Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Spread the love

Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Kullanıcılarına sunduğu kampanyaların yanı sıra sahip olduğu güçlü alt yapısı ile dikkatlerini üzerine çeken Bimcell 2020 yılında da bedava internet veren uygulamalar konusunda öne çıkıyor. Bu yazımızda Bimcell’in sizlere sunmuş olduğu bu uygulamalar hakkında detaylı bilgilere yer verdik…

Bimcell Bedava İnternet Nedir?

Bimcell bedava internet, Bimcell abonelerine sunulmuş olan herhangi bir ücret ödenmeden kazanılan hediyelerdir. Günden güne abone sayısı artış gösteren Bimcell’in kullanıcısı olmak için, bir Bim mağazasına giderek, kimlik kartınız ile beraber anında hattınızı alabilir ve kullanabilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Bimcell Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell bedava internet kazanmak için öncelikle Bimcell abonesi olmanız gerekiyor. Hedeflediği abone sayısına ulaşmak adına sizlere sunduğu uygun kampanyalar sayesinde Bimcell abonesi olarak bedava internet kazanabilirsiniz.

Herhangi bir Bim mağazasından kimlik kartınız ile beraber kolaylıkla alabileceğiniz Bim hattınıza, tanışma paketi içerisinde 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 6 GB bedava internet hediye edilecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Ekim 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bimcell bedava internet kampanyaları için sizlere hazırladığımız liste şu şekilde:

4.5G’ye Geç 30 GB Bedava İnternet Kazan

Bimcell aboneleri 4.5G uyumlu sim karta ücretsiz olarak geçiş yaptıklarında 30 GB bedava internet kazanabiliyorlar. Herhangi bir Bim mağazasından yapabileceğiniz bu işlemin ardından, ‘4.5G 30 GB’ yazarak 5555’e kısa mesaj atıyorsunuz ve 30 GB bedava internet kullanmaya hak kazanıyorsunuz.

25 TL ve Üzerinde Yükleme Yap 1 GB Bedava İnternet Kazan

Bimcell abonesiyseniz, hattınıza en az 25 TL yükledikten sonra 1 ay boyunca kullanabileceğiniz bedava internet kazanıyorsunuz. Bu işlemi yapmak için herhangi bir katılım koşulu yok ve her yüklemenizde ayda 1 kere olmak üzere 1 GB internet hediyesi kazanıyorsunuz.

Faturasız Sim Kart Kampanyası

Bimcell’e yeni gelenler için bir tanışma paketi sunuluyor. Faturasız Sim Kart kampanyası da olarak bilinen tanışma paketinin içerisinde 250 dakika konuşma ve 250 kısa mesajın yanı sıra 6 GB hediye internet bulunuyor. Kartınızı almanızın ardından 4551’e ‘BIMCELL BONUS’ yazarak bu hediyelere sahip olabilirsiniz.

5 GB Bedava İnternet Kampanyası

5 GB bedava internet kampanyası kapsamında, Bimcell hattınıza en az 40 TL yükleme yaparak 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 5 GB bedava internet kazanabiliyorsunuz. Bunun yanı 500 SMS hediyesi de bu kampanya içerisinde bulunuyor.

Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Bimcell Salla Kazan

Bimcell ‘Salla Kazan’ bedava internet uygulaması, Türk Telekom’dan tanıdığımız ‘Sil Süpür’ uygulaması ile aynıdır ve Online İşlemler uygulamasından yapılabilir. Ekranınızda çıkan bulut görselini süpürerek onlarca bedava internet hediyesinden birinin sahibi olabilir ve bu şansı her hafta yakalayabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava İnternet Hilesi 2021

Bimcell Arayanı Bil Plus Hediye 1 GB Bedava İnternet

Bimcell Arayanı Bil servisine kaydolmanızın ardından 1 GB hediye internet kazanma şansı yakalıyorsunuz. Bu servis ile birlikte bilmediğiniz bir çağrının kim tarafından öğrenme şansına da sahip oluyorsunuz. Arayanı Bil Plus abonesi olmak için hemen 7065’e ‘PLUS’ yazarak kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Bimcell EBA 8 GB Bedava İnternet

Bimcell, pandemi döneminde eğitimde yaşanan aksaklıklar sonrası, öğrencilerin ve öğretmenlerin yüzünü güldürmek için EBA 8 GB bedava internet kampanyasını sundu. Eğitim Bilişim Ağı olan ve eğitim buradan sürdüğü sisteme mobil uygulamadan veya web sitesinden gireceğinizde, sizlere otomatik olarak tanımlanan 8 GB internet paketinizi kullanabilirsiniz.

Öğrencilere 6 GB Bedava İnternet

Bimcell’in yine bu süreçte okullarına gidemeyen öğrenciler için yaptığı bir kampanya da öğrencilere 6 GB kampanyasıdır. Bu kampanya kapsamında Yüksek Öğretim Kurumu Dersleri Platformu’na yapacağınız girişlerde kullanabileceğiniz 6 GB bedava internet, otomatik olarak hattınıza tanımlanır.

Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ücretli mi?

Bimcell bedava internet veren uygulamalar için herhangi bir ek ücret ödenmesi gerekmiyor. Ancak, bazı kampanyalardan faydalanabilmeniz için yeni hat almanız veya hattınıza yükleme yapmanız gerekebilir.

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nasıl Yapılır?

Bimcell bedava internet veren uygulamalar, Salla Kazan için Türk Telekom’un Online İşlemler uygulamasını indirip giriş yaparak, diğer birçok kampanya ise uygun kısa mesajları gerekli servislere göndererek yapılabilir.

Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bimcell bedava internet veren uygulamalar için belirli bir geçerlilik süresinden bahsetmemiz mümkün olmaz. Ancak, kampanyaların büyük bir kısmının sene sonunda tekrar gözden geçirileceği ve gelen talep doğrultusunda devam edeceği ya da yenileneceği söylenebilir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  BİMcell 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet Hilesi

Bimcell bedava internet hilesi için bir cevap vermemiz doğru olmasa da bedava internete ulaşabileceğiniz bir taktikten bahsedebiliriz. Telefonunuzun APN ayarlarına gelerek, bazı yapılandırmaları yapmanız halinde bedava internet kullanabiliyorsunuz. Peki bu işlem nasıl yapılıyor? Gelin bunun cevabını bir alt başlığımızda arayalım…

Bimcell Bedava İnternet APN

Bimcell bedava internet APN için bazı ayarlar yapmanız gerekir. Öncelikle telefonumuzun ‘Ayarlar’ kısmındaki ‘APN Ayarları’ bölümünü bulmamız gerekiyor. Buraya ulaştıktan sonra ‘Mobil Ağlar’ kısmına geçiş yaparak yeni bir APN oluşturmamız gerekiyor. Burada APN bölümüne Bimcell, internet APN bölümüne de internet yazıyoruz.

Bu işlemlerden sonra sistemden yararlanabiliyoruz. Sonuç alamamanız durumunda telefonunuzu yeniden başlatmanız veya kapatıp açmanız gerekiyor. Bu işlemlerden sonra sorununuz düzelecektir.

Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Bimcell 30 GB İnternet Hediye

Bimcell 30 GB internet hediye kazanmak için Bim mağazalarından sim kartınızı 4.5G uyumlu olacak şekilde değiştirmeniz gerekiyor. Bu işlemi yaptıktan sonra 5555’e ‘4.5G 30 GB’ yazıp kısa mesaj atarak 30 GB internet hediyesine sahibi olabilirsiniz.

Bimcell Salla Kazan Bedava İnternet

Bimcell Salla Kazan bedava internet, Türk Telekom’un Online İşlemler uygulamasında bulunur. Uygulamayı indirdikten sonra, bilgilerinizi giriş yaparak ‘Bana Özel Kampanyalar’ kısmından ‘Sil Süpür’ bölümüne geçmeniz gerekir. Burada karşınıza çıkacak olan bulutun üstünü silmeye başladıktan sonra, kazanacağınız hediye belirir. Bedava internet de dahil olmak üzere birçok hediyeye buradan kolayca ulaşabilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 9 Average: 3.7]
Content Protection by DMCA.com

56 Yorum

  1. Bimcell çok güzel bir operotör bunum ev interneti olsa bile alirrim hem çok ucuz hemde her yerde çekiyor ve herkeze tavsiye ediyorum bimcell seviliuorusn haberin olsun hee hadi yine iyisin.

  2. Super bir operator herkese tavsiye ederim yeni gecmeme ragmen begeniyorum cok güzel bir operator

  3. Arkadaşlarlar gerçekten çok iyi operatör hem çok iyi şebekesi var iyi çekiyor hemide ucuz hiç beklemeyin hemen geçin bu operetöre aferin bimsell böyle devamke😉😅

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu