Bimcell Bedava Dakika

Bimcell Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Spread the love

İçindekiler

Bimcell Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell Türk Telekom altyapısını kullanmakta olan bir GSM operatörüdür. Bu yüzden tıpkı Türk Telekom’da olduğu gibi Bimcell’de de faturasız hatlara dakika, yani lira göndermek mümkündür. Bimcell’de lira göndermek için de Türk Telekom ile hemen hemen aynı yöntemler kullanılmaktadır. Bimcell’de dakika yani lira göndermek için şu aşamaları takip etmeniz gerekmektedir:

  • Cep telefonunuzun kısa mesaj kısmına girin
  • TL göndermek istediğiniz numarayı başında “0” olmadan yazın
  • Bir boşluk bırakıp göndermek istediğiniz TL miktarını yazın
  • 9235’e SMS gönderin

Bu adımları tamamladıktan sonra işlem başarıyla sonuçlanacaktır. Eğer isterseniz 9235’i arayarak da dakika yani lira transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Bimcell hem SMS hem de arama üzerinden TL gönderme işlemini onaylamaktadır.

Bimcell dışından bir aboneyseniz ve faturasız hat kullanan bir Bimcell abonesine TL göndermek istiyorsanız aynı yöntemleri kullanarak bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Tıpkı Türk Telekom gibi Bimcell de farklı operatörlerden Bimcell faturasız hat kullanıcılarına lira gönderme işlemine izin vermektedir.

Bimcell Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell Dakika Transferi Nedir?

Bimcell dakika transferi tıpkı Türk Telekom’daki gibi lira transferi olarak adalandırılır. Faturalı veya faturasız Bimcell hattınızdan faturasız Bimcell hattı kullanan bir yakınınıza lira göndermeyi mümkün kılan bir uygulamadır. Bunu SMs ya da arama yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. Böylece yakınlarınız ve sevdikleriniz iletişim konusunda aksama ve kopukluk yaşamamış olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bimcell Dakika Transferi Ne İşe Yarar?

Bimcell dakika transferi, acil durumlar için kullanılabilir. Ya da konuşma ve TL hakları bitmiş bir yakınınıza yardımcı olmak amacıyla kullanılabilir. Yapacağınız lira transferi karşıdaki kişinin çok işine yarayabilir. Zamanımızda iletişimin önemi büyük. Hiçbir yakınımızın böyle bir durumda kalmasını istemeyiz. Bu yüzden bu sistemi faydalı bir şekilde kullanabiliriz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava Dakika

Bimcell Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell üzerinden dakika transferi iki şekilde yapılmaktadır. SMS yöntemiyle transfer için telefonunuzun mesaj bölümüne girip lira yollayacağımız numarayı yazıyoruz ve bir boşluk bırakıp göndereceğimiz tutarı yazdıktan sonra 9235’e kısa mesaj gönderiyoruz. İşlem bu kadar basit…

Örnek: 5551234567 30

İsterseniz 9235’i direkt olarak arayıp yönergeleri izleyerek de lira transfer işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer Bimcell abonesi değilseniz bile sizde bir faturasız Bimcell hattı sahibine TL gönderme işlemi yapabilirsiniz. Bunun için yukarıdaki yolların aynılarını uygulamanız yeterlidir. Üstelik farklı bir operatörden TL yollayacaksanız faturalı ya da faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmemektedir.

Bimcell Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell Dakika Transferi Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bimcell TL transferi daimi yani sürekli bir işlemdir. Bitiş tarihi olan bir kampanya değildir. Bu yüzden dilediğiniz zaman Bimcell’de lira transferi gerçekleştirmeniz mümkündür. Bir kerede en az 1 en fazla 30 lira gönderebilirsiniz. aylık lira gönderme limiti ise 150 liradır. Tıpkı Türk Telekom’da olduğu gibi.

Bimcell TL Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell’de TL transferi yapmanın öncelikli yolu 9235’i arayıp yönlendirmeleri izleyerek transfer yapmaktır. diğer bir yol ise SMs ile bu işlemi gerçekleştirmektir. Lira göndereceğiniz numarayı telefonun SMS kısmına yazın ve bir boşluk bırakıp göndermek istediğiniz miktarı yazın. sonra da bu mesajı 9235’e gönderin. Bimcell’de lira transferi yapmak işte bu kadar kolay.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava Dakika

Üstelik Bimcell faturasız hat abonelerine TL göndermek için Bimcell müşterisi olmanıza gerek de yok. Farklı bir GSM operatörü müşterisi olsanız bile Bimcell’de faturasız hat sahibi bir yakınınıza yukarıdaki yolların aynılarını izleyerek TL transferi gerçekleştirebilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bimcell Faturalıdan Faturasıza Dakika Transferi

Bimcell, Türk Telekom altyapısı kullandığından aynı şekilde size faturalı hatlardan faturasız hatlara dakika yani TL gönderme imkanı sunar. Bunun için izlemeniz gereken yöntem aynıdır. TL göndereceğiniz Bimcell faturasız hat numarasını yazıp bir boşluk bırakarak göndermeyi düşündüğünüz miktarı yazın ve 9235’e SMS olarak gönderin. Para transferiniz anında gerçekleşecektir.

Yada 9235’i arayın ve size söylenenleri uygulayın. Bu şekilde de TL transferi işlemi gerçekleşecektir.

Bimcell TL Kontör Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell’de ister faturalı ister faturasız hat kullanıcısı olun, faturasız hat kullanan yakınlarınıza TL eski adıyla kontör gönderebilirsiniz. 9235’i arayarak oradaki yönlendirmelere uyabilir ve lira transferini gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz bunun için SMs sistemini de kullanabilirsiniz. Kontör göndermek istediğiniz numarayı yazarak kaç lira göndermek istediğinizi bir boşluk bırakıp yazın ve 9235’e kısa mesaj gönderin. İşleminiz zaman kaybetmeden gerçekleşecektir.

Bimcell Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell Sil Süpür Nasıl Yapılır?

Bimcell Sil Süpür kampanyası ile bedava konuşma veya farklı hediyeler kazanmak mümkündür. Üstelik bu kampanyaya katılım tamamen ücretsizdir. Öcelikle Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına sahip olmanız gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava Dakika

Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak Sil Süpür oyununu oynamanız bedava konuşma veya internet kazanmanız için yeterlidir. Kazanacağınız hediyeler tamamen sizin şansınıza kalmıştır. Bazen bedava internet bazen de bedava dakika kazanabilirsiniz. Bu kampanyaya haftada bir kez katılabilir ve ödüllerinizi alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bimcell Kontör Transfer Ücreti 2021

Bimcell’de kontör yani lira gönderme işlemi tıpkı diğer operatörlerde olduğu gibi ücretlidir. Bu ücret gönderdiğiniz liralardan değil sizin sahip olduğunuz liralarınızdan düşülür ya da eğer  faturalı hat kullanıyorsanız bir sonraki ay  faturanıza eklenir. Bimcell’den Bimcell’e  TL transferi ücreti sadece 1 liradır.

Bimcell Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell’den Bimcell’e İnternet Gönderme

Bimcell’den diğer Bimcell abonelerine hediye internet göndermek mümkündür. SMS vasıtası ile bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Telefonunuzun mesaj bölümüne giriş yapın. “HEDIYE” yazıp bir boşluk bırakın ve göndermek istediğiniz internet miktarını yazın. Daha sonra yine bir boşluk bırakarak hediye internet göndermek istediğiniz numarayı yazın ve 9433’e SMS gönderin. Hediye internetiniz anında diğer Bimcell hattına tanımlanacaktır.

Bimcell hakkında aklınızdaki tüm soruların cevaplarını ve kampanyaları ayrıntılı şekilde öğrenmek istiyorsanız Bimcell hattınız ile 551’i ya da diğer operatör ve sabit hatlardan 444 4 551’i arayabilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu