Türk Telekom Bedava İnternet

Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Spread the love

İçindekiler

Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Liderliği korumak ve abonelerini memnun etmeyi isteyen Turkcell, ’’Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ ile yeni yıla girmeden abonelerine bol bol hediye internet dağıtmaktadır. Tarifelerindeki internet paketi biten abonelerin çok tercih ettiği kampanyalar, abonelerin ek paket satın almasını ya da TL’lerini tüketmelerini engellerken; ’’Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ ile ilgili detaylar yazımızda yer almaktadır.

Aralık 2020 Turkcell Bastı Kaptı Bedava İnternet Kampanyası

31 Aralık 2020 tarihinde son bulacak olan ‘’Bastı Kaptı Kampanyası’’ faturalı ve hazır kart kullanıcısı olan gençlere yönelik düzenlenmiş bir kampanya olup, öncelikle ‘’GNÇ’’ uygulamasının indirilmiş olması gerekmektedir.

’’Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ arasında bulunan kampanyaya katılım için telefon numarası ve şifre ile ‘’GNÇ’’ uygulamasına giriş yapıldıktan sonra ‘’Bastı Kaptı’’ menüsüne girilmesi gerekmektedir. Daha sonra bas ve hediyeni kap mantığı ile çalışan kampanya her pazartesi yenilenmekte olup, kampanya fayda bilgileri ve kullanım süreleri hakkında önceden bilgi verilmemektedir. Ayrıca faydaların kampanya kapsamında sunulacağı saat belli olmamakla birlikte şanslı olan GNÇ’liler faydalar aşağıda gibi faydalardan kazanabilecektir.

 • Faturalı GNÇ için 3 gün geçerli olmak üzere 3 GB internet sadece 9 TL,
 • Faturasız GNÇ için 2 gün geçerli olmak üzere 1 GB internet sadece 3 TL,
 • Haftalık 1GB ya da haftalık 2 GB Turkcell bedava internet,
 • 1 ay ücretsiz fizy Premium üyeliği,
 • com.tr sitesinde geçerli olmak üzere 200 TL ve üzeri alışverişler için 50 TL indirim,
 • D&R’da kitaplarda geçerli olmak üzere 25 TL indirim.

Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Aralık 2020 Turkcell Sınırlı Süreli Dijitale Özel Bedava İnternet Paketleri

İçerik açısından çeşitlilik gösteren ve çok avantajlı olan ‘Dijitale Özel Paketler’’ ile kazanmak için son katılım tarihi 31 Aralık 2020 olarak belirlenmiş olup, ‘’Dijital ‘’Operatör’’ uygulaması üzerinden sunulmakta olan ’’Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ arasında yerini almaktadır. Turkcell uygulamaları arasında bulunan ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması üzerinden günlük ya da saatlik sınırlı süreler içerisinde paket satılmakta olup, paket bilgisine yönelik içerik uygulamadan verilecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 23 Nisan Hediyesi 2020

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell BİP Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Örneğin Kaçmaz 50 GB paketi için kullanım süresi 28 gün olup, 50 GB’lık internet paketi içeren tarife sadece 75 TL’ye ‘’Dijital Operatör’’ uygulaması ya da Turkcell internet sitesinden satın alınabilir. ’’Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ arasında bulunan ‘’Dijitale Özel Paketler’’ ile ilgili bilgiler paket satın alındıktan sonra mesajla gönderilecek olup, paket gönderilen mesaj sonrasında kullanılabilecektir.

Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Aralık 2020 Turkcell Rahat Hediye Fırsat 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Son kullanım tarihi 31 Aralık 2020 olan ve ’’Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ içerisinde bulunan ‘’Rahat Hediye Fırsat 1 GB’’ kampanyası hem faturalı ve hem de hazır kart kullanıcıları için geçerlidir. Kampanyadan 18 ağustos 2020 tarihi öncesinde ‘’Rahat Tarifesi’’nde olup ‘’Rahat Paket’’ alan bireysel aboneler faydalanabilecektir. Kampanya faydası 12 ay boyunca yenilenecek olup, otomatik olarak yüklenen paketlere yönelik bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Aralık 2020 Turkcell 4.5G Süper Paket Bedava İnternet Kampanyası

31 Aralık 2020 tarihinde son bulacak ve ’’Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ arasındaki ‘’4.5G Süper Paket’’ kampanyası ile 2 hafta boyunca kullanılabilecek 1 GB bedava internet kazanılırken; 4.5G uyumlu cihaz ve hattı olmasına rağmen son 3 aydır 3G şebekesi aracılığıyla internet kullanan abonelere hitap etmektedir. Kampanyaya katılmak için ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasında bulunan ‘’Hediye Havuzu’’ menüsü üzerinden hediye alınabilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet Programı

Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Aralık 2020 Turkcell Bizce ile Kupon Biriktir Bedava İnternet Kampanyası

31 Aralık 2020 tarihinde son bulacak olan ‘’Bizce Kupon Biriktir Kampanyası’’ faturalı ve hazır kart abonelerine hitap etmektedir. ’’Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ içerisinde değerlendirilebilecek kampanyaya katılım için öncelikle ‘’Bizce’’ uygulamasının indirilmesi gerekmektedir. Daha günlük olarak toplanılmış olan kuponları GB’lara çevirmek için uygulamaya girilmesi gerekmektedir. Örnek olarak 15 kupon toplamış olan bir abone ister günlük kullanım için 2 GB internet kazanırken; 15 kupon daha biriktirmeyi bekleyerek 3 günlük kullanım için 3 GB internet kazanabilmektedir.

 • 15 Kupon – 2 GB günlük bedava internet
 • 30 Kupon – 3 GB 3 günlük bedava internet
 • 45 Kupon – 5 GB günlük bedava internet
 • 60 Kupon – 2 GB haftalık Turkcell bedava internet kazanılmaktadır.

Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Aralık 2020 Turkcell GNÇ Uygulamasından Çatlat Hediyeni Kap Bedava İnternet Kampanyası

’’Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ olarak sunulan ‘’GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası’’ ile bedava internet dışında birçok hediye kazanılabilmektedir. Yenilenmiş olan ‘’GNÇ’’ uygulamasını indiren faturalı ve hazır kart kullanıcıları haftanın 2 günü uygulamaya girip yumurta çatlatarak kazanım sağlamaktadır. Üstelik aboneler katılacakları günleri kendilerine göre seçebilmektedir. Sadece kampanyaya katılım sırasında GNÇ uygulamasına ‘’Konum İzni’’ verilmesi gerektiği unutulmamalıdır. Gün değiştirme gibi bir hak olmamakla birlikte ancak Turkcell tarafından ek kampanya düzenlenirse, o zaman değişiklik yapılabilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

’’Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ içerisindeki ‘’GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası ile kazanılabilecek faydalar ise aşağıdaki gibidir.

 • 1-3-6 saat kullanımlık bedava internet
 • Günlük 1 GB bedava internet
 • Haftalık 1 GB-2 GB-3GB bedava internet
 • 1 GB haftalık Youtube‘da kullanmak için bedava internet
 • 1 GB haftalık Instagram‘da kullanmak için bedava internet
 • Haftalık 3 GB-5 GB PUBG & Youtube ‘da kullanmak için bedava internet
 • Aylık 1 GB-5 GB bedava internet
 • 1 TL’ye 1 GB günlük bedava internet
 • 5 TL’ye 2 GB 2 günlük bedava internet
 • 2 TL’ye 2 GB günlük bedava internet
 • 3 TL’ye 1 GB 2 günlük bedava internet
 • 9 TL’ye 3 GB 3 günlük Turkcell bedava internet hediye edilmektedir.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Eylül 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Kampanyadan kazanılan faydaları iptal etmek için,

 • IPTAL GNC1SAAT,
 • IPTAL GNC3SAAT,
 • IPTAL GNCHFT2GB,
 • IPTAL GNCHFT1GB,
 • IPTAL GNCAY5GB,
 • IPTAL GNCAY1GB,
 • IPTAL GNC1TL,
 • IPTAL GNC5TL,
 • IPTAL GNC2TL,
 • IPTAL GNC3TL,
 • İPTAL GNC 9TL şeklinde yazılarak 2200’a kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Aralık 2020 Turkcell 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

31 Aralık 2020 tarihine kadar devam ve faturalı ya da hazır hart kullanıcılarının katılabileceği ’’Aralık 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ dan ‘’10 GB Bedava İnternet Kampanyası’’na katılım için SMS göndermek gerekmektedir. Bunun için SİM kart alarak şifre sahibi olan ‘’ENHIZLI’’ yazdıktan sonra boşluk bırakıp şifrelerini yazarak 2222’ye kısa mesaj göndermeleri gerekmektedir. Bilgilendirme mesajı gönderildikten sonra paket kullanılabilmekte olup, 10 GB Turkcell bedava internet paketi için geçerlilik süresi 6 ay olarak belirlenmiştir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu