Bimcell Tarifeleri

Bimcell Dost Paket Tarifeleri

Spread the love

Bimcell Dost Paket Tarifeleri

Bimcell’in faturalı ve faturasız müşterileri için birçok avantajlı paketleri var. Bunlardan en çok öne çıkanlar ise Dost Paket tarifeleri. Dost Paket tarifeleri Bimcell abonelerine birçok fırsat sağlıyor.

Bimcell Dost Paket Nedir?

Bimcell’in birden fazla Dost Paket seçeneği bulunmaktadır. Aboneler bu seçeneklerden birini tercih ederek paketlerini kullanmaya başlarlar. İçeriklerindeki konuşma ve internet süreleri de birbirinden farklıdır. Fiyatları da gayet uygundur.

Bimcell Dost Paket Ne İşe Yarar?

Bimcell Dost Paket, seçtiğiniz tarifeye göre size dakika, internet ve SMS hakkı kazandırmaktadır. 2 GB, 5 GB ve 10 Gb dost paketlerinden dilediğinizi seçip kullanmaya başlayabilirsiniz. Sadece SMS atmak yeterlidir.

Bimcell Dost Paket Ne Zamana Kadar Geçerli?

Kullanmak istediğiniz süre boyunca Bimcell Dost Paketlerinden yararlanmanız mümkündür. Hangi paketi tercih ederseniz edin bu paketlere katılım oldukça kolay olmakla birlikte ödeyeceğiniz ücretler de birbirinden uygundur.

Bimcell Dost Paket Tarifeleri

Bimcell Dost Paket Tarifeleri 2020

Bimcell Dost Paket 2 GB, Bimcell Dost Paket 5 GB ve Bimcell Dost Paket 10 GB tercihleriyle tarifelere üye olabilir ve anında Dost Paketleri kullanmaya başlayabilirsiniz. Faturasız olan Dost Paketlerin fiyatları ayda sadece 19 liradan başlamaktadır.

Bimcell Dost Paket 2 GB Nedir?

Bimcell Dost Paket; 2 GB İnternet + Her Yöne 600 Dakika + Her Yöne 600 SMS içermektedir. Fiyatı da yalnızca 19 liradır. Bimcell 2 GB dost paketiyle diğer Bimcell aboneleriyle de sınırsız bedava konuşabilirsiniz.

Bimcell Dost Paket 2 GB Nasıl Yapılır?

Bimcell Dost Paket 2 GB tarifesine geçmek çok kolaydır. Dost 2 GB yazarak 4551’e mesaj gönderdikten sonra otomatik olarak bu pakete geçiş yapmış olur ve anında kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bimcell Dost Paket 5 GB Nedir?

5 GB İnternet + Her Yöne 750 Dakika + Her Yöne 750 SMS içeren bu paketin ücreti sadece 29 liradır. Epey avantajlı bir paket olarak görülmektedir.  Ayrıca, 25 lira ve üzeri TL yüklemelerinde 1 GB internet de bedava gelmektedir. Yani, aslında 6 GB internete sahip olursunuz.

Bimcell Dost Paket 5 GB Nasıl Yapılır?

Bimcell Dost Paket 5 GB tarifesine geçmek için tek yapmanız gereken DOST 5 GB yazarak 4551’e kısa mesaj göndermektir. Bu sayede paketinizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Dost Paket 10 GB Nedir?

Gayet avantajlı olan Dost Paket 10 GB 0 GB + Her Yöne 1000 Dakika + Her Yöne 1000 SMS içeriyor. Ayda sadece 39  lira olan bu paketin bir avantajı da Bimcell’in başka bir kampanyasından yararlanma imkanıdır. Aylık 40 lira ve üzeri yüklemeye Bimcell 5 GB internet hediye etmekte. Bu sayede toplam internetiniz 15 GB etmekte. Bu yüzden paketi alırken 39 değil 40 liralık yükleme yapın.

Bimcell Dost Paket 10 GB Nasıl Yapılır?

DOST 10 GB yazarak 4551’e SMS gönderin ve Dost Paket 10 GB hemen kullanımınız için hazır olsun. Bimcell aboneleriyle sınırsız konuşma şansını da böylece elde etmiş olursunuz.

Bimcell Dost Paket Avantajları Nelerdir?

Bimcell Dost Paketlerinin en büyük avantajı fiyatlarının uygun olmasıdır. Türk Telekom altyapısı kullanıldığından dolayı da her yerde çeker. Ayrıca, yükleme yapıp paketlere geçtiğinizde ekstra internet kazanma şansınız da var. Dost Paket 10 GB için 39 yerine 40 lira yüklerseniz fazladan 5 GB daha internet kazanırsınız. 25 lira ve üzeri TL yüklemelerinde 1 GB internet bedava olduğundan Dost Paket 5 GB kullandığınızda otomatikman 1 GB fazladan internetiniz hediye olur.

Bimcell Müşteri Hizmetleri

Bimcell müşteri hizmetleri gayet iyi çalışan ve abonelerin çokça memnun kaldığı müşteri hizmetlerinin başında gelmektedir. Müşterlerinin sorunlarını hemen cevaplayıp çözmesiyle isim yapmıştır. Bimcell müşteri hizmetlerine ulaşmak da çok kolaydır.

Bimcell müşteri hizmetlerine 444 4 551 numaralı hattan ulaşmak mümkündür. Ayrıca, Bimcell kullanıcısıysanız 551’i tuşlayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Bimcell Dost Paket Tarifeleri

Bimcell Paket Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bimcell paket sorgulama için tek yapmanız gereken 9333’ü aramaktır. Paket ve bakiyeniz sesli yanıt sistemi tarafından söylenecektir. Ayrıca, Bimcell hatlı telefonunuzdan 551’i veya diğer operatör ve sabit hatlardan 444 4 551’i arayarak müşteri hizmetlerine ulaşıp ayrıntılı bilgi de alabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bimcell Hediye İnternet

Bimcell çeşitli tarife ve kampanyalarla faturalı ve faturasız müşterilerine bedava internet vermektedir.

25 lira ve Üzeri TL Yüklemelerinde 1 GB İnternet

Bimcell’de faturasız hat sahipleri 25 lira ve üzeri yükleme yaptıklarında anında 1 GB bedava internet kazanmaktadır.

40 lira ve Üzeri Yüklemeye Bimcell 5 GB İnternet hediye

Bimcell 40 lira ve üzeri yüklemelerde faturasız hat sahiplerine 5 GB bedava internet hediye etmektedir.

Bimcell’den Yeni Hat Alanlara Hediye İnternet

Yeni bir aboneyseniz 30 gün boyunca kullanabileceğiniz yurt içi her yöne 300 dakika, 300 SMS ve 9 GB cepten internet hediyesi bulunmakta.

Salla Kazan Hediye İnternet

Salla Kazan uygulamasını telefonunuza indirin ve Sil Süpür sekmesine girin. Ekranı parmaklarınızla sildiğinizde hediye internetiniz hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell 30 GB Hediye

4.5G’ye geçiş yapmak Bimcell’de size 30 GB internet kazandırıyor. Tek yapmanız gereken 4.5G uyumlu bir sim kart alıp telefonunuzun 4.5G özelliğini kullanmak.

Bimcell Dost Paket Tarifeleri

Bimcell Dost Paket Sıkça Sorulan Sorular

Bimcell tarife ve kampanyaları hakkında müşterilerin aklında bazı sorular olabilir. Bu sorulardan bazılarının cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Bimcell 19 TL Paket nasıl yapılır?

“Dost2GB” yazıp 4551’e gönderin. Dost 2 GB paketiniz anında telefonunuza tanımlanacaktır.

Bimcell Dost 5 GB Nasıl Yapılır?

“DOST5GB” yazıp 4551 e SMS gönderdikten sonra başka bir şey yapmanıza gerek yoktur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bimcell Dost Paketleri Seçenekleri nelerdir?

Bimcell Dost Paketlerinde 2 GB, 5 GB ve 10 GB seçenekleri bulunmaktadır.

Bimcell’e En Az Kaç Para yüklenir?

Bimcell için minimum TL yükleme miktarı 20 liradır.

Bimcell Faturasız Hat Kaç Para?

Bimcell faturalı hatlar ücretsizdir. Bir tarife seçimi yapmanız yeterlidir. Bimcell faturasız hatlar ise 36 liradır.

Bimcell Dost Pakete Nasıl Geçebilirim?

Faturasız Bimcell hattı sahibiyseniz dilediğiniz Dost Pakete kolayca geçebilirsiniz. Dost 2 GB yazarak 4551’e mesaj gönderdikten sonra Dost Paket 2 GB kullanmaya başlayabilirsiniz.

DOST 10 GB yazarak 4551’e SMS göndererek Dost Paket 10 GB kullanmaya başlayabilirsiniz.

Dost 5 GB yazarak 4551’e mesaj gönderdikten sonra da Dost Paket 5 GB için kayıt olmuş olursunuz.

Bimcell Dost Paket Tarifeleri

Bimcell Dost Paketli Olup Olmadığımı Nasıl Öğrenebilirim?

Dost Paketli olmak için öncelikle SMS ile bu tarifelere kayıt olmanız gerekmektedir. Dost 2 GB için “Dost 2 GB”, Dost 5 GB paketi için “Dost 5 GB” ve Dost 10 GB paketi içinse “DOST 10 GB” yazarak 4551’e SMS gönderip dilediğiniz pakete kayıt olabilir ve anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bimcell Dost Paketleri Ücretli mi?

Bimcell Dost Paketlerinin gayet uygun ücretleri vardır. Bimcell Dost 2 GB paketinin ücreti yalnızca 19 liradır.  Bimcell Dost Paket 5 GB ücreti sadece 29 liradır. Bimcell Dost Paket 10 GB ücreti ise sadece ve sadece aylık 39  liradır.

Bimcell Dost Paket İptali Nasıl Yapabilirim?

Bimcell Dost Paket 10 GB Paketi için “IPTAL DOST 10GB” yazıp 4551’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Bimcell Dost Paket 5 GB Paketi için “IPTAL DOST 5GB” yazıp 4551’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Bimcell Dost Paket 2 GB Paketi için “IPTAL DOST 2GB” yazıp 4551’e kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu