Haberler

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak

Mesajlaşma uygulamalarından en çok kullanılan Whatsapp’tır. Whatsapp internet bağlantısıyla kullanılan ücretsiz bir mobil uygulamadır.

Spread the love

Bu uygulama üzerinden bazen başkasının Whatsapp mesajlarını okumak isteyenler olur. Bunun sebebi kişinin mesajlarını kontrol etmek ya da sadece merak ettiğiniz için bakmak olabilir. Mesajlara erişim için çok fazla destekleyici uygulama ve yöntem son zamanlarda ortaya çıkmıştır.

Karşı Tarafın Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okuyabilirim?

Bir yakınımın Whatsapp uygulamasına nasıl erişirim, karşı tarafın Whatsapp mesajlarını nasıl okuyabilirim? Bu şekilde gelen sorulara verilecek yanıtlar basittir. Whatsapp her mesajı uçtan uca koruduğuna dair kullanıcılara garanti veriyor olsa da en bilinen iki yöntem vardır. Bunlardan ilki web üzerinden erişimdir. Bir diğeri ise erişim sağlayan uygulamalardır…

İlginizi Çekebilir – Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

İlginizi Çekebilir – Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak
Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak

Başka Birinin Whatsapp’ına Nasıl Girilir?

Kendi Whatsapp bilgilerinizi çeşitli yöntemlerle kullanmanız mümkündür. Peki, başka birinin Whatsapp’ına Nasıl Girilir? Bunu uygulamak için yapılabilecek ilk yöntem Whatsapp Web erişimidir. Whatsapp Web bilgisayar üzerinden tarayıcıdan Whatsapp Mesajlarına direkt erişim sağlar. Bunun için Whatsapp uygulaması içerisindeki kare okuyucuyu Whatsapp Web tarayıcıdaki kod bölmesine okutmanız yeterlidir. Buradan anlık olarak gelen mesajları görebilir, yanıtlayabilir ve mesaj geçmişine erişim sağlayabilirsiniz.

Whatsapp Casus Programı Nedir?

Başkasının Whatsapp mesajlarını okumak için en iyi bilenen yöntemlerden biri de casus yazılımlardır. Whatsapp casus programı nedir, nasıl kullanılır? Casus programı yazılımcılar tarafından ortaya çıkmıştır. Bu programlar mobil üzerinden ya da webden yüklenerek kullanılabilir. Bazı casus programları başkasının sadece mesajlarına erişim sağlarken, bazıları konumlarına, Whatsapp’dan gelen görsellere hatta Facebook etkileşimine kadar erişim sağlamaktadır. Bu yazılım programları belli ücretlerle satın alınarak kullanılabilmektedir.

Whatsapp casus programı kullanacak olanlar kişinin gizlilik haklarını ihlal ettikleri bilmelidir. Bu gibi bir durumun fark edilmesi sonucunda uygulamayı kullanan kişiye hukuki yaptırımlar uygulanabilir. Bu uygulamaları genellikle ebeveynlerin kullanımında bir sakınca olmamaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  AppGallery ile Hep Kazan Bedava İnternet

Birinin Whatsapp Mesajlarımı Okuduğunu Nasıl Anlarım?

Whatsapp bilgilerine erişim sorunu ve bilgilerin çalınması yazılım eksikleri nedeniyle sıkça karşılaşılmaktadır. Böyle durumlarda kullanıcılar birinin Whatsapp mesajlarımı okuduğunu nasıl anlarım sorusunu sorabilmektedir. Whatsapp üzerinden mesajlarınıza erişim olduğunu anlamak için bilinen yöntem Whatsapp Web kaydıdır. Telefonunuzda bulunan Whatsapp Web sistemi bilgisayardan erişim sağlar. Buraya kod okutarak giriş yapılır.

Eğer Whatsapp kullandığınız esnada telefonunuzun bildirim çubuğunda “Whatsapp Web şu an aktif” şeklinde bir bildirim alıyorsanız bilgisayar üzerinden birileri mesajlarınıza erişiyor olabilir. Böyle bir durumda telefonunuzdan Whatsapp uygulamasına girin. Sağ üst köşede bulunan 3 noktaya tıklayarak Whatsapp Web yazan bölüme tıklayın. Burada Whatsapp Web üzerinden telefonunuzdan en son hangi tarihte, hangi cihaza giriş yapıldığı ve bilgilerin hala orada olup olmadığı görülmektedir. Tüm cihazlardan çık seçeneği ile erişimi engelleyebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir – İnşaat Demir Fiyatları 2021

Whatsapp Mesajları Okuma Programı

Başkasının Whatsapp mesajlarını okumak ve incelemek istediğinizde Whatsapp Web kolayca fark edilebilir. Bu sebeple Whatsapp mesajları okuma programı kullanımı sıkça tercih edilir. Bu programların anlaşılması oldukça zordur. Genellikle kurulum gerçekleştirildikten sonra yazılım gizlenir ve sizde mesajları okuyabilirsiniz.

En bilinen Whatsapp mesajları okuma programı Mspy’dır. Mspy ebeveynlerin sıklıkla tercih ettiği bir mesaj okuma sistemidir. Hemen her cihazda tüm mesajlara ulaşılabilir. Bu mesajların görsel olması ya da silinmiş olması fark etmez. Bu mesajları okumanın yanı sıra ayrıca bu uygulama ile konum bilgisine erişim ve arama kayıtlarının kontrolü de sağlanmaktadır. Cihaz içerisindeki bilgiler bu sistemde 5 dakika aralıklarla güncel şekilde aktarılmaktadır.

Bunun dışında çeşitli korsan yazılımların olduğu da bilinmektedir. Bazı yazılımlar bilgilere erişim sağlar ancak bu tip yazılımların güvenliğinden emin olmakta fayda vardır. Çünkü bu tip erişimler sağlandığında kişisel verilerin saldırıya uğrama ihtimalide vardır. Başkasının Whatsapp mesajlarını okumak tehlikeli olabilmektedir.

Sevgilimin Whatsapp Mesajlarını Nasıl Okuyabilirim?

Çiftler arasında bazı zamanlarda çeşitli sorunlar yaşanmaktadır. İletişimin kopması durumunda bazı insanların sık sorduğu sorulardan biri sevgilimin Whatsapp mesajlarını nasıl okuyabilirim? Sevgilinizin, yakınınızın ya da çocuğunuzun Whatsapp mesajlarına erişim sağlamanın birçok yöntemi vardır. Öncesinde de bahsettiğimiz bu yöntemler şunlardır;

  • Whatsapp Casus Programı kullanmak
  • Whatsapp Web kodu okutarak mesajlara erişmek
  • Google Drive ya da Icloud Drive verilerine göz atmak
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Erkek Sevgiliye Sorulacak Sorular 2021

Tüm bunları yapabilmeniz için sevgilinizin telefonuna fiziksel erişimde bulunmanız şarttır. Çünkü casus yazılım manuel olarak kurulur. Whatsapp Web erişimi için sevgilinizin Whatsapp uygulaması içerisinden kod okutucu ile Whatsapp Web kodu taratmanız gerekir. Drive verilerine erişim içinde Google şifresini biliyor olmanız ya da telefonuna girebilmeniz gerekmektedir.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak
Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak

Whatsapp Takip Programı

Ebeveynler çocuklarının, çiftler sevgililerinin nerede olduklarını bilmek isteyebilirler. Bu gibi durumlarda yaşanan güvensizliğe karşı Whatsapp takip programı kullanımı yaygındır. Whatsapp takip programı ile Whatsapp üzerinden bulunulan konuma erişim sağlanmaktadır. Böylece yakınızın nerede olduğunu öğrenmeniz mümkündür.

Peki hangi programlar bu konuda tavsiye edilmektedir. Bu konuda en etkili olan programlardan ilki msee.app dir. Bu uygulama hemen her telefon ve akıllı cihaza uyumludur. Bu uygulama ile hem Whatsapp üzerinden konum bilgisi alabilir hem de mesajlara erişebilirsiniz. Whatsapp takip programı olarak bilinen bir diğer uygulama ise Mspy’dır. Mspy’da benzer özelliklere sahip bir yazılım programıdır. Belli ücretler ile bu programları kullanmanız mümkündür.

İlginizi çekebilir – Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur?

Whatsapp Mesaj Okumak APK

Whatsapp mesajlarına gizli bir erişim sağlamak için Whatsapp casus yazılımları kullanılmaktadır. Bu casus yazılımların ücretleri bazı kullanıcılar için yüksek gelebilir ya da böyle bir yazılıma ücret vermek birçok insanın gözünde gereksiz görünür. Bu sebeple Whatsapp mesaj okumak APK uygulamalar ile de mümkündür. APK uygulamalar yazılımların ücretsiz erişimini ve Premium halde kullanımını sağlayan korsan uygulamalardır. Genellikle güvenli bir site ya da uygulama tercih ederseniz sorunsuz bir şekilde Whatsapp Mesajlarını APK okumak bu uygulamalar sayesinde yapılabilir. APK indirilebilecek uygulamalardan biri de Whatsapp Mes okuma APK adlı uygulamadır.

Google Drive’dan Whatsapp Mesajlarını Okuma

Whatsapp Web üzerinden ya da herhangi bir casus yazılım kullanmadan kolayca başkasının Whatsapp Mesajlarını okumak isteyenler için bir yöntem daha bulunmaktadır. Bu yöntem Google Drive’dan Whatsapp mesajlarını okuma olarak bilinir. Google Drive telefon üzerindeki verileri yedekleyen ve bilgileri saklayan bir Google yazılımıdır. Eğer mesajını okumak istediğiniz kişi verilerini Google Drive’a kaydediyorsa mesajlarına buradan erişebilirsiniz.

İlginizi çekebilir – Nasıl Oyuncu Olunur?

Ancak Google Drive’dan Whatsapp mesajlarını okumak için bilgilerin kayıt alınıyor olması ve sizin o kişinin Google bilgilerine erişiminizin olması gerekir. Google Drive’a şifre ile giriş yapmazsanız erişim sağlayamazsınız. Google bu konuda oldukça yüksek seviyeli güvenlik protokolleri uygulamaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Migros Kimin? (Migros Sahibi Kim)

Kodsuz Whatsapp Mesaj Okuma

Whatsapp uygulamasına erişim için Whatsapp Web kullanılmaktadır. Ancak Whatsapp Web için fiziksel bir kod okutma işlemi gerekir. Kodsuz Whatsapp mesaj okuma yöntemleri de bulunmaktadır. Bu yöntemler ücretli Whatsapp mesaj okuma uygulamaları kullanımı ile mümkündür. Bazı uygulamalar sadece telefon numarası etkileşimi ile direkt olarak mesajlara erişim sağlamaktadır. Ancak bu uygulamaların kullanımı yüksek maliyete sebep olacağı için uzun süreli erişim için çoğunlukla tercih edilmektedir.

Kodsuz Whatsapp Mesaj okuma yöntemlerinden bir diğer yedeklenmiş mesajları okumaktır. Eğer mesajını okumak istediğiniz kimsenin Google Drive kaydına girebilirseniz burada mesaj kayıtlarına erişmeniz mümkündür. Mesaj kayıtları çoğunlukla bilgisayarlardan Google Drive veya telefona bağlı olarak Icloud Drive üzerinden sağlanabilmektedir.

Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak
Başkasının Whatsapp Mesajlarını Okumak

Whatsapp Çalma Uzaktan

Whatsapp verilerinizin çalınması basit birkaç işlemle mümkün hale geleceği için dikkatli olmakta fayda vardır. Whatsapp çalma uzaktan yapılabilen bir işlemdir. Genellikle kişisel verilerinizi korumak adına Whatsapp Web uygulaması kullanırken dikkatli olmalısınız. Whatsapp Web ile uzaktan kolayca hesabınıza erişilerek bilgileriniz yedeklenebilir. Burada eğer kimlik bilgileriniz, adresiniz, banka hesap bilgileri ve şifreleriniz yer alıyorsa tehlike altında olabilirsiniz.

Başkasının Whatsapp mesajlarını okumak da aslında bir nevi Whatsapp çalmaktır. Bu sebeple bilgilerinizin güvenliğini sağlamak konusunda dikkatli olmakta fayda vardır. Uzaktan Whatsapp çalma gibi bir durumla karşı karşıyaysanız ilk yapmanız gereken verilerinizin güvenliği için Whatsapp Web erişimini kontrol etmek. Daha sonra Google güvenlik şifrelerinizi güncelleyebilirsiniz. Çünkü Whatsapp verileriniz Google Drive’a kaydedildiği için Google hesabınıza gerçekleşen bir saldırı ile Whatsapp hesabınız çalınabilir. Google güvenlik şifrelerini güncel tutmakta ve basit şifreler tercih etmemekte fayda vardır.

İlginizi Çekebilir – Getir Kimin? (Getir Piyasa Değeri)

Whatsapp hesabınıza düzenlenen saldırılar ve çalma teşebbüsleri karşısında Facebook desteğe başvuruda bulunabilirsiniz. Hesabınızın saldırı altında olduğunu bildirmek ve koruma talep etmek mantıklı olacaktır. Facebook şirketi Whatsapp, İnstagram ve Facebook uygulamalarınıza düzenlenen saldırıları ve çeşitli hacklenme durumların gözlemleyebilir. Çalınması durumunda hesabınızı kurtarabilirler.

Başkasının Whatsapp mesajlarını okumak ile alakalı her türlü merak ettiğiniz soruyu alt tarafta yer alan yorum yap alanından bizlere sorabilirsiniz.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 201 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu