Eşleşen Bir İçerik Bulunamadı!

Öyle görünüyor ki aradığınızı bulamıyoruz. Arama yapmak yardımcı olabilir.

BİMcell Bedava Mesaj (SMS) 2021 Sıkça Sorulan Sorular

BİMcell Bedava Mesaj (SMS) 2021

En genç GSM operatörü olan BİMcell, çok çalışıp hızlı bir gelişme göstererek uygun fiyatları abone sayısını artırmayı başarmanın dışında abone sayısını artırmaya devam etmektedir. Bununla yetinmeyen BİMcell, kampanyalar düzenleyerek abonelerine internetten SMS paketlerine kadar bedava paketler dağıtmaktadır. BİMcell bedava mesaj (SMS) 2021 yeni yıl kampanyaları arasında yerini alırken, hediyeleri sayesinde abonelerinin çok para ödemeden ihtiyaçları olan internet, konuşma ve SMS ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Akıllı telefon kullanımının çok artması ile birlikte internet kullanımı da çok artmakta olup, aboneler birçok işlemini internet üzerinden hallederken; BİMcell hala mesajlaşmayı seven abonelerini unutmayarak, onlara da hitap etmek için BİMcell bedava mesaj (SMS) 2021 kampanyaları düzenlemektedir.

BİMcell Bedava Mesaj (SMS) Nedir?

BİMcell bedava mesaj (SMS), abonelerin rahatlıkla yazışmasını sağlayan paketler olup, tarifelerine ilave olarak sunulan ek paketlerdir. Bedava mesaj paketlerinden kalan kullanımlar ise, ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına giriş yapılarak düzenli olarak takip edilebilmektedir.

BİMcell Bedava Mesaj (SMS) Ne İşe Yarar?

BİMcell bedava mesaj (SMS) abonelerin ücretsiz olarak birbirleriyle yazışmasını sağlamaktadır. Her yöne kullanım için hazırlanmış olan SMS paketleri sadece BİMcell’li abonelerle yazışmak için değil, diğer GSM operatörleriyle de ücretsiz yazışmak için kullanılabilmektedir.

BİMcell Bedava Mesaj (SMS) Nasıl Yapılır?

BİMcell bedava mesaj (SMS) paketleri sayesinde ücretsiz olarak yazışabilmek adına TL yüklemesi yapılması gerekirken, bazı kampanyalarda TL yüklemesi sonucunda SMS gönderimi de gerekmektedir. Kampanyalara katılım için gönderilen SMS ücretsizdir.

BİMcell Bedava Mesaj (SMS) Ne Zamana Kadar Geçerli?

BİMcell bedava mesaj (SMS) kampanyaları dışında bedava internet ve her yöne konuşma kampanyaları düzenlemektedir. Genel olarak kampanyalara katılım tarihi farklılık göstermekle birlikte kampanyalar sonucunda hediye edilen kullanımlar aylık kullanılabilecek şekilde yüklenmektedir.

BİMcell Bedava Mesaj (SMS) Kampanyaları 2021

BİMcell genel olarak bakıldığında uygun fiyatlarla abonelerinin bütçesine destek olmaya çalışırken, diğer yıllarda olduğu gibi BİMcell bedava mesaj (SMS) kampanyaları 2021 yılında da düzenlenerek rahat kullanım sağlamayı amaçlamaktadır. Kampanyaya katılım için öncelikli BİMcell’li olmak gerekirken, 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapıldıktan sonra 30 gün içerisinde ‘’BİMCELL BONUS’’ yazılarak 4551’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Mesaj sonrasında aboneye her yöne kullanım için 300 SMS paketi yüklenirken, paketin yeterli olmaması durumunda 5 TL karşılığında 1.000 SMS satın alınabilmektedir.

BİMcell Bedava Mesaj (SMS) Veren Uygulamalar 2021

BİMcell Türk Telekom alt yapısını kullanarak hizmet veren bir GSM operatörü olduğu için ‘’Sil Süpür’’ oyunu BİMcell bedava mesaj (SMS) veren uygulamalar 2021 arasında yerini almaktadır. Bu nedenle ‘’Sil Süpür’’ oyununu oynayan BİMcell aboneleri, her hafta hediyeler kapsamında bedava mesaj paketleri dışında konuşma ve internet paketleri gibi sürpriz hediyeler de kazanabilmektedir.

BİMcell Bedava Mesaj (SMS) Hilesi 2021

BİMcell bedava mesaj hilesi 2021 şeklinde arama motorlarında aboneler arama yapmakta olup, araştırma içerisinde olan abonelere böyle bir hile olmadığını belirtmek isteriz. Ancak bedava SMS kazanmak için ‘’100’’ yazdıktan sonra 4551’e kısa mesaj gönderilmesi sonucunda 100 SMS BİMcell tarafından hediye edilmektedir. Fakat paket otomatik yenilenme özelliğine sahip olduğu için iptal ettirmek için kullanım süresi dolmadan 1-2 gün önce ‘’100 IPTAL’’ yazılarak 4551’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir.

BİMcell Bedava Mesaj (SMS) Faturalı Hat Kampanyaları

BİMcell bedava mesaj (SMS) faturalı hat kampanyaları ‘’Dost Paketler’’ sayesinde sunulmakta olup, paket kapsamında SMS paketi dışında 750 dakika konuşma ve internet paketleri de sunulmaktadır. Üstelik BİMcell’liler kendi içerisinde sınırsız konuşabilmektedir. • Dost S tarifesi aylık sadece 23 TL olup, 750 SMS paketi dışında 750 dakika ve 4 GB internet paketi içermektedir. • Dost M tarifesi aylık sadece 28 TL olup, 750 SMS paketi dışında 750 dakika ve 8 GB internet paketi içermektedir. • Dost L tarifesi aylık sadece 32 TL olup, 750 SMS paketi dışında 750 dakika ve 12 GB internet paketi içermektedir. Dost XL tarifesi aylık sadece 42 TL olup, 750 SMS paketi dışında 750 dakika ve 20 GB internet paketi içermektedir.

BİMcell Bedava Mesaj (SMS) Faturasız Hat Kampanyaları

BİMcell bedava mesaj (SMS) faturasız hat kampanyaları arasında bulunan kampanya sayesinde 1.000 SMS paketi sadece 5 TL’ye abonelerine sunulmaktadır. Üstelik paket birden fazla alınabilmekte olup, aylık kullanılabilen ‘’1.000 SMS Paketi’’ için ‘’1000SMS’’ yazılarak 4551’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Ayrıca *120#'yi tuşlayan aboneler kendileri için sunulmuş bedava SMS paketleri arasından seçim yapabileceği gibi SMS dışında MMS paketi sahibi de olabilmektedir. Aylık kullanım için sunulan 50 MMS paketine 3 TL’ye sahip olmak için ‘’50MMS’’ yazılarak 4551’e kısa mesaj gönderilmelidir.

BİMcell Bedava Mesaj (SMS) Sorgulama

BİMcell bedava mesaj (SMS) sorgulama adına iki yöntem bulunmaktadır. İlk yöntemde *123#’ tuşlanarak arama tuşuna basılması gerekmektedir ki kısa süre içerisinde bilgilendirme mesajı gönderilerek detaylar paylaşılmaktadır. İkinci yöntemde ise, 9333 aranılarak sesli yanıt sistemi üzerinden kalan kullanımlar öğrenilmektedir.

BİMcell Bedava Mesaj (SMS) Transferi Nasıl Yapılır?

BİMcell bedava mesaj (SMS) transferi için diğer operatörlerde gibi sadece TL transferi söz konusu olmaktadır. TL transferi de aynı Türk Telekom’da olduğu gibi yapılmakta olup, mesaj bölümüne TL gönderilecek numara ve boşluk bırakılarak TL miktarı yazılıp 9235’e gönderilmesi gerekmektedir. Aylık tek seferde minimum 30 TL gönderilebilirken, maksimum 150 TL gönderilebilmektedir.

BİMcell Bedava Mesaj (SMS) Paketleri 2021

BİMcell bedava mesaj (SMS) paketleri 2021 yılında da hediye olarak verilirken, BİMcell’li olan abonelerinin 300 SMS paketinin sahibi olabilmeleri için 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılması sonrasında ‘’BİMCELL BONUS’’ yazılarak 4551’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmektedir. Mesaj sonrasında 100 SMS hatta tanımlanmaktadır. Bir diğer BİMcell bedava mesaj (SMS) paketleri arasında yer alan ‘’100 SMS Paketi’’ sahibi olmak için ‘’100’’ yazıldıktan sonra 4551’e kısa mesaj gönderilmesi gerekmekte olup, paket otomatik yenilendiği için yenilenmesini istemeyen abonelerin ‘’100 IPTAL’’ yazılarak 4551’e kısa mesaj göndermesi gerekmektedir.

BİMcell Mesaj Ücreti Ne Kadar?

BİMcell mesaj ücreti 15 krş olmakla birlikte kampanyalardan kazanılan hediye SMS paketleri için herhangi bir ücret alınmamaktadır.

5555’e Mesaj Atmak Ücretli mi?

5555’e mesaj atmak sonucunda faturaya herhangi bir ücret yansıtılmamaktadır. Ama ‘’Onay’’ gerektiren işlemler söz konusu ise ve onay mesajı gönderilmesi durumunda 5555’e gönderilen onay mesajı nedeniyle ücret alınmaktadır.

BİMcell Müşteri Hizmetleri

BİMcell Müşteri Hizmetleri abonelerine hizmet vermek için kurulmuş olup, 7/24 aralıksız müşteri temsilcileri eşliğinde hizmet vermektedir. Fatura ödemeden tarife değişikliğine kadar pek çok işlemin yapılabileceği BİMcell Müşteri Hizmetleri’ne ulaşmak için 444 4 451’in aranması yeterli olmaktadır.
Başa dön tuşu