Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Spread the love

İçindekiler

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell operatörü, günümüzün en hızlı yol alan operatörlerinden birisi haline gelmiştir. Üstelik Bimcell operatörü, kullanıcı kitlesine sürekli yenilikler yaparak müşterilerini daima memnun etmeyi başarmıştır. Durum böyle olunca da tabii insanlar Bimcell operatörü için de Bimcell bedava internet kazanma şansına sahip olmak istemektedirler.

Özellikle Bimcell operatörü bu konuda müşterilerine birçok hediye internet seçenekleri sunmaktadır. Bimcell operatörü için eğer sizde internet kazanmak istiyorsanız hiç durmadan aşağıda belirteceğimiz bilgileri mutlaka denemelisiniz. Bimcell operatörü, müşteri kitlesini hem korumak hem de memnun etmek için bedava 2020 internet alternatifi sağlayarak birçok cazip kampanyalar sunmaktadır.

Bimcell operatörü kullanıp sizler de bedava internet kazanmak istiyorsanız, bedava internet paketleri yaparak bu avantajlardan dilediğiniz gibi faydalanabilirsiniz.

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye siz değerli ziyaretçilerimizi bekliyor

Bimcell Bedava İnternet Kazanma 2020

Bimcell operatörü, değerli kullanıcı kitlesi için özellikle bedava internet paketleri açısından oldukça eli açık davranmaktadır. Hatta yeni hat sahibi olan kullanıcı kitlesine 1 ay boyunca kesintisiz kullanabileceği 4 GB internet sunmaktadır. Buna ek olarak da 250’şer dakika ve mesajlaşma SMS hediyesi sunmaktadır.

Üstelik Bimcell operatörü kullanıcı olmak oldukça basittir. Bunun için tek yapmanız gereken BİM marketi mağazasına kimliğiniz ile giderek, yeni hat ücretini ödemeniz halinde hediyeli olan bu paketi 1 ay boyunca sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca yeni hat için ödemeniz gereken miktar da 50 TL’dir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Ayrıca sadece yeni hat talep edenler için değil, buna ek olarak da numaralarını Bimcell operatörüne taşıyan kişilerde bu 4GB internet, 250’şer dakika ve SMS paketinden yararlanabilmektedir. Böylece anında hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell Bedava İnternet Uygulaması

Bimcell operatörü mobil iletişim sektörüne atılmasıyla birçok kampanyayı da bizlere sunmuştur. Üstelik avantajlı paketleriyle ve uygulamalarıyla da bizleri bu konuda başarılı bir şekilde ikna etmiştir. Özellikle Bimcell operatörü gençler arasında oldukça sık tercih edilen operatörlerden birisidir.

Birçok cazip ve ekonomik paketleri ile ön planda yer alan Bimcell operatörünün en çok tercih edilen paketleri şu şekildedir;

  • Dost Paketi 2 GB: 2 GB internet ile 600 dakika ayrıca 600 SMS ücret ödemesi ise 19 TL’dir.
  • Dost Paketi 5 GB: 5 GB internet ile 750 dakika ayrıca 750 SMS ücret ödemesi ise 29 TL’dir.
  • Dost Paketi 10 GB: 10 GB internet ile 1000 dakika ayrıca 1000 SMS ücret ödemesi ise 39 TL’dir.

En çok tercih edilen bu paketleri dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye siz değerli ziyaretçilerimizi bekliyor

Bimcell Hediye İnternet Paketi

Bimcell operatörünün sağladığı bedava internet kampanyaları 2020 yılında en fazla tercih edilen internet paketlerinden birisi olmuştur. Hatta Bimcell operatörü bizlere şöyle avantajlarda sağlamaktadır. Devamlı olarak Bimcell operatörü kullanarak bedava internet kampanyasına dahil 25 TL yüklemeniz halinde 1 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Hatta bunu işlemini düzenli olarak her ay yapmanız halinde hem 1 GB internet hem de 500 dakika kadar internet anında hattınıza tanımlanmaktadır. Hattınıza 25 TL yüklemesini gerçekleştirdikten sonra o saatten itibaren kesintisiz 1 ay boyunca o paketi dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Üstelik bu kampanyadan faydalanmak için herhangi bir aboneliği de ihtiyaç yoktur. Şu anda bu kampanya 1 yıl kadar devam edecektir.

Bu süre zarfında istediğiniz gibi faydalanma sağlayabilirsiniz. Ayrıca buna ek olarak da hattınıza 1 ay içerisinde yükleyeceğiniz bakiyeniz ile 1 defalık 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Kazanma Nasıl Yapılır?

Bimcell operatörü için bedava internet paketlerini deneme için Bimcell operatörü sizlere 500 MB kadar bedava internet hizmeti sunmaktadır. Bimcell operatörünü daha iyi tanıyabilmeniz açısından bedava hediye internet paketi için sizlerin yapmanız gereken çok ufak bir detay vardır. Şöyle ki, ‘’DENEME’’ yazarak 5555 numarasına kısa bir mesaj atmanız yeterli olacaktır. Böylece 1 ay boyunda kesintisiz bir şekilde kullanacağınız hediye internet paketi, sizlere kısa bir mesajla bildirilecektir.

Ayrıca Bimcell operatörünün sunduğu hediye bedava 500 MB internetinden faydalanmak için de başka bir yöntem deneyebilirsiniz. Bunun için, mesajlaşma kısmına ‘’500MB’’ yazarak da 4551 numarasına kısa bir mesaj göndermeniz yeterlidir. Böylece kısa süre içerisinde hattınıza 500 MB değerinde hediye internet paketi yüklenecektir.

Aynı şekilde farklı bir yöntemle de 1 GB hediye bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, mobil cihazınızın mesajlaşma kısmına ‘’1GB’’ yazarak 4551’e kısa bir mesaj göndermeniz yeterlidir. Hattınıza böylece dakikalar içerisinde 1 GB hediye bedava internet tanımlanacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Eylül 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye siz değerli ziyaretçilerimizi bekliyor

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell Bedava İnternet Kazanma Hilesi

Bimcell operatörü kullanıcı kitlesinin en çok merak ettiği konulardan birisi de Bimcell bedava hediye internet hilesinin nasıl gerçekleştirildiğidir. Çok basit bir cevapla bu sorunu cevaplayabiliriz. Çünkü Bimcell operatörü kullanıcı müşteri kitlesine uygun ve ekonomik kampanyalar yapmasından dolayı hiçbir şekilde Bimcell operatörünün bedava internet hilesi bulunmamaktadır. Bu yüzden internet üzerinden kesinlikle böyle kampanyalara inanmamanızı ve mobil cihazınızı da değişik uygulamalar indirmemelisiniz. Belli dönemlerde sadece güvenli yerler üzerinden Bimcell operatörünün hediye internet kampanyalarını takip ederek bu hizmetten faydalanabilirsiniz.

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye siz değerli ziyaretçilerimizi bekliyor

Bimcell Salla Kazan Var mı?

Maalesef ki Bimcell operatörünün böyle bir hizmeti bulunmamaktadır. Bunun yerine bizlere minimum 25 TL ve üzeri ödemeler için hediye internet kampanyaları bulunmaktadır. Böylece hem farklı türde internet, dakika ve SMS kazanma şansına sahip olabilmekteyiz.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu