Haberler

AppGallery ile Hep Kazan Bedava İnternet

AppGallery ile Hep Kazan bedava internet kampanyaları ile artık Huawei kullanıcıları internetsiz kalmıyor. AppGallery nasıl kullanılır? Ne zamana kadar geçerli? Bedava internet nasıl kazanılır? Aradığınız tüm bilgiler içeriğimizde...

Spread the love

AppGallery ile Hep Kazan Nedir?

AppGallery dünyanın en çok telekomünikasyon ürünleri üreten ikinci firması Huawei’nin bir uygulaması… Huawei kullanıcılarıyla bağını sıkı tutmak için çeşitli hediye kampanyaları düzenlemektedir. AppGallery ile hep kazan kampanyası da bunlardan biridir. Hep kazan Huawei tarafından Türkiye’de Türk Telekom, Tukcell ve Vodafone ile ortaklaşa gerçekleştirilen kampanyasıdır.

AppGallery ile Hep Kazan Ne İşe Yarar?

AppGallery uygulaması, Huawei tarafından geliştirilmek ve yaygınlaştırılmak üzere çeşitli promosyonlar sunmaktadır. Uygulamayı indiren kullanıcılar bedava haftalık internetten tablete kadar sayısız hediye kazanma şansına sahip olabilirler.

Uygulamadaki fırsatlardan yararlanmak için AppGallery telefonunuza indirdikten sonra şans çarkını çevirmeniz gerekmektedir. Çarkta boş yok. Her çevirmede hediye kazanma şansınız var. Şanslı çarkı çevirerek hediye kazanan aboneler dolduracakları form ile haftalık yapılan özel çekilişlere katılabilirler. Haftalık çekilişlerde tablet, cep telefonu gibi hediye fırsatları sunulmaktadır.

AppGallery ile Hep Kazan Bedava İnternet

AppGallery ile Nasıl Bedava İnternet Kazanılır?

AppGallery ile nasıl bedava internet kazanılır sorusunun cevaplarını yanıtlayalım. AppGallery’de bedava internet kazanmak için yapılması gereken ilk adım AppGallery uygulamasını indirmek. Daha sonra AppGallery kimliği oluşturmalısınız. AppGallery’de bulunan hep kazan butonuna tıklayın. Karşınıza çıkan şans çarkını çevirmek için AppGallery uygulamalarından bir tanesini indirmek durumundasınız. Şans çarkı çevirmek için uygulama indirme hakkı günde bir defa olarak sınırlandırılmıştır. Çarkı çevirdiğinizde muhakkak bedava internet kullanım hakkı çıkar.

İlginizi Çekebilir – Vodafone Bedava İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

AppGallery Nasıl Hediye Alınır?

AppGallery Hep Kazan uygulamasından kazandığınız hediyeleri kullanmak için izlemeniz gereken bir yol vardır. İndirdiğiniz uygulamada bulunan hediye merkezi menüsüne gidin. Ben ve ardından hediyeler butonuna basın. Kazandığınız paketler arasında istediğinizi hediyenin yanında al düğmesi olacaktır. Bu düğmeye tıklayarak size gelen kodu aktif edin. Uygulamaya girdiğiniz telefon numarasına hediye internetiniz tanımlanacaktır. Ayrıca aldığınız kodları kullanarak haftalık tablet ve telefon çekilişine de katılabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

AppGallery Çark Çevirme Nasıl Yapılır?

AppGallery çark çevirmek için galeride bulunan uygulamalardan birini telefonunuza indirmelisiniz. İndirilen uygulama sonrasında AppGallery’den şans çarkı çevirme hakkına sahip olursunuz. Şans çevirme çarkını günde bir defa çevirme hakkınız vardır. Haftada 3 kere çarkı çevirerek aldığınız hediyeleri kullanma hakkınız olacaktır.

Huawei AppGallery Hangi Uygulamalar Var?

Huawe’nin mobil uygulayıcı dükkânı AppGallery sadece Huawei kullanıcıları değil diğer android telefon kullanıcıları tarafından da yüklenip kullanılabilir. AppGallery uygulaması daha fazla kullanıcıya ulaşmak için çeşitli kampanyalar sunmaktadır.

AppGallery’nin kampanyalı hediyelerden faydalanabilmek için uygulamayı aktif olarak kullanmanız gerekli. Bu kampanyalardan faydalanmak için AppGallery’de bulunan uygulamalardan indirmeniz gerekli. Mobil dünyasının yoğun rekabeti içinde Çin devi Huawei firması kendine kalıcı bir yer edinme çabasında Aslında bu eylem Huawei’n pazara yayılması ve daha fazla tanınmasını sağlamak için düşünülmüş bir organizasyon. Huawei AppGallery uygulamaları dünya üzerinde 170’den fazla ülkede kullanılmaktadır.

AppGallery ile Hep Kazan Bedava İnternet

Huawei, kendi tablet ve telefon kullanıcıları dışındaki kullanıcılara da mobil uygulamaları sunmakta. Bunu sağlarken kullanıcılarına gizlilik ve güvenliği garanti etmektedir. Peki Huawei AppGallery uygulamalarında neler var? Gelin bu uygulamalara bir göz atalım.

Huawei AppGallery de diğer App Store’de ve Play Store’de bulunan popüler uygulamalar mevcuttur. Bunlara örnek; Tik tok, Snapchat, Getir, Sahibinden, e-devlet, Hepsiburada, Trendyol, N11, Gittigidiyor, Yandex, Arabam.com gibi uygulamalar. Bilmenizde fayda var ki AppGallery’de whatsapp uygulaması henüz yok. Ayrıca youtube da olmayan uygulamalardan. Bunun sebebi Amerikan firmalarının Huawei’yi piyasada liste dışı bırakmak istemeleri. Yine de Huawei uygulama üzerinde araştırma ve geliştirmelerini sürdürmektedir.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom Bedava İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

AppGallery Nereden ve Nasıl İndirilir?

Huawei’nin mobil uygulaması AppGallery, Huawei’n kendi telefon ve tabletlerinde otomatik yüklü olarak gelmektedir. Android telefonunuza yüklemek için https://consumer.huawei.com/tr/mobileservices/appgallery sitesinden şimdi yükle linkine tıklamalısınız.

Android telefonunuz güvenlik gerekçesiyle programın değişiklik yapmasına izin vermeyecektir. Bu bölümde ayarlardan bu kaynağa izin ver seçeneğini tıklayın. Dosya indirildikten sonra dosyayı çıkartıp kurmanız gerekli. Kurum işleminden sonra mailiniz ile bir Huawei hesabı açın. Açtığınız hesap sizin AppGallery’deki kimliğiniz olacaktır. Bu kimlik ile AppGallery’e girebilir ve dilediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz. AppGallery’i indirmek tamamen ücretsizdir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone'dan Herkese 12 Ay Boyunca 3 GB Bedava İnternet

AppGallery ile Hep Kazan 2021

AppGallery ile hep kazan kampanyasını nedir? Neleri içerir? Hangi tarihler arası geçerlidir? Kullanıcıların en çok merak ettiği soruların cevaplamaya başlayalım. AppGallery hep kazan Huawein’in mobil uygulamalar yüklenilen dijital platformudur.

Uygulama kullanılabilirliği arttırmak için hep kazan hediye şans çarkı adında bir uygulama oluşturmuştur. Kampanyalardan yararlanmak için AppGallery’i indirin. Mailiniz ile hesap oluşturun. Galerideki uygulamalardan birini indirin. Her uygulama indiriminde bir çark çevirme hakkınız olacaktır. Çarkı çevirin. Çarktaki 7 hediyeden birini kazanın.

Çark çevirdiğinizde muhakkak bir hediye çıkacaktır. Kazandığınız internet paketleri için uygulamadaki kodları aktif edin. Ayrıca her çevirmede kazandığınız kodlar ile haftalık çeşitli hediyelerin dağıtıldığı çekilişe de katılma hakkınız olacaktır.  Çok talep gören bu uygulama 31 Aralık 2021’ye kadar devam edeceği düşünülmektedir. Tabi ki en güncel bilgilendirme ve kampanyada yapılacak değişiklikler Huawei Türkiye’nin inisiyatifindedir.

AppGallery ile Hep Kazan Bedava İnternet

Appgallery ile Hep Kazan Bedava İnternet İndir

AppGallery Hep Kazan Uygulaması şans çarkında kazandığınız internet kullanımlarını uygulamanın hediye merkezi menüsünden ulaşabilirsiniz. Kazandığınız bedava hediye internetlerin kodlarını aktif edin. Hesap oluşturduğunuz esnada verdiğiniz telefon hattına bedava internet haklarınız yüklenecektir.

Appgallery ile Hep Kazan Bedava İnternet Hilesi

AppGallery şans çarkı çevirerek bedava internet kazanmak günlük olarak sınırlandırılmıştır. Ancak bazı yöntemler ile hile yaparak bedava internet kazanabiliriz. Bunlardan ilki birden fazla kullanıcı hesabı açmak. Farklı mailler ile açacağınız hesaplarla AppGallery’e girerek çarkı çevirebilirsiniz.

AppGallery İnternet Hediyesi Nasıl Alınır?

Uygulama içerisindeki şans çarkını çevirerek alacağınız kodu aktif edin. Şans çarkında boş olmadığı için illaki bedava internet hakkı çıkacaktır. Aldığınız bu kod sistem üzerinde aktif et butonuna basın. Hesabınıza bağlı telefon hattınıza bedava internet hediyesi gelecektir.

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

AppGallery ile Hep Kazan Nedir?

Huawei Türkiye, tarafından başlatılan promosyon kampanyasıdır. AppGallery’nin daha fazla tanınması ve geliştirilebilmesi için piyasaya duyurulan ‘Hep Kazan’ isimli uygulamadır. Kampanya içeriği AppGallery kullanılarak indirilecek olan her bir uygulama için çekiliş hakkı tanımaktadır. Kazanımlar şans çarkı çevirme aracılığıyla yapılmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Migros Kimin? (Migros Sahibi Kim)

Çevrilen şans çarkında bedava günlük, haftalık internet kullanımları bulunmaktadır. Ayrıca şans çarkı ile kazanılan kodlarla haftalık hediye çekilişleri yapılmaktadır. Çin merkezli Huawei firması, Google’n kendisini piyasa dışı bırakma çabalarına karşın böyle bir hamle yaparak kullanıcıları yanına çekmeye çalıştığını akıllara getiriyor.

AppGallery ile Hep Kazan Hediye Kodu

AppGallery ile hep kazan hediye kodunu kullanarak haftalık çekilişlere katılabilirsiniz. Bu çekilişler de haftalık internet GB kullanım, Yemeksepeti indirim kuponları, 5 adet Huawei MateBook D15, 25 adet Huawei Watch GT 2 ve büyük ödül olarak 1 adet Huawei Mate Xs ürünlerinden birini kazanma fırsatını yakalayabilirsiniz. AppGallery ile hep kazan hediye kodunuzu https://appgalleryilehepkazan.com adresine kişisel bilgilerinizi yazarak haftalık çekilişe katılabilirsiniz.

AppGallery ile Hep Kazan Bedava İnternet

AppGallery ile Hep Kazan Sonuçları

AppGallery ile hep kazan sonuçlarının haftalık ve güncel halini görmek için https://consumer.huawei.com/tr adresini takip edebilirsiniz. Çekilişler her hafta Huawei Türkiye’nin belirlediği saatlerde yapılacak ve Huawei resmi sitesinden yayınlanacaktır.

AppGallery APK İndir

AppGallery tüm Android telefonlara kolayca indirebilirsiniz. Huawei yüksek güvenlikli altyapısı ile kullanıcılarının kişisel bilgileri korumayı taahhüt eder. AppGallery’i Huawei’nin resmi web sitesi https://consumer.huawei.com/tr adresinden indirebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir – Vodafone Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

AppGallery ile Hep Kazan Hediye Çarkı

AppGallery ile hep kazan hediye çarkı Huawei’nin mobil uygulamalarının bulunduğu platform olan AppGallery’yi yaygınlaştırmak için oluşturduğu dijital hediye kampanyasıdır. Çark sayesinde kullanıcılar bedava haftalık internet paketlerine ve çeşitli hediyelere sahip olabilirler. Bu sayede AppGallery’nin kullanımının artması planlanmaktadır.

Apple Store ve Play Store’den sonra dünyanın en büyük üçüncü mobil uygulama mağazasıdır. Uygulamayı cep telefonunuza indirdikten sonra oluşturacağınız hesap ile hep kazan uygulamasına giriş yapmalısınız. Uygulama android telefonlarda sorunsuzca çalışmaktadır. Huawei’nin kendi telefon ve tabletlerinde zaten yüklü bir şekilde bulunmaktadır.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Aşağıda yer alan ”Yorum Yap” alanından değerli duygu ve düşüncelerini belirten tüm ziyaretçilerimize bedava internet gönderiyoruz.

Not: Mail adresinizi doğru girin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 200 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu