Bimcell Bedava İnternet

Bimcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Spread the love

İçindekiler

Bimcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Son dönemin kullanıcı artışı yaşayan operatörlerinden olan Bimcell, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı unutmadı. Her sene olduğu gibi bu sene de operatör kullanıcılarına hediyeler ve kampanyalar sunan Bimcell, bu sene yaşanan salgından ötürü evde kalan kullanıcılarını memnun etmeyi hedefliyor. Bu hedefini öğrenen Bimcell kullanıcıları ise gözlerini Bimcell 23 Nisan bedava internet kampanya ve hediyelerine çevirmiş durumda…

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye siz değerli ziyaretçilerimizi bekliyor

Bimcell 23 Nisan Bedava İnternet

Diğer operatörlerde olduğu gibi Bimcell tarafından da 23 Nisan için özel olarak sunulmuş internet, dakika ve SMS hediyeleri bulunmaktadır. 23 Nisan günü tüm operatör kullanıcılarına tüm gün boyunca ücretsiz internet ve operatör içi ücretsiz dakika hizmeti sunan Bimcell, bu özelliklerin yanı sıra özel hediye ve kampanyalarını 23 Nisan için devam ettiriyor. Bunlardan en merak edilen ve talep gören hediye paketlerinden olan 23 Nisan Hediye Paketi, toplamda her yöne 1000 dakika, her yöne 5000 SMS ve 1 GB internet hediyelerini tüm Bimcell kullanıcılarına sunuyor. Sınırsız operatör içi konuşma, Bimcell 23 Nisan bedava internet ve her yöne 5000 SMS, tüm Bimcell kullanıcılarını sevindirmiş durumda…

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Ücretsiz İnternet

Bimcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Bimcell 23 Nisan Hediyesi Nasıl Yapılır?

Bimcell kullanıcılarına 23 Nisan için özel birçok avantaj, hediye ve kampanya sunan Bimcell, hediyelerini kullanıcıları ile paylaştıktan sonra operatör kullanıcıları için ”Hediyemi nasıl kullanabilirim?” sorusu doğdu. Bimcell’in sunduğu hediye ve kampanyalar için ekstra bir işlem yapmaya gerek kalmazken, bu hediye ve kampanyalar Bimcell tarafından otomatik olarak hatta işlenecek. Bu nedenle 23 Nisan gününden itibaren tüm Bimcell operatör hatlarında gün içine özel bedava internet ve operatör içi sınırsız konuşma hakkı tanınacak.

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye siz değerli ziyaretçilerimizi bekliyor

Bimcell Reklam Filmi

Oldukça etkileyici bir reklam filmi hazırlayan ve tüm Bimcell kullanıcıları ile hediye ve avantajlarını paylaşan Bimcell, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı boş geçmedi. Çektiği reklam filmi ile yalnızca Bimcell kullanıcıları değil, tüm Türkiye’yi etkisi altına alan Bimcell hediyelerini kullanmak için farklı operatörlerden numarasını taşıyarak Bimcell’e geçiş yapan Bimcell 23 Nisan bedava internet hediyesini kullanan kullanıcılar da bulunmakta.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava İnternet 2020

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu