Bimcell Bedava İnternet

Aralık 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Spread the love

İçindekiler

Aralık 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Faturalı ve faturasız hat kullanan abonelerine bedava dakika ve SMS paketleri dışında bedava internette hediye eden BİMcell, Aralık 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları ile her ay olduğu gibi yılın son ayında da abonelerine sürprizler yapmaktadır.

Kampanyalar sayesinde daha fazla kişiye hitap etmeyi planlayan BİMcell, bedava internet paketleri ile abonelerinin artan internet ihtiyacına da çözüm sunmaktadır. Aralık 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olmak adına yazımızı okuyabilir ve hediye internet paketlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Aralık 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Aralık 2020 BİMcell Yeni Hat Alana Bedava İnternet Kampanyası

Aralık 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları ile diğer aylarda olduğu gibi abonelerine bedava internet paketleri sunarken, bu kampanyası sayesinde yeni abonelerine hoş geldin hediyesi sunmaktadır. Numara taşıyarak ya da yeni hat alarak BİMcell’li olan abonelerin hatları açıldıktan sonra faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı abonesi olması fark etmeksizin hediyeleri otomatik olarak yüklenecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom İnternet Hediye

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Aralık 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları kapsamında yeni abonelerine BİMcell, aylık kullanım için 9 GB bedava internet paketine ilave olarak 300 dakika konuşma ve 300 SMS paketi hediye edecektir.

Aralık 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Aralık 2020 BİMcell Deneme Bedava İnternet Kampanyası

Aralık 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları sayesinde BİMcell internet kalitesini abonelerine göstermek isteyen BİMcell, deneme amaçlı abonelerine 500 MB internet paketi hediye etmektedir. Tek sefer için geçerli olan internet paketini almak için ‘’DENEME’’ yazdıktan 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Aylık kullanım için sunulan internet paketini ‘’IPTAL DENEME’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndererek kullanım süresi dolmadan önce iptal ettirmek faturaya diğer aylarda ekstra ücret yansıtılmasını engelleyecektir.

Aralık 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Aralık 2020 BİMcell 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

BİMcell tarafından faturasız hat kullanıcıları için düzenlenen ve Aralık 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları kapsamında sunulan 5 GB bedava internet paketini alabilmek için abonelerin tek seferde 40 TL ve üzeri TL yüklemesi yapması gerekmektedir. 5 GB bedava internet paketinin kullanım süresi aylık olmakla birlikte internet paketine ek olarak 500 SMS paketi de aylık kullanım için hediye edilmektedir. TL yüklemesi sonrasında 5 GB BİMcell bedava internet ve 500 SMS paketi BİMcell tarafından herhangi bir işleme gerek kalmadan otomatik yüklenmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Aralık 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Aralık 2020 BİMcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Aralık 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları açısından faturasız hat kullanan abonelerine cömert davranan BİMcell, tek seferde 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapan abonelerine aylık kullanım için 1 GB bedava internet paketi sunmaktadır. TL yüklemesi sonrasında hediye internet paketi otomatik yüklenecek olup, bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBimcell Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Aralık 2020 BİMcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Faturasız ve faturalı hat kullanan abonelere hitap eden Aralık 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları sayesinde henüz 4.5G teknolojisine geçmemiş olan faturalı ve faturasız hat kullanıcıları, yeni SİM kartlarını ücretsiz alarak kampanyaya katılabilmektedir. 4.5G uyumlu SİM kartları ile kampanyaya katılım sağlamak isteyen abonelerin ‘’4.5G 30 GB’’ yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj göndermeleri sonucunda 30 GB BİMcell bedava internet paketleri hatlarına yüklenmektedir.

Aralık 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Aralık 2020 BİMcell Banka Yükleme Bedava İnternet Kampanyası

Son olarak Aralık 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları içerisinde yer alan ve faturasız hat kullanıcılarına yönelik kampanya ile aboneler bedava internet kazanabilmektedir. Faturasız hat kullanıcıları TL yükleme işlemlerini Ziraat Bankası’na ait olan internet bankacılığı üzerinden yaparak 5 GB bedava internet kazanabilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Temmuz 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

40 TL ile 50 TL arasında yapılan TL yüklemeleri için 5 GB BİMcell bedava internet paketi günlük kullanım için sunulurken; 50 TL ile 100 TL arası yüklemelerde internet paketi haftalık kullanım için hediye edilmektedir. Ayrıca 100 TL ve üzeri TL yüklemesi yapan aboneler içinse, 5 GB bedava internet paketi aylık kullanım için otomatik olarak yüklenmektedir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

6 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu