Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet Hilesi 2021

Bimcell bedava internet nedir? Bimcell bedava internet hilesi nasıl yapılır? Bimcell bedava internet hilesi gerçekten işe yarıyor mu? Tüm bu sorularınızın cevabı içeriğimizde...

Spread the love

Bimcell Bedava İnternet Hilesi Nedir?

Mobil dünyasına uygun fiyatlarla girerek kullanıcı kazanmaya başlayan Bimcell sunduğu cazip tarife fiyatlarıyla abonelerin dikkatini çekiyor. Bimcell kullanıcıları bazı yöntemleri deneyerek ayda 30 GB bedava internet kazanabiliyor. Yazımızda Bimcell 30 GB internet hilesi nedir ve nasıl yapılır? sorularını cevaplayacağız.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi Ne İşe Yarar?

Bimcell 2021 yılında da bedava internet dağıtmaya devam ediyor. Kullanıcılarına cazip ve uygun fiyat seçenekleri ile destek olan Bimcell Türkiye çapında kullanım ağını genişletiyor. Bimcell bedava internet hilesi, tarife kullanımı olmadan internetten faydalanmanızı sağlar. Özellikle üniversiteli öğrencilerin rağbet gösterdiği GSM operatörü Bimcell‘in çeşitli bedava internet kampanyaları mevcut. Kampanya dâhilinde bedava internetlerden yararlanabilir ve kesintisiz internetin tadını çıkarabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi Nasıl Yapılır?

Bimcell bedava internet hilesi için yapmanız gereken telefonunuza bedava internet kullanımını sağlayan bir program uygulaması indirmektir. Programı indirdikten sonra telefon ayarlarından uygulamaya gerekli izinleri vermeniz halinde bedava internet kullanımına başlayabilirsiniz. Bir başka yöntem ise APN ayarlarının değiştirilmesi. Unutulmamalıdır ki tüm bu işlemler geçici bir internet kullanım hakkı sağlamaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Yeni Yıl Hediyesi

İlginizi Çekebilir – Bimcell Hediye İnternet

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Bimcell Bedava İnternet Nasıl Kazanılır?

Bimcell bedava internet kazanmak için çeşitli yollar var. Sunduğu promosyonlar ile müşteri yelpazesini genişletmeye çalışan Bimcell’den nasıl bedava internet kazanılır sırasıyla yazımızda anlatacağız. Tüm operatörlerde olduğu gibi hattını Bimcell’e taşıyarak yeni kullanıcı olan aboneler de 30 GB internet kazanabilir.

Kampanyadan yararlanmak için BimcellBonus yazıp 4551’e mesaj göndermelisiniz. Tek seferde 40 TL ve üstü bakiye yüklenmesi halinde aylık 2 GB bedava internet hattınıza tanımlanır. Bimcell hattınıza her ay düzenli 25 TL ve üzeri bakiye alımlarında 1 Gb bedava internet hakkınız doğar.

Bimcell pandemi sürecinde öğrenci abonelerin yalnız bırakmadı. Bimcell ile Yök arasında yapılan anlaşma kapsamında tüm üniversite öğrencisi kullanıcılarına aylık 6 GB internet vermektedir. Ayrıca Eba üzerinden eğitim alan ilköğretim ve lise öğrencileri www.eba.gov.tr adresinden giriş yaparak eğitim içeriklerine ulaşmaları halinde aylık 8 GB kullanım hakkı vermiştir.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi 2021

Bimcell 30 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Bimcell’e hoş geldin hediyesi 30 GB bedava internet dağıtmaktadır. Bimcell’e hattını taşıyan tüm aboneler 30 GB yazarak 5555’e mesaj göndermeleri halinde 30 GB bedava internet kazanırlar. Kullanım süresi 30 gün ile sınırlıdır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Hediye İnternet

Bimcell Salla Kazan Var mı?

Bimcell’de salla kazan yok ancak sil süpür uygulaması kullanılabilir. Bimcell Türk Telekom alt yapısı kullanarak hizmet veren Türk Telekom’un alt kuruluşudur. Bu sebeple Türk Telekom’a ait mobil uygulama servisinden bulunan sil süpür Bimcell aboneleri tarafından da kullanılabilir. Türk Telekom’da olduğu gibi bedava internet kazanılabilir.

İlginizi Çekebilir – Bimcell Bedava İnternet APN

Sürpriz Hediye – Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor

Bimcell 5 GB Hediye Nasıl Yapılır?

Bimcell 50 TL ve üzeri bakiye yüklemelerinde 5 GB bedava internet dağıtmaktadır. Bimcell 5 GB hediye internet kazanmak için yapmanız gereken Bimcell Bonus yazarak 4551’e mesaj atmanız yeterlidir. Gelen internet kullanımını 30 gün boyunca kullanabilirsiniz.

Bimcell Hediye İnternet Kazanma 2021

Bimcell hediye internet kazanma yollarından bahsedeceğiz. En bilindik Bimcell hediye internet kazanma yolu yüklediğin TL bakiyeye karşı verilen internet kotasıdır. 40 TL ve üstü bakiye yüklendiğinde 2 GB, 50 TL ve üstü bakiye yüklemelerinde 5 GB hediye internet kazanırsınız.

Türk Telekom’a ait Sil Süpür Uygulaması ile günlük, haftalık hediye internet kazanabilirsiniz. Hattını Bimcell’e taşıyan veya yeni hat tahsis eden aboneler için hoş geldin hediyesi 9 GB internet hediyesi vermektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell 23 Nisan Hediyesi 2020

Bimcell Bedava İnternet APN

Bimcell bedava internet için kullandığınız telefonda APN ayarlarının değiştirilmesi yapılacak ilk adım. Telefonun ayarlar bölümüne girin. APN ayarları bölümünden mobil ağlar alanına giriş yapın. Burada buluna APN ayarları yeniden düzenleyin. Bunun için APN bölümüne Bimcell, internet APN kısmına da internet yazarak bu bölümü yenileyin. Telefonunuzu yeniden başlatın. Yaptığınız yeni ayarlar ile bedava internet kullanmaya başlayabilirsiniz.

Hatırlatmakta fayda var ki GSM operatörleri bu tarz hileleri önlemek için gelişmiş bir alt yapı sistemi kullanmaktadır. Hattınızın her hangi bir tarife paketi olmadan Bimcell sağlayıcısına ulaştığı anlaşıldığı anda APN kriterleri değişecek ve internetiniz kesilecektir.

Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Türk Telekom’a ait sil sipür uygulaması kullanarak Bimcell hediye internet kazanılabilir. Bimcell’in diğer bir bedava internet veren uygulaması da arayan bilir uygulamasıdır. Arayanı bil servisine kayıt olduktan sonra 1 hafta kullanabileceğiniz 1 GB bedava internet hattınıza tanımlanır.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Aşağıda yer alan ”Yorum Yap” alanından değerli duygu ve düşüncelerini belirten tüm ziyaretçilerimize bedava internet gönderiyoruz.

Not: Mail adresinizi doğru girin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 200 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu