Bimcell Bedava İnternet

Bimcell Ücretsiz İnternet

Spread the love

İçindekiler

Bimcell Ücretsiz İnternet

İletişim dünyasına, yaptığı önemli yeniliklerle giriş yapan BİM firması, kullanıcılarını memnun etmek için düzenlediği oldukça harika kampanyalarıyla ön plana çıkıyor. İnternetin, gelişen teknolojiyle artık her an yanımızda olması, insanların gün içerisindeki birçok işini kolaylıkla halledebilmesine olanak tanıyor. Bu bakımdan iletişim arenasında güçlü bir alt yapıya sahip olan Bimcell, müşterilerine ücretsiz internet sunmak gibi harika denebilecek nitelikte güzel destekler sağlıyor. Bimcell ücretsiz internet olanaklarından, birçok kullanıcının rahatlıkla yararlanabilmesi mümkündür.

Bimcell Ücretsiz İnternet Paketi

Birçok insanın oldukça memnun kalarak kullandığı Bimcell, yeni gelecek müşterileri için de, oldukça eşsiz kampanyalar ve fırsatlar sunmayı ihmal etmiyor. İnternet paketlerinin oldukça verimli bir yapıda olması, gencinden yaşlısına birçok insanın en önemli tercih sebeplerinden biri oluyor.

Bimcell ücretsiz internet paketine sahip olmak için, numaranızı Bimcell ailesine taşımanız yeterlidir. Bunun neticesinde herhangi bir koşul ve şart olmadan hattınıza ücretsiz internet paketiniz tanımlanmış olacaktır.

Bimcell Ücretsiz İnternet 2020

İletişimin önemli isimlerinden biri olmayı başaran Bimcell, 2020 yılına özel kampanyalarıyla kullanıcılarını oldukça memnun edecek bir yol izliyor. Yeni bir yıla girdiğimiz 2020’de, insanların her an sevdikleriyle kolayca iletişim kurmaları için Bimcell, yılbaşına özel bedava sahip olunacak bir internet hizmeti sunuyor. Kullanıcıların hatlarına, yeni yıla özel olarak Bimcell tarafından herhangi bir karşılık beklemeden, GB paketi hediye ediliyor.

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Bimcell Ücretsiz İnternet

Bimcell Ücretsiz İnternet Hilesi

Kullanıcıların, Bimcell ücretsiz internet olanaklarından yararlanması için, telefonunda birtakım ayarları yapması gerekiyor. Bu ayarlar genel olarak, Bimcell bedava internet hilesi olarak da tanımlanabiliyor.

Burada yapılması gerekenler arasında;

 • APN ayarlarının yapılması için ayarlar bölümünün seçilmesi,
 • Ardından mobil ağlar kısmına girilmesi,
 • Sonrasında ise yeni bir APN tanımlanması gibi aşamalar yer alıyor.

Gerekli APN ayarlarının yapılması ile Bimcell bedava internet olanaklarından yararlanmak mümkün bir hale geliyor. Bunun için izlenmesi gereken yol, APN ismi bölümüne Bimcell yazılması ve İnternet APN bölümüne ise İnternet yazarak kaydetmek şeklindedir. En son olarak yapılması gereken işlem ise, telefonunuzu bir kapatıp tekrardan açmanız olacaktır.

Bimcell Ücretsiz İnternet 2019

İletişimde, en kaliteli hizmet sunan firma olma anlayışıyla sektöre güçlü bir adım atan Bimcell, müşterilerine 2019 yılı için düzenlediği oldukça harika kampanyalarla destek oluyor.

Bimcell, ailesine yeni katılan müşterilerine;

 • Herhangi bir koşul olmadan Bimcell ücretsiz internet paketi,
 • Tam 250 dakika konuşma süresinin yanında, 4 GB miktarında ücretsiz internet,
 • Ayrıca 250 SMS kullanım hakkı gibi harika fırsatlar sunuyor.

Bimcell ücretsiz internet olanaklarından yararlanmak için ayrıca yeni bir hat almanın yanı sıra, numara taşıma işlemi de kampanya koşulları için yeterli oluyor.

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava İnternet APN

Bimcell Ücretsiz İnternet Nasıl Yapılır?

Bimcell’in harika ücretsiz internet fırsatlarından yararlanmak oldukça kolaydır. Tarif edeceğimiz yöntemle sizler de, Bimcell ücretsiz internet erişimi hakkını elde edebilirsiniz. Bunun için yapmanız gerekenler;

 • Öncelikle telefonunuzda mesaj bölümünü açmak,
 • Daha sonra buraya DENEME yazmak,
 • Daha sonra gönderi kısmına 5555 yazarak mesajı iletmektir.

Bu işlemleri yaptığınız takdirde, Bimcell tarafından sizlere 500 MB bedava internet verildiğini görebilirsiniz. Ayrıca yeni yıla girerken de sizlere Bimcell tarafından bedava internet paketleri sunulacaktır. Bunu elde etmek için ise yapmanız gereken hiçbir şey yoktur. Bu paketler otomatik olarak sisteminize en kısa sürede tanımlanmış olacaktır.

Bimcell Ücretsiz İnternet Faturalı

Kendini her geçen gün geliştirmeye devam eden Bimcell, çeşitli kampanya seçenekleriyle müşterilerinin yüzünü oldukça güldürüyor. Faturasız hatlarda olduğu gibi faturalı hat kullanıcıları da bu harika kampanyalardan en iyi şekilde yararlanıyor. Bu sayede tüm kullanıcılar, gün içerisinde ihtiyaç duyacakları internete her zaman sahip olmuş oluyorlar.

Bu kampanyalar, ücretsiz interneti kapsadığı kadar, ücretsiz SMS, ücretsiz konuşma ya da ücretsiz dakika gibi birçok seçeneği de kapsıyor. Fakat tabi ki bunlar arasında ücretsiz internet olanakları, en çok gereksinim duyulanların başında geliyor. Tüm bu olanaklara sahip olmak için ise izlenmesi gereken belli başlı bazı yollar bulunuyor.

Bunun için;

 • 3455’e DENEME yazarak göndermek,
 • 4555’ 250 SMS yazarak göndermek,
 • Yine 4555’e 500 MB yazarak göndermek,
 • Ayrıca 4551’e 1 GB yazarak da ücretsiz internet haklarına sahip olmam mümkündür.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Eylül 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Bimcell, sürekli kampanya yapmak konusunda, oldukça aktif olan bir firma olarak karşımıza çıkıyor. Çünkü neredeyse her an ve her dönem Bimcell’in sağladığı harika ve avantajlı kampanyalarına tanık olunabiliyor. Yapılması gereken ise burada kullanıcıların fırsatları tam zamanında ve en etkin bir şekilde değerlendirmesidir.

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Bimcell Ücretsiz İnternet

Bimcell Ücretsiz İnternet Ayarları

Bimcell’in çok kullanışlı internet hizmetlerinden yararlanmak, oldukça basit bir işlemdir. Telefonunuz üzerinde yapacağınız ve kontrol edeceğiniz bölümler ile kolaylıkla ücretsiz internet haklarından sizler de yararlanabilirsiniz.

Bu işlemler için;

 • Öncelikle cihazınızın ayarlar bölümüne girmeniz
 • Burada hattınızda yer alan 3G veya 4.5G bölümlerini aktive etmeniz,
 • Daha sonra ise ayarlarımı gönder seçeneğini işaretlemeniz gerekmektedir.

Genel olarak bazı kullanıcılarda bu ayarların otomatik olarak yapılmadığı görülmektedir. Bu durum internet hizmetini gerektiği gibi kullanmanıza engel olabilir. Bu bakımdan mutlaka verimli bir şekilde internet deneyimi yaşamak içini bu bölümlerin kontrol edilmesi gerekmektedir. Bu sayede hem internetiniz aktif olur ve hem de Bimcell’in sunduğu güzel kampanyalardan her an yararlanma fırsatlarını elde edebilirsiniz.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

Bir Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu