Bedava İnternet

Bedava İnternet 2023

Spread the love

Bedava internet 2023 yılında da devam eden kampanyalar arasında olup; Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom gibi büyük GSM operatörleri tarafından farklı kampanyalar hazırlanarak abonelerine sunulmaktadır.

Bedava internet Turkcell kampanyaları, uygulamalar eşliğinde olmakla birlikte Dijital Operatör üzerinde de kullanılan uygulamalar sayesinde sunulurken; Turkcell tarafından özel günlerde unutulmamaktadır.

Bedava internet Vodafone kampanyaları, ‘’Yanımda ‘’ uygulaması üzerinden sunulurken, Vodafone da bayram gibi özel günleri unutmayarak aboneleri ile bedava internet kampanyaları ile özel günleri kutlamaktadır.

Bedava internet Türk Telekom kampanyaları ise, en bol internet dağıtımının yapıldığı kampanyalara sahip olmakla birlikte özel günlerde bedava internet hediyeleri ile kutlanmaktadır.

İçindekiler

Bedava İnternet Nedir?

Bedava internet, GSM operatörleri tarafından abonelerine uygulamalar üzerinden ya da özel günlere has sunulmuş olan ücretsiz internet paketleridir. GSM operatörleri kendi içerisinde hazırladığı kampanyaları aboneleri için sunarken, aboneler kazandıkları internet paketlerini ücretsiz olarak belli süreler içerisinde kullanabilmektedir.

Bedava internet kampanyaları hakkında bilgi almak için sitemizi takip edebilir ve kampanya detayları hakkında bilgi sahibi olarak kendinize uygulayarak bedava internet paketleri kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

‘’Bedava internet nasıl yapılır?’’ diye araştırma yapıyorsanız, yazımızın devamını okumanız sonucunda siz de bedava internet paketlerine sahip olarak internetin keyfini çıkarabilirsiniz. Şimdi her bir GSM operatörün bedava internet kampanyaları hakkında bilgi vererek, sizlere uygun olabilecek kampanyalardan haberdar olmanızı sağlayacağız.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell bedava internet faturalı hat kampanyaları kullanıcıları için sunulduğu gibi hazırkart kullanıcılarına özel kampanyalar da yapılmaktadır. Hatta bazı kampanyalar hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcıları için geçerlidir ki bu şekilde olan bedava internet Turkcell kampanyalarından bahsedeceğiz.

5G Salla Kazan Kampanyası

4.5G Salla Kazan Kampanyası, 19 Mayıs 2017 tarihinde başlamış olup yoğun ilgi görmesinden dolayı hala devam etmektedir. Telefonunuza ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını indirerek, uygulama üzerinden bulunan ‘’Salla Kazan’’ sayesinde bedava internet Turkcell kampanyasından faydalanabilirsiniz. Tek yapmanız gereken ise, uygulamaya girdikten sonra telefonunuzu bir kez sallamak…

Dergilik ile Tanışma 1GB Kampanyası

Bedava internet kazanma yöntemleri arasında yer alan Dergilik uygulamasını telefonunuza indirerek, içinde bulunan yüzlerce dergi ya da gazeteye ulaşmanız sonucunda 1 GB bedava internet Turkcell paketi kazanabilirsiniz. Kampanya 31 Aralık 2023 tarihine kadar devam etmektedir.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone bedava internet faturalı hat kampanyaları dışında faturasız hattan faturalı hatta geçen kullanıcıları için özel kampanyalar hazırlamaktadır. Tabiki bunların dışında

bedava internet
bedava internet

faturalı ve faturasız mevcut aboneleri içinde kampanya düzenlemektedir.

 

Şehrinize Özel Bedava İnternet Kampanyası

Adana, Antalya, Bursa, Balıkesir, Denizli, Diyarbakır, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Mersin, Sakarya, Samsun ve Şanlıurfa illerinde yaşayan aboneler; Vodafone bedava internet faturalı kampanyasından faydalanmak için faturasız hattan faturalı hatta geçmeleri durumunda ya da yeni hat olmaları durumunda 12 ay boyunca aylık 2 GB bedava internet kazanabilecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Teknosacell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bana Ne Var Kampanyası

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ulaşabileceğiniz ‘’Bana Ne Var’’ bölümü sayesinde Vodafone bedava internet kazanabileceğiniz gibi sürpriz hediyelerde kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken ise, Vodafone Yanımda uygulamasını telefonunuza indirmektir.

Türk Telekom Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Türk Telekom bedava internet faturasız hat kullanıcılarına yönelik kampanyaları ile dikkat çeken bir GSM operatörü olmakla birlikte faturalı hat kullanıcıları da kampanyalarını sürekli yenilemektedir.

Sil Süpür Kampanyası

Türk Telekom bedava internet veren uygulamalar arasında yer alan Sil Süpür oyununu oynayarak bedava internet kazanabilir hem de keyifli zaman geçirebilirsiniz. Bunun için Online İşlemler uygulamasından girmeniz gerekmektedir.

Gel Kazan Kampanyası

Türk Telekom’lu olan aboneler 12 ay boyunca her ay 5 GB’a varan bedava internet Türk Telekom kampanyasından faydalanarak tarifelere ek kazandıkları internet sayesinde internetsiz kalmıyorlar. Tek yapmanız gereken ise, Türk Telekom bayilerine giderek artık Türk Telekom’lu olmak…

Bedava İnternet Hilesi

Bedava internet hilesi, internetin yetmediği durumlarda bireylerin ekstra paket yapmak için başvurdukları bir yol olmakla birlikte, öyle özel bir yol ya da oyunlardaki gibi hileler aklınıza gelmemelidir. Ancak GSM operatörlerinin bedava internet veren uygulamalarından haberdar olarak paketinize ilave internet paketi kazanabilirsiniz.

 

Turkcell Bedava İnternet Hilesi

Turkcell bedava internet hilesi denilince akla ilk gelen Salla Kazan uygulamasıdır.  Burada 5 GB internet kazanmak için daha önceden uygulamayı kullanan abonelerin yorumlarına bakıldığında;

  • Uygulama açıldıktan sonra 15-20 saniye bekleyin.
  • Daha sonra hızlı olmayacak bir şekilde telefonunuzu sallayın.
  • Ayrıca banka üzerinden TL yüklemesi yaptıkça ekstra Salla Kazan hakkı kazanabilir ve hediye olarak genellikle 1 GB Turkcell bedava internet kazanabilirsiniz.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 30 Ağustos Bedava İnternet 2022

Vodafone Bedava İnternet Hilesi

Vodafone tarafından abonelerine sunulmuş olan ‘’Çarkı Çevir’’ uygulaması sayesinde bedava internet Vodafone abonelerine sunulmuştur.

  • Sadece Vodafone bedava internet hilesi olarak bilmeniz gereken ise, çarkı her seferinde farklı şekilde çevirin ve bu şekilde 2 GB’a kadar bedava internet kazanın.

Ayrıca Vodafone evde internet sahibi iseniz, ayda 4 defa olmak üzere günlük 4 GB internet kazanabilirsiniz. Bunun için ‘’GUNLUK’’ yazıp 7000’e SMS göndermeniz yeterli olacaktır.

Türk Telekom Bedava İnternet Hilesi

Türk Telekom bedava internet hilesi için öncelikle Sil Süpür oyununu oynamanız gerekmektedir ve internet paketi kazanmak için abonelerin yorumlarına göre;

  • Uygulamaya girdikten sonra hemen ‘’Sil Süpür’’ tuşuna basmayın ve 1-2 dakika bekledikten sonra basarak 2 GB’a kadar Türk Telekom bedava internet kazanın.

Bunun dışında internet kazanmanın bir diğer yolu ise, Online İşlemler üzerinden 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yaparak 1 GB internet kazanabilirsiniz. Kazandığınız internet haftalık kullanım için geçerli olmakla birlikte, bir haftada bitmediği durumda otomatik silinmektedir.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu