Vodafone Bedava İnternet

30 Ağustos Vodafone Bedava İnternet Hediyesi

Spread the love

İçindekiler

30 Ağustos Vodafone Bedava İnternet Hediyesi

Vodafone abonelerine özel bedava internet kampanyalarına ilave olarak özel günleri unutmayarak bayram kutlamalarına dahil olmaktadır. Diğer yıllarda olduğu gibi bu yılda yaklaşan 30 Ağustos Zafer Bayramı için hazırlıklarına başlayan Vodafone, abonelerine ‘’30 Ağustos Vodafone Bedava İnternet Hediyesi’’ sunarak internet ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlamaktadır.  

30 Ağustos Vodafone Bedava İnternet Hediyesi

30 Ağustos Vodafone Bedava İnternet Hediyesi Nasıl Yapılır?

30 Ağustos Vodafone bedava internet hediyesi için hazırlıklarına başlayan Vodafone, ülkemiz için önemli olan özel günü aboneleri ile birlikte kutlamak için abonelerine 1 GB bedava internet paketi hediye etmeyi planlamaktadır. Bedava internet paketi kullanımı sadece 30 Ağustos 2020 Pazar günü geçerli olacak olup, kalan kullanımlar devretmeden gün sonunda Vodafone tarafından silinecektir.

30 Ağustos Vodafone bedava internet hediyesi olarak sunulan 1 GB bedava internet paketine sahip olmak SMS gönderimi ya da uygulama indirmek gibi herhangi bir işlem yapılmasına gerek yoktur. 30 Ağustos Zafer Bayramı’na özel 1 GB Vodafone bedava internet paketi abonelere otomatik olarak yüklenecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet Uygulaması

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Buraya Tıklayın!

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

30 Ağustos Vodafone Bedava İnternet Hediyesi

30 Ağustos Vodafone Bedava İnternet Hediyesi Katılım Koşulları Nedir?

Vodafone tarafından 30 Ağustos Vodafone bedava internet hediyesi olarak abonelerine 1 GB bedava internet paketi hediye edilirken, Zafer Bayramı’na özel düzenlenen bu kampanyaya katılım için herhangi bir koşul aranmamaktadır. Vodafone tarafından o güne özel 1 GB Vodafone bedava internet paketi faturalı ve faturasız hat kullanan tüm abonelerine otomatik yüklenecektir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

6 Yorum

  1. Sitenizi çok beğeniyorum. İnternet hakkında bütün bilgileri burada alıyorum teşekkür. Ayrıca 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlu OLSUN.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu