Türk Telekom Bedava İnternet

Bedava İnternet Türk Telekom 2022

Spread the love

Bedava internet Türk Telekom tarafından aboneleri için sunulan bir kampanya olmakla birlikte, kampanyalar hakkında detaylı bilgi almak için sitemizi takip edebilirsiniz. Bedava internet konusunda oldukça bonkör olan Türk Telekom, abonelerinin internetsiz kalmaması için gerekli desteği sunmaktadır.

Türk Telekom kullanıcılarının özel günleri dahil hiçbir detayı atlamayarak bedava internet Türk Telekom hediyesi olarak abonelerin hatlarına yüklenmektedir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

İçindekiler

 2x Katlanan Bedava İnternet Türk Telekom Kampanyası

Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ne ihtiyaç duyulmadan otomatik olarak sunulan kampanya kapsamında kullandığınız internet paketiniz 90 gün boyunca iki katı olarak hattınıza tanımlanır. 90 günlük bedava internet Türk Telekom tarafından otomatik iptal edilir ve herhangi bir ücret yansıması da söz konusu olmaz.

4.5G ile 2x Katlanan Bedava İnternet Türk Telekom Kampanyası

3G uyumlu sim kart kullanan aboneler, sim kartlarını değiştirerek 4.5G uyumlu sim karta geçerse; iki kat internet kazanmaktadır. Siz de 4.5G uyumlu sim kartınızı taktıktan sonra 5555’e SMS olarak ‘’2KAT’’ yazıp gönderirseniz bedava internet Türk Telekom kampanyası kapsamında internet paketinizi 2 kat arttırabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Ücretsiz İnternet
Bedava Internet Turk Telekom
Bedava Internet Turk Telekom

Selfy’nin Mor “1 GB” Bedava İnternet Türk Telekom Kampanyası

Faturasız hat kullanıcılarına yönelik düzenlenen Selfy Mor 1 GB Kampanyası ile paketinize ilave 1 GB internet kazanabilirsiniz. Bedava internet Türk Telekom kampanyalarından faydalanmak için öncelikle ‘’Selfy Mor Paketleri’’ içerisinden birine abone olmanız gerekmektedir. Daha sonra kayıt olmak adına 4545’ e SMS olarak ‘’MOR HEDIYE’’ yazılarak mesaj göndermeniz durumunda talebiniz dikkate alınır ve SMS ile bilgilendirme sonucunda 1 GB bedava internet Türk Telekom tarafından hattınıza yüklenir. Ayrıca Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’nden destek alarak da bu kampanya dahil olabilirsiniz. Kampanyaya katılmak için atılan SMS’ler ücretsiz olup, bedava internet kapsamında da herhangi bir ücret talep edilmemektedir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

‘’Sil Süpür’’ Bedava İnternet Türk Telekom Kampanyası

Bedava internet Türk Telekom kullanıcıları için her hafta Sil Süpür uygulaması ile hattınıza yükleniyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen aboneler Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını telefonunuza indirerek, şifrenizle giriş yapmanız gerekmektedir. Daha sonra ‘’Sil Süpür’’ oyununu oynayarak hem eğlenirken hem de bedava internet Türk Telekom hatlarınıza yüklenir. Kazanılacak olan hediyeler her Perşembe günü yenilenirken, bilgilendirme SMS yoluyla yapılmaktadır. Aynı zamanda kampanyadan hem faturalı hat kullanıcıları hem de faturasız hat kullanıcıları faydalanabilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

4.5G Bedava İnternet Türk Telekom Kampanyası

4.5G uyumlu bir cihaza sahipseniz, sim kartınızı ücretsiz olarak Türk Telekom Cep Merkezi’nden alarak hem hızlı internetin keyfini çıkarırken hem de bedava internet Türk Telekom kampanyasından faydalanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için öncelikle 4.5G ile uyumlu sim kartınızı telefonunuza taktıktan sonra 5555’e SMS olarak ‘’4.5G SIM’’ yazarak gönderiniz. Bu mesaj sonrasında 30 gün geçerli olacak 1 GB bedava internet hattınıza yüklenir.

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

İlginizi çekebilir;

Hediye “1 GB” Bedava İnternet Türk Telekom Kampanyası

Bedava internet Türk Telekom kampanyaları arasında olan e-fatura hediye 1 GB bedava internet kampanyası ile faturalarınızı e-mail adresiniz üzerinden rahatlıkla takip ederken, bir ay boyunca kullanabileceğiniz 1 GB internette hattınıza yüklenir. Böylelikle kağıt israfının da engellenmesine destek olmuş olursunuz.

Bedava internet Türk Telekom hediye 1 GB kampanyası için 3008’e ‘’1 GB e-mail adresiniz’’ yazarak, e-mail adresinizi göndermeniz yeterli olmaktadır. Kampanyaya her müşteri sadece bir kez katılabilir ve aboneliği başlamış olan kullanıcılar bu kampanyadan faydalanamaz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet 2020

Hediye 1 GB bedava internet Türk Telekom kampanyasına sadece faturalı hat kullanıcıları katılabilmektedir. Ayrıca hediye 1 GB internet kullanımı sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.

BONUS

Aşağıya yorum yazan herkese Türk Telekom bedava internet alma yöntemini vereceğiz. Mail adreslerinizi lütfen doğru bir şekilde yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu