Bimcell Bedava İnternet

BİMcell 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Spread the love

BİMcell 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Türk Telekom alt yapısını kullanarak faaliyetlerine devam eden ve sürekli olarak abone sayısı artan BİMcell,    BİMcell 2021 yılbaşı hediyesi hazırlayarak aboneleri memnun etmeyi hedeflemektedir. Hediye olarak bedava internet paketi dışında yeni aboneleri için konuşma ve SMS paketleri hazırlamakta olan BİMcell, bu süreçte internet sorunu yaşayan abonelerine de ‘’BİMcell Deneme Paketi’’ sunmaktadır. BİMcell kalitesini gösteren ve abonenin acil internet ihtiyacını karşılayacak olacak 500 MB internet paketinin sahibi olabilmek için ‘’DENEME’’ yazılarak 5555’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

BİMcell 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

BİMcell 2021 Yılbaşı Hediyesi Nedir?

Yılbaşı gecesi abonelerini mutlu etmek isteyen BİMcell, BİMcell 2021 yılbaşı hediyesi ile abonelerinin rahatlıkla internet kullanmasını sağlarken, ücretsiz olarak yüklenecek olan internet paketine ilave olarak yeni BİMcell abonelerine de sürprizler sunulmaktadır.

BİMcell 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

BİMcell 2021 Yılbaşı Hediyesi Nelerdir?

Abonelerine TL yüklemeleri sonucunda bedava internet paketi ve SMS paketleri sunan BİMcell, BİMcell 2021 yılbaşı hediyesi olarak sunduğu 1 GB bedava internet paketini TL yüklemesi olmaksızın otomatik yükleyecektir. Ayrıca BİMcell’li olmayı düşünen ve düşüncelerini gerçeğe dönüştüren yeni BİMcell abonelerine de hatlarının aktif olması ile birlikte 9 GB bedava internet paketi ile birlikte 300 dakika her yöne konuşma ve 300 SMS paketi hediye edilecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

BİMcell 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

BİMcell 2021 Yılbaşı Hediyesi Nasıl Yapılır?

BİMcell 2021 yılbaşı hediyesi sahibi olmak için herhangi bir işlem yapılmasına gerek olmaksızın BİMcell tarafından tüm abonelerine 1 GB bedava internet paketi otomatik yüklenecektir.

Yeni BİMcell abonelerinin ise, BİMcell 2021 yılbaşı hediyesi paketini alabilmeleri için  ‘’BIMCELL BONUS’’ yazarak 4551’e SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderimi sonucunda  300 dakika konuşma ve 300 SMS paketine ilave olarak 9 GB bedava internet paketi BİMcell 2021 yılbaşı hediyesi yüklenerek, bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: Average: ]
Content Protection by DMCA.com

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu