Türk Telekom Bedava İnternet

30 Ağustos Türk Telekom Bedava İnternet Hediyesi

Spread the love

İçindekiler

30 Ağustos Türk Telekom Bedava İnternet Hediyesi

Bedava internet kampanyaları denilince akla ilk gelen Türk Telekom verdiği bedava internet paketleri abonelerini memnun etmektedir. Ayrıca özel gün kutlamalarına katılmak amacıyla milli ve dini bayramlarımıza özel ektra bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Bu yıl ki 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlaması için abonelerine ‘’30 Ağustos Vodafone Bedava İnternet Hediyesi’’ olarak bedava internet paketi hediye etmektedir.

30 Ağustos Türk Telekom Bedava İnternet Hediyesi Nasıl Yapılır?

Türk Telekom aboneleri için 30 Ağustos Türk Telekom bedava internet hediyesi olarak 5 GB bedava internet paketi hazırlarken, paket kullanımı için abonelerinin herhangi bir işlem yapması gerekmemektedir. Yani bedava internet paketine sahip olmak için herhangi bir uygulamaya girmek ya da SMS gönderimi gerekmemektedir.

30 Ağustos 2020 Pazar günü geçerli olacak 5 GB Türk Telekom bedava internet paketi kullanımı sadece Zafer Bayramı için geçerli olup, kalan kullanım söz konusu ise gün sonunda otomatik silinecektir.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  30 Ağustos Operatörlerden Bedava İnternet Hediyesi

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

30 Ağustos Türk Telekom Bedava İnternet Hediyesi

30 Ağustos Türk Telekom Bedava İnternet Hediyesi Katılım Koşulları Nedir?

Türk Telekom’un aboneleri için hazırladığı 30 Ağustos Türk Telekom bedava internet hediyesi olan 5 GB bedava internet paketi kampanyasına katılım için bir koşul aranmamaktadır. Zafer Bayramı kutlaması için verilecek olan paket Türk Telekom abonesi olan faturalı ve faturasız hat kullanan abonelere 30 Ağustos 2020 Pazar günü otomatik olarak yüklenecektir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

10 Yorum

  1. modelimizde arıza vardı ne yapsak olmadı .kazandırıo yükledik açılmadı . Youtube dan baltık olmadı .iyiki 30 ağustosta olmuş 5gb aldık o zaman 5gb ımızı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu