Bimcell Bedava İnternet

Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bedava internet kampanyasını kaçırmayın. Bimcell bedava internet fırsatından yararlanmak için yazımızı okuyun.

Spread the love

Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

Uygun ve hesaplı tarifeleriyle Türk Telekom alt yapısını kullanarak hizmet veren BİMcell GSM operatörü, özel günler ve bayramlarda düzenlediği kampanyalarla aboneleri memnun etmektedir. Oldukça güçlü çekim gücüne sahip olan BİMcell GSM operatörü, Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bedava internet paketi hediye ederek aboneleriyle bayram kutlamalarına katılmayı planlamaktadır.

Cumhuriyetimizin 98. Yıl kutlamalarına bedava internet paketi sunarak katılacak BİMcell, tüm abonelerine paket hazırlığı yaparken; bayram hediyelerine yönelik bilgi sahibi olmak için yazımızdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir – Bimcell Bedava İnternet APN

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet Nedir?

GSM operatörleri içerisinde en yeni olan BİMcell GSM operatörü, yeni bir operatör olmasına karşın hazırladığı farklı kampanyalarla abone sayısını artırmaya çalışmaktadır. Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bedava internet olarak abonelerine 1 GB, 2 GB ve 3 GB bedava internet paketleri hazırlayan BİMcell, hediye paketlerini abonelerinin abonelik süresine göre hediye etmeyi planlamaktadır. Yeni abonelerine 1 GB Cumhuriyet Bayramı hediyesi hazırlayan BİMcell GSM operatörü, yıllardır BİMcell abonesi olan kullanıcılarına 3 GB bedava internet hediye edecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet

Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bedava internet paketi sahibi olmak için abonelerin mesaj gönderme ya da uygulama indirme gibi bir işlem yapmasına gerek kalmaksızın tüm abonelere Cumhuriyet Bayramı hediyesi abonelik sürelerine göre ayarlanarak 1 GB, 2GB ve 3 GB olacak şekilde otomatik olarak yüklenecektir.

İlginizi Çekebilir – Bimcell Hediye İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Bedava İnternet Kampanya Detayları

Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bedava internet kampanyası kapsamında abonelerine 1 GB, 2 GB ve 3 GB bedava internet paketi hediye edilecektir. Cumhuriyet Bayramı’na özel hazırlanmış olan kampanyaya katılım ücretsizdir ve kampanya detaylarına aşağıda yer verilmektedir.

  • BİMcell bedava internet paketi hediye olarak sunulduğu için abonelerine ücretsiz olarak sunulmaktadır.
  • Farklı GB hediyesinin sunulduğu paketler her aboneye özel olarak hazırlandığı için başka bir BİMcell abonesine gönderim yapılamamaktadır.
  • Bimcell 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı bedava internet paketleri Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına özel hazırlandığı 29 Ekim 2021 Cuma günü kullanılabilecek ve kalan kullanımlar gün sonunda saat 00.00 itibarıyla otomatik olarak silinecektir.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Ekim 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Aşağıda yer alan ”Yorum Yap” alanından değerli duygu ve düşüncelerini belirten tüm ziyaretçilerimize bedava internet gönderiyoruz.

Not: Mail adresinizi doğru girin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 200 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

15 Yorum

  1. Çok güzel bı kampananya bayıldım herkesin 29 ekim cumhuriyet bayramı kutlu olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu