Bimcell

BİMcell Müşteri Hizmetleri Numarası

Spread the love

Süpermarketler zinciri içerisinde yer alan ve 1995 yılından hizmet vererek pazarda büyük bir yere sahip olan BİM, toptan fiyatına perakende satış ile her bütçeye hitap etmektedir ve 2012 yılında Türk Telekom ile anlaşma yapan BİM, BİMcell adında bir de operatör markası sunmuştur. Siz de BİMcell’li olmak için ya da mevcut operatörünüzden BİMcell’e geçiş yapmak için BİM mağazalarından işlem yaptırabilirsiniz.

Bimcell kullanıcılarına özel bedava internet için tıklayın.

Her zaman en uygun fiyat politikası uygulayan BİM, Bimcell markasıyla da aynı ilkeyi savunurken, marketler arasında kurulan ilk market operatör markası olarak da adından söz ettirmektedir.

2015 yılı itibarıyla 1 milyondan fazla abonesi bulunan BİMcell hatların ön kodu 551 ile başlamakla birlikte, 444’lü müşteri hizmetleri sayesinde de soru, öneri ve şikayetlerinize cevap vermektedir.

BİMcell Müşteri Hizmetleri Numarası Kaç

Faturalı ya da faturasız BİMcell hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin, BİMcell’li iseniz 551 numaralı ve diğer operatörler ya da sabit hatlar üzerinden 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri’ni aramanız sonucunda fatura ödemesinden lira yüklemeye, kayıp çalıntı bildiriminden paket ve tarifelere kadar pek çok bilgiye ulaşabilirsiniz. BİMcell hattınızı yurt içinde kullanabileceğiniz gibi yurt dışında da kullanabilir ve müşteri hizmetleri dışında BİMcell’in internet sitesi üzerinden pek çok bilgiye sahip olabilirsiniz. Tarifenizin avantajlarından kullanım süresine kadar bilgi alabileceğiniz site üzerinden tarifelere kayıt işlemleri yaptırabilir ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Dost Paket Tarifeleri

Yazımızın sonunda Bonus hediye sizleri bekliyor.

BİMcell Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Uygun satış fiyatları sayesinde gıda sektöründe büyük bir yere sahip olan BİM, gıda sektöründeki başarısını Türk Telekom alt yapısını kullanarak telekomünikasyon sektörüne de taşıyarak BİMcell sayesinde müşterilerinin uygun fiyatlarla iletişim sağlamasına yardımcı olmaktadır. BİMcell GSM operatörünün diğer GSM operatörleri gibi satış merkezleri bulunmamakla birlikte abonelik işlemleri BİM mağazaları üzerinden gerçekleştirilmektedir. BİM mağazalarında gerekli evraklar doldurulurken, kimlik fotokopisi başvuru için yeterli olmaktadır. Üstelik yaş sınırı olmaması da BİMcell için dikkat çeken özellikler arasında yer almaktadır.

BİMcell Müşteri Hizmetleri’ne direk bağlanarak hizmet alabilmek için öncelikle 551 ya da 444 4 551 numaralı müşteri hizmetleri numarasının tuşlanması gerekmektedir. Sesli yanıt sistemi cevap vermesi sonucunda ‘’0’’ tuşunu tuşlayarak soru, sorun ya da önerilerinizi müşteri temsilcisine iletebilirsiniz.

BİMcell Müşteri Hizmetleri Şikayet Hattı

BİMcell ile ilgili soru, sorun ya da önerilerinize dair bilgi paylaşımında bulunmak için BİMcell hatlarınızdan 551’i tuşlayabileceğiniz gibi, diğer operatörlerden ya da sabit hatlardan 444 4 551’i arayabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  BİMcell Hat İptali Nasıl Yapılır?

BİMcell Müşteri Hizmetleri Ücretli Mi?

BİMcell hatları üzerinden yapılan 551 numaralı aramanız ya da diğer operatörler ile sabit hatlardan yapılan 444 4 551 numaralı BİMcell Müşteri Hizmetleri numaralarını aramanız sırasında her yöne kullanım hakkınız tarifenizde varsa yurt içi ücretlendirme olarak kullanım haklarınızdan düşmektedir. Şayet mevcut bir tarifeniz yok ise aramalarınızın için BİMcell tarifesi uygulanmakta olup, 6 saniyesi 0,0125 TL olarak ücretlendirilmektedir.

Yorum Yap, Hediye İnterneti Kap

Alt tarafta yer alan Yorum Yap kısmından en az 3 cümle ile duygu ve düşüncelerini paylaşan herkese bedava internet taktiğini paylaşıyoruz. Lütfen iletişim adreslerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu