Vodafone Bedava İnternet

Aralık 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Spread the love

İçindekiler

Aralık 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone abonelerine yıllık olarak uygun fiyatlarla sunduğu tarifeler sayesinde rahat rahat konuşmalarını ve internete girmelerini sağlamaktadır. Tarifelere ilave olarak her ay sunduğu kampanyalar ile internet aşım sorununa da çözüm üreten Vodafone, Aralık 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları ile mevcut abonelerine sunmaktadır. Sadece bununla sınırlı kalmayan Vodafone, abone sayısını artırmak adına Vodafone ailesine katılan abonelerine özel de bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Aralık 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları detayları yazımızda yer almakta olup, her kesime uygun kampanya yer almaktadır.

Aralık 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Aralık 2020 Vodafone Numara Taşıma İle Yeni Hat Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone’nun kaliteli çekim gücü ve uygun fiyatlarından yararlanmak için Vodafone GSM operatörüne geçiş yapmak isteyen aboneler online başvuruda bulunarak kolay bir şekilde Vodafone’lu olabilmektedir. Aralık 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları kapsamında evlerinden uğraşmadan numara taşıyarak ya da yeni hat alarak geçiş işlemi yapan abonelere ilk 3 ay için % 15 indirim imkanı sunulmaktadır. Üstelik başvuru sonucunda SİM kart ve abonelik evrakları ücretsiz olarak adreslere teslim edilirken; isteyenler Vodafone bayilerinden de işlem yapabilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone Cep Lira İsteme ve Cep Lira Transferi Nasıl yapılır? 

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Aralık 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları olarak sunulan kampanya Uyumlu Bol Dakika ve Uyumlu 7 ile Uyumlu Genç 7 tarifelerinde geçerli olmamakla birlikte, başvurular Vodafone internet sitesi ya da ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasından yapılabilmektedir. SİM kart teslimat süreleri il ve ilçelere göre değişmekle birlikte en geç 4 gün içerisinde teslim edilmektedir. Ayrıca Red ya da Red’li Genç tarifelerine geçiş yapan abonelere ilk ay kullanmak üzere 20 GB bedava internet hediye edilirken; Uyumlu ve Uyumlu Genç tarifelerine geçiş yapan abonelere ilk ay için 10 GB Vodafone bedava internet paketi hediye edilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır 2020

Aralık 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Aralık 2020 Vodafone Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kampanyası

Aralık 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları içinde yerini alan ‘’Arkadaşını Davet Et Kampanyası’’ ile Vodafone’a arkadaşlarını davet eden aboneler 15 GB bedava internet paketi kazanmaktadır. Hat aktivasyon işlemlerinin tamamlanmasından sonra 3 ay boyunca kullanılabilecek olan 15 GB internet paketi otomatik olarak yüklenmektedir. Ayrıca davet linkini tıklayarak Vodafone’lu olan yeni abonelere de 2 ay boyunca kullanabilecekleri 15 GB bedava internet paketi hediye edilmektedir. Aralık 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları kapsamında davet edilmiş olan kişinin mutlaka link üzerinden abonelik işlemlerine başlaması ve faturalı hat başvurusu yapılarak, aktivasyon işlemlerinin tamamlanması gerekmektedir.

Aralık 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Aralık 2020 Vodafone dMags Dergi Uygulamasından Bedava İnternet Kampanyası

‘’dMags Dergi’’ Aralık 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları arasında olan ve okumayı seven aboneleri için çok tercih edilecek olan kampanyadır.  ‘’dMags Dergi’’uygulaması iş dünyasından ekonomiye, güzellikten sağlığa kadar yüzlerce dergiye kolayca ulaşılabilecek bir dijital okuma platformu olup, kampanya kapsamında ‘’dMags Dergi Paketi’’ alan abonelere uygulamada kullanmak için sınırsız internet hediye edilmektedir. Ayrıca 10 derginin de indirilebildiği kampanyaya katılım için,

  • Vodafone dMags Dergi aboneliği için ‘’DERGI’’ yazılarak 7000’e kısa mesaj gönderilmesi,
  • Vodafone dMags Dergi Plus aboneliği için ‘’DERGI PLUS’’ yazılarak 7000’e kısa mesaj gönderilmesi paket satın alınması gerekmektedir.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet

Aldıkları paketi iptal etmek isteyen aboneler ise, Vodafone dMags Dergi aboneliğini iptal etmek için ‘’IPTAL DERGI’’,  Vodafone dMags Dergi Plus aboneliği iptali için ‘’IPTAL DERGI PLUS’’ yazarak 7000’e kısa mesaj göndererek işlemleri tamamlayabilmektedir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone 20 GB bedava internet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Paket alım işlemi tamamlandıktan sonra aktivasyon kodu gönderilecek olup, daha sonra ‘’Vodafone dMags Dergi’’ uygulamasının Play Store ya da App Store üzerinden indirilmesi gerekmektedir. Uygulama indirildikten sonra aktivasyon kodu ile giriş yapılarak Aralık 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları olarak sunulan sınırsız internet kullanılmaya başlanmaktadır. Şayet aktivasyon kodunun kaybedilmesi durumunda aktivasyon kodunun öğrenilmesi için ‘’SORGULA DERGI’’ yazılarak 7000′ e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

Aralık 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Aralık 2020 Vodafone 4.5G – Kullan Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Aralık 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları olarak sunulan ‘’4.5G Kullan Kazan Kampanyası’’na katılım için abonenin son 30 gün içerisinde 4.5G kullanmamış olması ve SİM kartı ilee telefonun 4.5G teknolojisine uyumlu olması gerekmektedir. Katılım şartlarını sağlayan abonelere internet kullanım durumlarına 4.5 GB ya da 10 GB Vodafone bedava internet paketi hediye edilecektir. Faturalı hat kullanıcıları bedava internet paketlerini aylık olarak kullanırken; faturasız hat kullanıcıları haftalık olarak kullanabilecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava İnternet Paketleri

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Aralık 2020 Vodafone Wi-Fi ile Arama Teknolojisini Kullan Bedava İnternet Kazan Kampanyası      

Aralık 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları ile sunulan ve ‘’Wi-Fi ile Arama Teknolojisi (VoWi-Fi)’’ ne  uyumlu cihaz sahibi olan abonelere yönelik olup, kampanyaya yönelik SMS alan abonelerin katılım sağlayabileceği bir kampanyadır. SMS geldikten sonra ’’Wi-Fi ile Arama’’ ile görüşmelerini yapan abonelere kampanya kapsamında 4.5 GB  Vodafone bedava internet paketi hediye edilmektedir. Hediye edilen internet 2 hafta boyunca kullanılabilmekte olup, geçerlilik süresi bilgilendirme mesajı sonrasında başlamaktadır.

Aralık 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Aralık 2020 Vodafone 4.5G SIM Kart Değişimi Bedava İnternet Kampanyası

Aralık 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları sayesinde abonelere bedava internet hediye edilirken, bir kampanya da 4.5G teknolojisine henüz geçmeyen abonelere yöneliktir. 4.5G uyumlu SİM kartını Vodafone bayilerinden ücretsiz olarak alan abonelere aylık kullanım için 5 GB bedava internet paketi hediye edilmektedir. SİM kartının 4.5G ile uyumlu olup olmadığını öğrenmek isteyen aboneler ve ‘’4.5G’’ yazarak 4545’e kısa mesaj göndererek detaylar hakkında bilgi alabilmektedir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu