Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Hediye İnternet

Spread the love

Bimcell Hediye İnternet

Her geçen gün müşteri sayısını oldukça hızlı biçimde arttıran operatörlerden birisi olan Bimcell, müşterilerini toplamak için cazip kampanyalar düzenleyerek türlü hediyeleri sunmaktadır. Özellikle Bimcell hediye internet paketleri konusunda bilgi sahibi olmayı isteyenler, bu konuda oldukça fazla araştırma yapmaktadırlar.

Bimcell Hediye İnternet 2020

Bimcell hediye internet kampanyası 2020 senesinde de devam etmektedir. Bu kampanya sayesinde Bimcell hem elindeki müşterileri koruyor hem de yeni müşteriler kazanıyor. Kullanıcılar Bimcell hediye internet alabilmek adına bazı koşulları uygulamak zorundadırlar. Bu koşullar hakkında bilgi vermek doğru olabilir.

Bimcell Hediye İnternet Nasıl Yapılır?

Genellikle yeni müşteriler adına hediye internet paketleri konusunda cömertlik yapan Bimcell, yeni hat alan müşterilerine bir ay boyu kullanabilecekleri 250 dakika, 4 GB internet, 250 SMS’i hediye etmektedir. Bimcell hediye internet kampanyasından faydalanabilmek için, Bim mağazalarına kimlikle birlikte gidildiğinde yeni hat ücretinin yani 50 Liranın ödenmesi ile bu hediyeden yararlanmak mümkün olacaktır. Yalnızca müşteriler yeni hat alarak değil, numara taşıyarak da bu hediye internet kampanyasından faydalanabilir.

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Bimcell Hediye İnternet

Bimcell Hediye İnternet Yapma

Mobil iletişim piyasasına atıldıktan hemen sonra bu sahada yaptığı kampanyalar sayesinde isminden oldukça sık bir şekilde söz ettiren Bimcell, bilhassa Bimcell hediye internet ile oldukça fazla tercih edilen bir operatör olmuştur. Uygun paketleri sayesinde gençlerin gönlünü alan bu operatördeki paketlerden bahsetmek bilgilendirici olacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bimcell’in en fazla tercih edilen paketleri;

  • Dost 2 GB paketi,
  • Dost 5 GB paketi,
  • Dost 10 GB paketi şeklindedir.

Paketlerin içerikleri; 2 GB İnternet 600 Dakika ve 600 SMS’tir. Paket 19 Lira ile satışa sunulmaktadır. Diğer paket ise 5GB İnternet, 750 Dakika ve 750 SMS’tir. Paketin 29 Lira olarak satıldığı söylenebilir. Son paket ise 10 GB, 1000 dakika ve 1000 SMS’ten oluşmakta olup 39 Liradan satışa sunulmaktadır.

Bimcell Hediye İnternet Nasıl Kullanılır?

Bimcell bedava internet kampanyasından bu sene de oldukça fazla faydalanılmaktadır. Bimcell hediye internet devamlı şekilde müşterilere sunulmaktadır. Bu kampanyadan faydalanmak için 25 Lira yükleme yapılması önemlidir. Bu şekilde 1 GB internet müşterilere hediye edilecektir. Her ay sürekli ve düzenli şekilde 25 Lira ya da üstü yüklemeye anlık olarak 1 GB internet ve 500 dakika kişinin hattına tanımlanmaktadır.

Hat içerisine bakiye yüklendiği tarihten sonra bu hediye paket 1 ay boyu kullanılabilir. Herhangi bir başvuru koşulu bulunmamaktadır. Şu an için yılın sonuna dek devam edecek olan bu kampanyadan bütün Bimcell kullanıcıları faydalanabilir. Hattın içerisine 1 ay içerisinde yüklenen bakiye ne olursa olsun, kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  BİMcell 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Bimcell Hediye İnternet Gelmedi

Bu sorun ile karşılaşan Bimcell kullanıcıları, Bimcell müşteri hizmetleri ile görüşerek bu sorunu dile getirebilir. Bununla beraber kişi kampanyadan yararlanmaya hak kazanmışsa, İnternet kişinin hattına tanımlanacaktır.

Bimcell Hediye İnternet Gönderme

Bimcell, kişiye vermiş olduğu hediye internetin bir başkasına gönderilmesine müsaade etmemektedir. Hediye internetten sadece, kişinin kendisi faydalanabilir.

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Bimcell Hediye İnternet 2019

Bimcell, internetinin denenmesi adına Bimcell tarafından kullanıcılarına 500 MB hediye internet vermektedir. Bimcell’in daha iyi deneyimlenmesi adına ücretsiz bir şekilde hediye olarak verdiği bu interneti denemek adına telefonun mesaj bölümünden “DENEME” yazarak 5555 numarasına mesaj atılması yeterlidir.

1 ay boyunca hediye internetin kişiye kısa mesaj ile bildirildiği söylenebilir. Bunun yanı sıra Bimcell’in sunmuş olduğu başka hediye İnternet paketi içerisinde yer alan 500 MB internetin alınması adına telefonun mesaj bölümünden ”500 MB” yazıp 4551′ mesaj gönderilmesi yeterli olmaktadır. Kişinin hattına 500 MB hediye internet kısa zamanda tanımlanacaktır.

Aynı zamanda 1 GB internet kazanmak adına telefonun mesaj bölümüne ”1 GB” yazarak 4551’e mesaj yazılması yeterli olacaktır. Kişinin hattına kısa zamanda hediye 1 GB internet yansıtılacaktır.

Bimcell Hediye İnternet Hilesi

Bimcell kullanıcıların en çok merak ettiği sorulardan biri ise Bimcell bedava internet hilesi sorusudur. Müşterilerine uygun kampanyalar yaparak bedava internet veren Bimcell internet hilesi yoktur. Genelde çok sık sorulmasın karşın bu konuda internette gördüklerine inanmamanızı ve telefonunuza bilmediğiniz uygulamaları yükle memenizi öneririm.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  BİMcell Yeni Yıl Hediyesi
Bimcell Hediye İnternet
Bimcell Hediye İnternet

Bimcell Hediye İnternet Deprem

Bimcell hediye internet kampanyasını deprem zamanlarında da vermektedir. Zor zamanlarda müşterilerine destek olan Bimcell hediye interneti, müşterilerinin hattına yansıtmıştır. Bimcell hediye internet depremden kaynaklı olarak müşterilerin hatlarına ücretsiz bir şekilde yansıtılmıştır. Bu hediye internet kampanyasının da 1 ay boyunca kullanıldığını belirtmek doğru olacaktır.

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Bimcell Hediye İnternet Kullanamıyorum

Bimcell müşterilerinin en fazla merak etmiş oldukları konulardan birisi de hediye internetin kullanılamaması durumudur. Bu durumda hediye interneti sorgulamak önemlidir. Aşağıda verilen detaylar ile kişi internetinin detaylarını kolaylıkla sorgulayabilecektir. Bu sorgulama işlemleri ise her zaman ücretsizdir.

  • *123# ile; faturasız hattın içerisindeki hediye internet miktarını öğrenmek adına bu tuşlama yapılmalıdır. Arama sonucuna tıklayarak, telefonun ekranında kalan internet miktarı görülebilir.
  • 9333’ü arayıp; faturasız hattaki internet paketinin öğrenilebilir. Arama sonucunda, kalan miktar sesli cevap ile kişiye anons edilecektir.

Bimcell Hediye İnternet 5GB

Bimcell hediye internet kampanyası arasında 5 GB internet hediyesini de müşterilerine sunmaktadır. Bu hediyelerin devamlı olarak yenilendiğini söylemek mümkündür.

Bimcell Hediye İnternet Kodu

Bimcell hediye internet kodu bulunmamaktadır. Bimcell, belirli aralıklarla kampanyaları müşterilerine sunmaktadır.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 1 Average: 3]
Content Protection by DMCA.com

4 Yorum

  1. Bimcelle girdim yeni gördüm çok iyi bişey internet gelirse daha da iyi olacak iyi günler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu