Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Spread the love

Bimcell bedava internet veren uygulamalar hakkında bilgi almak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Eğer siz de Bimcell kullanıcısıysanız ve operatörünüzün verdiği bedava internetlerden faydalanmak istiyorsanız bu içeriğimizde vereceğimiz yöntemleri uygulayabilirsiniz. Özellikle ilk kez Bimcell hattına geçen kullanıcıların bu içeriğimize dikkat etmesini öneriyoruz.

İçindekiler

Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Türkiye’nin önde gelen operatörlerinden olan Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone operatörlerinde çeşitli yöntemler ile bedava internet kazanabilmek mümkün. Ancak son zamanlarda birçok kişi daha uygun fiyatlı paketleri olması nedeniyle Bimcell’e geçiş yapmaya başladı. Bu da bahsi geçen operatörlerdeki bedava internetlerin önemsiz olmasına ve kullanıcıların bedava Bimcell internet arayışına girmesine neden oldu.

Öncelikle şunu söylemeliyiz ki Bimcell operatöründe bir Turkcell ya da Vodafone hatlarındaki kadar bedava internet ile karşılaşmanız pek mümkün değil. Çünkü hem Bimcell Türk Telekom’un altyapısını kullanıyor hem de zaten uygun fiyatlı paketler satıyor. Bu nedenle de bedava internet kazanma olasılığınız çok çok düşük. Ancak yine de bazı kampanyalar dahilinde bedava internet kazanabiliyorsunuz

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 1 Mayıs Hediyesi

Biz yine de Bimcell kullanıcılarının faydalanması için bedava internet veren uygulamalar hakkında bilgi vermek istiyoruz. Gelin birlikte bakalım hangi uygulama ile Bimcell bedava internet kazanılabiliyor.

Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Bimcell’de şu an için sadece sil süpür kampanyası ile bedava internet kazanılabiliyor. Aslında sil süpür ile sadece internet değil aynı zamanda diğer hediyelerden de kazanabilme şansınız var.

Bunun yanı sıra yılın belirli dönemlerinde çeşitli kampanyalar da yapılıyor. Bunların çoğu uygulama gerektirmeyen ve basit başvurular ile alınabiliyor. Örneğin ilk kez Bimcell hattına geçiş yaptıysanız 10 GB’dan 30 GB’a kadar internet kazanabiliyorsunuz. Biz ilerleyen süreçlerde başka hediyelerin de verileceğini düşünüyoruz. Mesela arkadaşını Bimcell’e getiren kullanıcılara 10 GB’a kadar internet kampanyası gibi kampanyalar başlatılabilir.

Neyse konumuz uzamadan Bimcell sil süpür kampanyası nasıl yapılır ve bedava Bimcell internet nasıl kazanılır göz atalım 😊

Bimcell Sil Süpür İle Bedava İnternet Kazanma

Bimcell sil süpür kampanyası için mobil işlemler uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Google Play Store, APP Store ve Huawei APP Gallery uygulamasında bulunan bu mobil işlemler uygulamasını telefonunuza indirin ve telefon bilgileriniz ile giriş yapın.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava İnternet Kazanma

Daha sonra ekrandaki kampanyalar bölümünden sil süpür alanına giriş yapın. Burada hattınız destekliyorsa kampanyayı kullanabilirsiniz. Sil süpür yapın ve bedava internetin tadını çıkarın. Tabii internet yerine dakika ve SMS hediyeleri de karşınıza çıkabilir.

Bimcell Salla Kazan İle Bedava İnternet Kazanma

Bimcell hatlarda salla kazan ile internet kazanmak ne yazık ki mümkün değil. Çünkü bu bedava internet kampanyası sadece Turkcell hatları için geçerli. Salla kazan yerine sil süpür yaparak Bimcell’de bedava internet kazanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu