Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Spread the love

Bimcell Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Bimcell pakete ek günlük ve haftalık tarifeler konusunda diğer operatörlerden geri kalmamaktadır. Ek paket ve tarifeleriyle internet kullanma hakları bitmiş veya bu haklarını tüketmiş müşterilerinin yanındadır. Bim mağazaları, SMS servisleri ve müşteri hizmetleri aracılığı ile Bimcell müşterileri de ek günlük ve haftalık paketlerden alarak internetlerini özgürce kullanmaya devam edebilmektedir.

Bimcell Pakete Ek Günlük İnternet Paketleri Nedir?

Bimcell pakete ek günlük internet paketleri 24 saat kullanımı olan paketlerdir ve ücretleri de epey makuldür. Müşteriler ek internet paketleriyle bir gün boyunca internetlerini doyasıya kullanabilir, sosyal medyada paylaşım yapabilir.

Bimcell Pakete Ek Günlük İnternet Paketleri Ne İşe Yarar?

Eğer tarifelerinizdeki internet hakkınızı vaktinden önce tükettiyseniz Bimcell pakete ek günlük internet paketleri sizin için biçilmiş kaftandır. Bu paketler sayesinde 24 saat boyunca kesintisiz internet kullanma hakkına sahip olursunuz. Üstelik bunu çok ucuz fiyatlara gerçekleştirirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  BİMcell 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Bimcell Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Bimcell Pakete Ek Günlük İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

Bimcell ek internet paketlerini SMS servisi olan 4551 ile Bimcell müşteri hizmetlerini arayarak, *120#yi tuşlayarak satın almanız mümkündür. Kodları doğru girmeniz gereklidir. SMS ile satın alacaksanız istediğiniz paketin kodunu iyi öğrenmeniz lazımdır.

Bimcell Pakete Ek Günlük İnternet Paketleri Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bimcell pakete ek günlük internet paketlerinin hemen hepsi halen geçerli paketlerdir. Süresi biten paketlere zaten erişim mümkün değildir. Eğer herhangi bir paket tedavülden kalkacaksa Bimcell bu paketi kullananları zaten bilgilendirmektedir. O yüzden kullanırken içiniz rahat olabilir.

Bimcell Pakete Ek Günlük İnternet Paketleri 2021

Bimcell’de birden fazla internet paketi mevcuttur. Fiyatları da hayli uygundur.

1 GB internet paketinin fiyatı 11 TL’dir. “1GB” yazıp 4551’e gönderdikten sonra bu paketi kullanmaya başlayabilirsiniz.

2 GB internet paketi ise 18 TL gibi bir fiyata sahiptir. “2GB” yazıp 4551’e kısa mesaj atın ve paketinizi anında kullanmaya başlayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bimcell Pakete Ek Haftalık İnternet Paketleri Nedir?

Bimcell pakete ek haftalık internet paketleri kullanım süreleri 1 hafta olan paketlerdir. Ancak, Bimcell’de paketlerin büyük çoğunluğu 30 günlük yani 1 aylık kullanmayı desteklemektedir.

Bimcell Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Bimcell Pakete Ek Haftalık İnternet Paketleri Ne İşe Yarar?

İnternetinizi bitirdiğiniz an bu paketlerden birini satın alıp kaldığınız yerden kullanmaya devam edebilirsiniz. Özellikle acil durumlar için faydalı ve epey uygun fiyatlı paketlerdir. Bimcell uygun fiyatlı internet paketleri konusunda müşterilerinin yüzünü en çok güldüren firmaların başında gelmektedir.

Bimcell Pakete Ek Haftalık İnternet Paketleri Nasıl Yapılır?

4551’e göndereceğiniz bir SMS paketlere geçiş için yeterli olacaktır. Dilerseniz *120#’yi tuşlayarak da bu paketlerden birini tercih edebilirsiniz. Bimcell müşteri hizmetlerine yapacağınız bir arama da size bu konuda yardımcı olacaktır. Bim mağazalarına gitmeniz halinde de paketler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Operatörlerden 2021 Yılbaşı Hediyesi Bedava İnternet

Bimcell Pakete Ek Haftalık İnternet Paketleri Ne Zamana Kadar Geçerli?

Normalde pakete ek haftalık paketler 7 günlük yani bir haftalık bir kullanma süresine sahiptir. 7 gün sonra paketi yenilemeniz gerekir. Ancak, Bimcell paketlerinin genelinin 30 gün boyunca kullanmak mümkündür. Bu bakımdan daha avantajlı ve uygun fiyatlara sahip paketlerdir.

Bimcell Pakete Ek Haftalık İnternet Paketleri 2021

Bimcell 2020 yılında olduğu gibi 2021’de de müşterilerine sorun çıkartmayacaktır. Ucuz internet paketleriyle hizmet vermeye devam edecektir.

5 GB internet paketi için “Bimcell 5GB” yazdıktan sonra 4551’e kısa mesaj atabilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu paketin ücreti 26 liradır.

Eğer 10 GB internet kullanmak istiyorsanız “Bimcell 10GB” yazarak yine 4551’e SMS yollayabilirsiniz. İnternetiniz anında hattınıza tanımlanır ve fiyatı da 36 TL’dir.

Bimcell Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Bimcell Faturalı Hatta Ek Paket Nasıl Alınır?

İster faturalı ister faturasız hat kullanıcısı olun, Bimcell internet paketlerini alırken aynı yolları izleyebilmeniz mümkündür. Alacağınız paketin kodunu 4551’e SMS olarak göndererek dilediğiniz paketi satın alabilirsiniz. Bimcell müşteri hizmetleri telefonunu arayarak paketler konusunda yardım alabilirsiniz. Bim mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. *120# tuşlamasıyla paket tercihi gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell Faturasız Hatta Ek Paket Nasıl Alınır?

Eğer faturasız Bimcell hattı kullanıcısıysanız ek paketler almak için izlemeniz gereken yollar bellidir:

  • 444 4 551 numaralı Bimcell müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
  • Alacağınız pakt ve kodunu 4551’e SMS olarak paketi satın alabilirsiniz.
  • Bim mağazalarından bu konuda yardım talep edebilirsiniz.
  • *120# tuşlayarak karşınıza gelen paketlerden size en uygun olanını tercih edip kullanmaya başlayabilirsiniz.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBimcell Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bimcell Pakete Ek Telefon Alma

Bimcell’de maalesef pakete ek ödeyeceğiniz ücretle telefon satın alma kampanyası bulunmamaktadır. Bu tarz kampanyalar için Bimcell’in de altyapısını kullandığı Türk Telekom’u veya diğer operatörleri inceleyebilirsiniz.

Bimcell Pakete Ek Tablet Alma

Birçok GSM operatörü faturaya ek ödenen ücretlerle telefon ya da tablet vermektedir. Fakat, Bimcell’de henüz böyle bir kampanya yer almamaktadır. Bimcell, Türk Telekom altyapısını kullanan bir GSM operatörüdür. Bu yüzden pakete ek ücretle telefon ya da tablet kampanyaları için Türk Telekom’un kampanyalarına göz gezdirebilirsiniz.

Bimcell Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Bimcell 10 GB Cepten İnternet Paketi

Bimcell 10 GB cepten internet paketi Bimcell’in uygun fiyatlı ve bol internetli paketlerindendir. Bu pakete sahip olmak için tek yapmanız gereken “”Bimcell 10GB” 4551’e bir kısa mesaj göndermektir. 10 GB cepten internetiniz kısa sürede numaranıza tanımlanır ve size bir bilgilendirme SMS’i gelir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBimcell Dost Paket Tarifeleri

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bimcell 2 GB İnternet Paketi

Bimcell Dost 2 GB paketi 19 liraya sahip olabileceğiniz bir pakettir. Bu paketi kullanmak içinse cep telefonunuzun mesaj özelliğini açmanız yeterlidir. “DOST2GB” yazın ve 4551’e mesaj atın. Paket artık sizindir.

Bimcell Pakete Ek Günlük ve Haftalık İnternet Paketleri

Bimcell Müşteri Hizmetleri

Bimcell müşteri hizmetlerinin telefonu 444 4 551’dir. Eğer Bimcell hattı sahibiyseniz 551’i aramanız yeterlidir.

Ayrıca www.bimcell.com.tr adresi üzerinden de aklınızdaki herhangi bir konuyla alakalı ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 1 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu