Bimcell Bedava İnternet

BİMcell Yeni Yıl Hediyesi

Spread the love

BİMcell Yeni Yıl Hediyesi

GSM operatörleri içerisinde en yeni olan BİMcell, aboneleri için düzenli olarak kampanyalar hazırlayarak uygun fiyatlarla rahatça konuşmalarını ve yazışmalarını sağlamaktadır. Üstelik yeni yıla sayılı günler kala BİMcell yeni yıl hediyesi hazırlayarak, sevdiklerinden ayrı olan abonelerin rahat paylaşım yapabilmesi için bedava internet hediye etmektedir.

Yeni yıla kadar eğer internet paketiniz az kalmış ya da bitmiş ise, internetsiz kalmamak adına ‘’Online İşlemler’’ uygulamasına girerek ‘’Sil Süpür’’ oyununu oynayarak bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca daha önce kullanmamışsanız, BİMcell Deneme Paketi’ni kullanarak 500 MB internet sahibi olabilirsiniz. Yapmanız gereken ise, ‘’DENEME’’ yazdıktan sonra 5555’e kısa mesaj göndermektedir.

BİMcell Yeni Yıl Hediyesi

BİMcell Yeni Yıl Hediyesi Nedir?

Türk Telekom alt yapısıyla hizmet veren BİMcell, abone sayısını sürekli arttırmaya devam etmektedir. Özellikle özel günleri atlamayan BİMcell, yeni yılın yaklaşması ile birlikte BİMcell yeni yıl hediyesi hazırlamış olup, abonelerinin yılbaşı akşamı keyifli zaman geçirebilmesi için bedava internet hediye etmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

BİMcell Yeni Yıl Hediyesi

BİMcell Yeni Yıl Hediyesi Nelerdir?

Abonelerini memnun etmek adına uygun fiyatlarla paketler hazırlayan BİMcell, 2021 yılı içinde hazırlarına başlayarak BİMcell yeni yıl hediyesi olarak abonelerine 1 GB bedava internet hediye ederken, BİMcell ailesine katılan yeni aboneleri içinde 300 dakika konuşma, 300 SMS ve 9 GB internet paketi sunmaktadır.

BİMcell Yeni Yıl Hediyesi

BİMcell Yeni Yıl Hediyesi Nasıl Yapılır?

BİMcell abonesi olarak BİMcell yeni yıl hediyesi olarak sunulan 1 GB bedava internet paketini almak için herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan, BİMcell otomatik yüklemektedir. Şayet yeni BİMcell abonesi iseniz, hattınız kullanıma açıldıktan sonra ‘’BIMCELL BONUS’’ yazarak 4551’e kısa mesaj göndermeniz sonucunda hattınıza 300 dakika ve 300 SMS paketi ile birlikte 9 GB bedava internet paketi BİMcell yeni yıl hediyesi yüklenecektir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu