Hediyesi Başvuru Şartları

29 Ekim Turkcell hediyesi ve reklamı ile manevi değerlere ne kadar önem verdiğini gösteren Turkcell, 1 GB internet ve 1.000 dakika her yöne konuşma ile 1.000 SMS hediye paketi için abonelerinden herhangi bir koşul aramamaktadır. Faturalı ya da hazır kart kullanıcısı olan tüm abonelerine 29 Ekim Turkcell hediyeleri otomatik yükleyecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Operatörlerden 29 Ekim Hediyesi

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

9 Yorum

  1. Turkcell gerçekten çok iyi bir operatör bundan dolayı çok seviyorum ama dergilerinde islama yanlış yapmalarını kınıyorum

  2. COK GÜZEL BİR SİTE ELLERİNİZE SAĞLIK
    UMARIM İSTEDİĞİM İNTERNETE KAVUŞURUM
    TEŞEKKÜR EDERİM

  3. Keşke abonesiz internet olsa ve kimse internetsiz kalmasa ..hep bence hediye İnternet dağıtmali😔😔

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu