Bimcell Bedava Dakika

Bimcell TL Transferi Nasıl Yapılır?

Spread the love

Bimcell TL Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell Türk Telekom altyapısını kullanan bir GSM operatörüdür. Aynen Türk Telekom’da olduğu gibi faturasız hatlara TL  yollamak yani transfer etmek mümkündür. Bimcell TL transferi  için Türk Telekom ile benzer  yollar izlemeniz gerekmektedir. Şu adımları takip ederseniz Bimcell’de TL transferinizi rahatça gerçekleştirebilirsiniz:

Cep telefonunuzda SMS yani kısa mesaj kısmına girin

TL transfer edeceğiniz numarayı başında “0” koymadan yazın

Bir boşluk bırakıp transfer edeceğiniz TL sayısını yazın

9235’e kısa mesaj gönderin

Bu aşamaları bitirdikten sonra  TL transferi başarıyla sonuçlanacaktır. Dilerseniz  9235’i arayarak da TL transferi gerçekleştirebilirsiniz. Bimcell’de ister  SMS isterseniz de arama yöntemiyle TL transferi gerçekleştirebilirsiniz.

Bimcell abonesi değilseniz bile ve faturasız bir Bimcell abonesine TL transfer etmek isterseniz aynı yolları kullanarak işlemi başarıyla  gerçekleştirebilirsiniz. Bimcell farklı operatörlerden Bimcell faturasız hatlara TL transferine müsaade etmektedir.

Bimcell TL Transferi Nedir?

Bimcell TL transferi lira transferi olarak adlandırılmaktadır. Faturalı veya faturasız Bimcell abonesi olmanız fark etmeksizin faturasız Bimcell kullanan bir akrabanıza, eşinize veya dostunuza TL transfer etmek kolay ve imkan dahilindedir.  Bimcell TL transfer işlemi SMS servisi aracılığı ile ya da arama yöntemiyle gerçekleştirilebilir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell TL Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell TL Transferi Ne İşe Yarar?

Günümüzde iletişim kopukluğu büyük bir sorundur. Hiçbirimiz ne kendimizin ne de sevdiklerimizin böyle bir problemle karşılaşmasını istemez. Bimsell TL transferi bu konuda tam bir cankurtaran gibi çalışır. Göndereceğiniz TL ile ya da talep edeceğiniz TL ile ne sizin ne de sevdiklerinizin iletişimi kesilmemiş olur.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBimcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bimcell TL Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell TL transferi işlemi iki şekilde gerçekleşmektedir. Kısa mesaj  yoluyla TL transferi işlemi  için telefonunuzun SMS bölümüne girip TL göndereceğimiz numarayı yazıyoruz ve bir boşluk bırakıp transfer edeceğimiz miktarı girdikten sonra 9235’e SMS gönderiyoruz. TL transfer işlemi bu kadar kolay.

Örnek: 5551234567 20

Eğer dilerseniz 9235’i arayıp belirtilen adımları takip ederek de TL transferi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer Bimcell kullanıcısı değilseniz faturasız Bimcell abonesine TL transferi işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Yukarıda saydığımız yöntemlerin  aynılarını yapmanız kafi. İster faturalı ister faturasız farklı bir GSM operatörü kullanıcısı olun, Bimcell’e TL transfer etmeniz mümkün.

Bimcell TL Transferi Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bimcell TL transferi hizmetinin sona erme süresi yoktur. Bu hizmet Bimcell abonelerine sunulan sürekli bir hizmettir. Bu yüzden kullanıcıların bu konuda herhangi bir endişe duyması lüzumsuzdur. Abonelik sistemiyle çalışan bir hizmet olmadığından, herkese açık olduğundan belirli bir bitiş tarihi bulunmamaktadır. Bu hizmetten sadece dileyenler faydalanır.

Bimcell TL Transferi Ücretleri

Bimcell TL transferi ücretli bir servistir. Talep edilen bu ücret gönderdiğiniz TL miktarından düşmez. Transfer ettiğiniz TL yerine ulaştıktan sonra elinizde kalan liralarınızdan düşer. Faturalı hat kullanıcısıysanız da bir sonraki ay faturasına yansır.  Bimcell’de sadece 1 lira karşılığında TL transferi işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava Dakika Veren Uygulamalar

Bimcell TL Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell’de Kontör TL Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell’de kontör yani lira transferi yapmanın belli yolları vardır. Faturalı veya faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin Bimcell faturasız hat kullanıcılarına TL gönderebilirsiniz. 9235’i telefonunuzdan arayarak size verilecek aşamaları takip edebilir ve kontör yani TL transferi gerçekleştirebilirsiniz. Ben SMS ile göndermek istiyorum diyorsanız o da mümkün. Kontör yani TL transfer edeceğiniz numarayı yazarak kaç TL transfer edeceğinizi bir boşluk bırakıp yazın ve 9235’e SMS  yollayın. İşleminiz anında gerçekleşecektir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBimcell Dakika Transferi Nasıl Yapılır?

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bimcell Müşteri Hizmetleri

Bimcell müşteri hizmetlerine iki şekilde ulaşabilirsiniz. Bimcell hattınızdan 551’i arayabilir ya da sabit hat ve diğer operatörlerden 444 4 551’i arayarak Bimcell müşteri hizmetleri veya çağrı merkezlerine ulaşabilirsiniz. Sadece TL transferiyle alakalı diğer diğer tüm sorunlarınızda Bimcell müşteri hizmetlerini arayarak yardım talep edebilirsiniz.

Bimcell TL Transferi Nasıl Yapılır?

Bimcell’den Bimcell’e TL Gönderme Ücreti

Bimcell’de hem faturalı hat kullanıcıları hem de faturasız hat kullanıcıları TL transferi gerçekleştirebilmektedir. Faturasız hatlara göndereceğiniz bu transferin bedeli yalnızca 1 liradır. Eğer, faturalı hat kullanıcısıysanız ve TL gönderdiyseniz bir sonraki ayın faturasına bu ücret eklenmektedir. Faturasız hatlardan ise o an düşer. 1 TL ücret lira transferi için ortalamaya göre gayet iyi bir ücrettir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRBimcell Dost Paket Tarifeleri

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Bimcell Lira Transfer Nasıl Yapılır?

Bimcell lira transferi, diğer adıyla TL transferi gerçekleştirmek için iki metod vardır. Birincisi SMS yoluyla TL transferidir. Cep telefonunuzun SMS bölümüne girin ve TL transfer edeceğiniz numarayı başında “0” olmadan yazın. Bir boşluk bırakıp göndereceğiniz miktarı yazın. TL transferiniz karşı tarafa ulaşacaktır. Arama yoluyla TL transferi gerçekleştirmek isteyenler de 9235’i arayabilir ve yönergeleri izleyerek TL transferi gerçekleştirebilir. Bimcell TL transfer ücreti 1 TL’dir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava Dakika

Bimcell TL Transferi Nasıl Yapılır?

Başka GSM Operatöründen Bimcell’e TL Transferi

Bimcell Türk Telekom altyapısı kullanmaktadır ve Türk Telekom’da geçerli olan hizmetlerin birçoğu Bimcell için de geçerlidir. Bunlardan bir tanesi diğer GSM operatörlerinden TL transferi işlemidir. Bimcell faturasız hat kullanıcısıysanız başka bir operatörden TL transferi talep edebilirsiniz. Ya da Bimcell faturasız hat kullanıcılarına TL transferi işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik bunu yapmak Bimcell içi TL transferiyle aynı adımları uygulamayı gerektirir.

LiraPaylaş servisinde lira talep etmek için TL istediğiniz numarayı yazıp bir boşluk bırakın ve istediğiniz TL miktarını girerek 9235’e SMS gönderin. Karşı taraf bu talebi kabul ettiğinde TL transferi işlemi başarıyla sonuçlanacaktır. Eğer isterseniz 9235’i arayarak da TL talep edebilirsiniz.

Lira göndermek için de izlemeniz gereken yol aynıdır. 9235’i arayabilir ya da SMS ile TL transferini gerçekleştirebilirsiniz. TL transfer etmek istediğiniz Bimcell faturasız hat numarasını yazın ve bir boşluk bırakıp 9235’e kısa mesaj gönderin. En kısa sürede TL transfer işlemi gerçekleşecektir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

5 Yorum

  1. Vallha senelerdir kullanıyorum hiç bir sıkıntısını gormedim çok güzel bi tarife

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu