Turkcell Bedava İnternet

30 Ağustos Turkcell Bedava İnternet Hediyesi

Spread the love

İçindekiler

30 Ağustos Turkcell Bedava İnternet Hediyesi

Abonelerine özel günlerde bedava internet hediyesi sunarak kutlamalara dahil olan ve abonelerini memnun etmeye çalışan Turkcell, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle 30 Ağustos Turkcell bedava internet hediyesi vermektedir. Aynı zamanda konuşmayı ve mesajlaşmayı seven abonelerini unutmayan Turkcell, bayram coşkusunun yaşanabilmesi adına konuşma ve SMS paketlerini de bedava internet paketine ilave olarak hediye etmektedir.

30 Ağustos Turkcell Bedava İnternet Hediyesi

30 Ağustos Turkcell Bedava İnternet Hediyesi Nasıl Yapılır?

30 Ağustos Turkcell bedava internet hediyesi sadece 30 Ağustos Zafer Bayramı günü için geçerli olacak olup, 1 GB bedava internet paketi dışında 500 dakika konuşma ve 1000 SMS paketi abonelere hediye edilecektir. Ayrıca Turkcell’in zengin içerikli servisleri arasında olan TV+ ve fizy servislerinin kullanımı da ücretsiz olarak sağlanacaktır.

30 Ağustos Turkcell bedava internet hediyesi dışında sunulan konuşma ve SMS iletişim paketleri ile zengin içerikli servisleri kullanımı 30 Ağustos 2020 tarihinde saat 09.00’da başlayacak olup, 31 Ağustos 2020 tarihinde sabah 09.00’da sona erecektir. Ayrıca Turkcell TV+ ile abonelerinin TV keyfi yapabilmesi için sadece TV+ kullanımında geçerli olacak 2 GB Turkcell bedava internet paketi tanımlanacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell BİP Bedava İnternet 2020

Turkcell Bip Bedava İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Turkcell Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

30 Ağustos Turkcell Bedava İnternet Hediyesi

30 Ağustos Turkcell Bedava İnternet Hediyesi Katılım Koşulları Nedir?

30 Ağustos Turkcell bedava internet hediyesi ile birlikte 500 dakika konuşma ve 1000 SMS paketi Turkcell abonelerine 30 Ağustos Zafer Bayramı gününe özel otomatik olarak yüklenecek olup, herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmayacaktır. Gün sonunda kalan kullanımlar Turkcell tarafından silinecek olup, devretme özelliği olmayacaktır.

Aynı zamanda 30 Ağustos Turkcell bedava internet hediyesi ve zengin içerikli servisler arasında yer alan TV+ ve fizy servisleri kullanımı 30 Ağustos 2020 tarihinde saat 09.00’da başlayacak olup,  31 Ağustos 2020 tarihinde sabah 09.00’da sona erecektir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

9 Yorum

  1. Çok heyecanlı hissediyorum. Tüylerim diken diken oluyor. Herkesin 30 Ağustos u kutlu olsun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu