Haberler

30 Ağustos Operatörlerden Bedava İnternet Hediyesi

Spread the love

İçindekiler

30 Ağustos Operatörlerden Bedava İnternet Hediyesi

Mevcut olan aboneleri memnun etmek ya da abone sayılarını arttırmak için GSM operatörleri bedava internet paketleri hediye etmektedir. Düzenledikleri kampanyalar dışında ülkemiz için önem arz eden milli ve dini bayramlar gibi özel günleri unutmayan GSM operatörleri 30 Ağustos Zafer Bayramı içinde hediyeler hazırlamaktadır.

30 Ağustos 1922 yılında Mustafa Kemal Atatürk başkumandanlığında düşmanlara karşı yapılan Büyük Taarruz Başkomutanlık Savaşı sonucunda kazanılan başarımızı kutlamak açısından ülkemiz için ayrı bir önem arz etmektedir. Bu nedenle 30 Ağustos operatörlerden bedava internet hediyesi hazırlarken, GSM operatörlerinin hazırladığı hediyeler ilgili detaylar yazımızda yer almaktadır.

30 Ağustos Turkcell Bedava İnternet Hediyesi

30 Ağustos Turkcell Bedava İnternet Hediyesi

30 Ağustos operatörlerden bedava internet hediyesi aboneleri için sunulurken, Turkcell 30 Ağustos Zafer Bayramı için abonelerine 1 GB internet paketine ilave olarak 500 dakika konuşma ile 1000 SMS paketi hediye etmektedir.

Turkcell sadece iletişim paketleri sınırlı kalmayarak zengin içerikli servisleri içerisinde yer alan TV+ ve fizy servislerinin kullanımlarını 30 Ağustos 2020 Pazar günü ‘’Zafer Bayramı’’ için ücretsiz yapmaktadır. 30 Ağustos Turkcell bedava internet hediyesi ile birlikte diğer hediyelerin kullanımı 30 Ağustos 2020 Pazar günü saat 09.00 itibarıyla başlayacak olup, 31 Ağustos 2020 tarihinde sabah 09.00’da sona erecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  30 Ağustos Türk Telekom Bedava İnternet Hediyesi

30 Ağustos Vodafone Bedava İnternet Hediyesi

30 Ağustos Vodafone Bedava İnternet Hediyesi

30 Ağustos operatörlerden bedava internet hediyesi ile kutlanırken, Vodafone GSM operatörü olarak kutlamalara 1 GB bedava internet paketi hediye ederek katılmaktadır. 30 Ağustos Zafer Bayramı için hazırlanan 30 Ağustos Vodafone bedava internet hediyesi faturalı ve faturasız hat kullanan abonelere 30 Ağustos 2020 Pazar günü için otomatik yüklenecektir. Gün sonunda kalan kullanımlar ise devretmeyecek ve otomatik olarak silinecektir.

30 Ağustos Türk Telekom Bedava İnternet Hediyesi

30 Ağustos Türk Telekom Bedava İnternet Hediyesi

30 Ağustos operatörlerden bedava internet hediyesi sunularak kutlanacak olup, Türk Telekom GSM operatörü tarafından aboneleri için bedava internet hediyesi olarak 5 GB internet paketi hazırlanmaktadır. 30 Ağustos Türk Telekom bedava internet hediyesi 30 Ağustos 2020 Pazar gününe özel sunulacak olup, bedava internet paketi tüm abonelere herhangi bir işlem yapılmaksızın otomatik yüklenecektir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

16 Yorum

  1. İyi ki vodafone kullanıyorum. Gerçekten güzel bi operatör. Böyle kampanyalar daha sık yapılmalı. Teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu