Yaşam

Camdaki Kız Dizisi Oyuncuları ve Rolleri

Spread the love

Camdaki Kız dizisi oyuncuları ve rollerini içeriğimizin devamında sizlerle paylaştık.

Camdaki Kız, ünlü ve başarılı yazar Gülseren Budaycıoğlu’nun aynı ada sahip romanından uyarlanmış olan bir dizidir. Gülseren Budaycıoğlu romanını gerçek bir aşk hikayesini konu alarak yazmıştır. Camdaki Kız dizisi Kanal D’nin yeni dizilerinden biridir.

Camdaki Kız dizisi aşk temalı bir dizidir. Dizide anlatılan her şey gerçek hayatta yaşanan bir hayat hikayesini konu almıştır. Dizi 8 Nisan 2021 tarihinde Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşmuştur. Dizi gerçek hikayeden oluşan konusu ve başarılı oyuncu kadrosu sayesinde izleyiciden geçerli bir not almayı başarmıştır. Dizi yayınlandığı günden bu yana büyük bir izleyici kitlesi kazanmıştır.

Camdaki Kız dizisinin senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan yazmıştır. . Dizinin yönetmenliğini ise Nadim Güç üstlenmiştir. Dizi ekran karşısına 8 Nisan 2021 tarihinde televizyonda yayınlanmaya başlamıştır. Dizi ilk yayınlandığı günden bu yana yüksek izlenme oranı elde etmiştir. Dizi 3 sezondan bu yana televizyon ekranlarında seyirci ile buluşmaktadır. Dizinin yeni sezon bölümleri izleyicisi ile buluşmak üzere çekimleri devam etmektedir.

Camdaki Kız dizisi başarılı ünlü oyuncuları ve güçlü sürükleyici konusu sayesinde Türk halkı tarafından büyük bir ilgi ile karşılaşmıştır. Camdaki Kız dizisi pek çok ödüle adaylık kazanmıştır. Bu adaylıklar arasında da bazı ödüllerin de sahibi olmuştur.

Camdaki Kız dizisinin kazandığı ödüller ve aday olduğu kategoriler şunlardır:

 1. Altın Kelebek Ödülleri
 • En İyi Dizi: Camdaki Kız (Kazandı)
 • En İyi Kadın Oyuncu: Burcu Biricik (Adaylık)
 • En İyi Dizi Çifti: Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu (Adaylık)
 • En İyi Yönetmen:Nadim Güç (Adaylık)
 • En İyi Senaryo:Seda Altaylı Turgutlu (Adaylık)
 1. Altın Kelebek Ödülleri
 • En İyi Dizi: Camdaki Kız (Adaylık)
 • En İyi Kadın Oyuncu: Burcu Biricik (Adaylık)
 • En İyi Dizi Çifti: Burcu Biricik ve Cihangir Ceyhan (Adaylık)
 • En İyi Senaryo: Seda Altaylı Turgutlu ve Yeşim Aslan        (Adaylık)
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Deli Yürek Dizisi Oyuncuları ve Rolleri

İçindekiler

Camdaki Kız Dizisi Konusu

Dizinin baş karakterlerinden biri olan Nalan, sıcakkanlı ve insanlara karşı samimi ve Güler yüzlü davranan, herkesin ilk görüşte sevgisini ve güvenini kazanan genç bir kadındır. Nalan hem dış güzelliği hem de içi güzelliği ile pek çok insanın sevgisini kazanan bir karakterdir. Nalan’ın bu karakterinde ailesinin oldukça büyük katkısı bulunmaktadır. Özellikle de Nalan annesini örnek alarak hayatını sürdürmektedir. Nalan’ın annesi eskiden edebiyat öğretmenliği yapmaktaydı. Nalan’ın babası ise emekli bir validir. Nalan ailenin tek çocuğudur. Nalan rahat bir çocukluk geçirmiş ve varlıklı içinde büyümüştür. Nazlı çocukluğunda iyi eğitimler almış ve en kaliteli okullarda eğitim almıştır. Nalan okulunu bitirdikten sonra Türkiye’nin en büyük oteller zincirlerinden biri olan Koroğlu ailesinin şirketinde mimar olarak çalışmaya başlamıştır. Nalan iş yerinde de bu kişiliğini gösterir. Müşteriler ve diğer çalışanlara karşı oldukça sıcakkanlı, sevgi dolu, vicdanlıdıe. Nalan aynı zamanda da çalışkan ce başarılı bir mimardı.

Dizinin baş karakterlerinden biri olan Hayri, dizide Nalan’a aşık olan bir karakterdir.

Hayri Nalan’ın aksine yoksul bir aileden gelmektedir. Hayri çocukluk döneminde ailesi hayatını kaybetmiştir. Hayri de çevresi  tarafından sevilen bir karakterdir.  Hayri dobra, samimi ve yardımseverliği sayesinde insanlar tarafından oldukça sevilmektedir. Hayri dizide başka biri ile evlidir ve bir tane de çocuğu vardır. Hayri’nin Nalan’ın çalıştığı yerin sahibi olan Rafet Koroğlu’nun şoförü olarak çalışmaya başlaması ile olaylar gelişmektedir.

Dizide Nalan, Türkiye’nin en büyük oteller zincirinden biri olan Koroğlu ailesinin şirketinde mimar olarak çalıştığı dönemde Sedat Koroğlu ile tanışır ve aralarında bir ilişki başlar. Çiftin ilişkisi ilerleyen zamanlarda evlilik ile sonlanır. Nalan ve Sedat birlikte evlenerek geçmişlerinde sakladıkları karanlık sırlardan uzaklaştıklarını düşünmektedirler ancak kısa bir zaman sonra hayatlarında sakladıkları karanlık sırlar gün yüzüne çıkmaya başlayacaktır. Bu da hayatlarına karanlık getirecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aşk-ı Memnu Dizisi Oyuncuları ve Rolleri

Camdaki Kız Dizisi Oyuncuları ve Rolleri Nelerdir?

Dizideki karakterler ve gerçek isimleri şu şekildedir;

Oyuncu Karakter
Burcu Biricik Nalan İpekoğlu Koroğlu
Feyyaz Şerifoğlu Sedat Koroğlu
Enis Arıkan Muzaffer Koroğlu (Muzo)
Cihangir Ceyhan Hayri Ersoy
Selma Ergeç Selen Koroğlu
Engin Şenkan Cavit
Devrim Yakut Gülcihan Koroğlu
Tamer Levent Rafet Koroğlu
Nur Sürer Feride İpekoğlu
Laçin Ceylan Pervin Pekiner
Tuğrul Tülek Levent
Nihal Menzil Hafize
Hamza Yazıcı Tacettin (Tako)
Feri Baycu Güler Döndü
Merve Polat Billur
Özgür Meriç Kıymık
Yakup Turgut
Işıltı Su Alyanak Nalan İpekoğlu (küçüklüğü)
Erhan Yazıcıoğlu Haluk Atasoy
Cemal Hünal Emir

Camdaki Kız dizisi 8 Nisan 2021 tarihinde ekran karşısına çıkmıştır. Dizi toplamda 3 sezondan oluşmaktadır. Camdaki Kız dizisinin yeni bölümler için çekimleri hala devam etmektedir.

Dizinin ilk sezonu 8 Nisan 2021 ve 10 Haziran 2021 tarihleri arasında her perşembe saat 20.00’de seyirci ile buluşmuştur.

Dizinin ikinci sezonu 9 Eylül 2021 ve 16 Haziran 2022 tarihleri arasında her perşembe günü saat 20.00’de ekran karşısında seyirci ile buluşmuştur.

Dizinin üçüncü sezonu ise 15 Eylül 2022 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır. Dizinin üçüncü sezon bölümleri hala televizyonda yayınlanmaktadır. Camdaki Kız dizisinin üçüncü sezon yeni bölümleri her perşembe günü 20.00’de Kanal D aracılığıyla televizyonda gösterilmektedir.

Camdaki Kız Dizisi Kaç Bölüm?

Camdaki Kız dizisi Kanal D ekranlarında yayınlanan yeni dizilerden biridir. Dizinin konusu gerçek bir hikayeden uyarlanmaktadır. Camdaki Kız dizisi halk tarafından oldukça sevilen bir dizi olmayı başarmış vs birçok ödülü kazanmıştır. Dizinin 2021 ve 2022 senelerinde pek çok kategoride adaylıkları da olmuştur.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Fatih Wifi İnternet Şifresi

Camdaki kız dizisi toplamda 61 bölümden oluşmaktadır. Dizinin yeni bölümleri hala çekilmektedir. Aynı zamanda her perşembe günü dizinin yeni bölümleri Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır.

Camdaki Kız dizisinin ilk sezonu 8 Nisan 2021 ve 10 Haziran 2021 tarihleri arasında her perşembe saat 20.00’de seyirci ile buluşmuştur. Dizinin ilk sezonu toplamda 9 bölümden oluşmaktadır.

Dizinin ikinci sezonu 9 Eylül 2021 ve 16 Haziran 2022 tarihleri arasında her perşembe günü saat 20.00’de ekran karşısında seyirci ile buluşmuştur. Dizinin ikinci sezonu toplamda 38 bölümden oluşmaktadır.

Dizinin üçüncü sezonu ise 15 Eylül 2022 tarihinde yayınlanmaya başlamıştır. Dizinin üçüncü sezon yeni bölümleri hala televizyonda yayınlanmaktadır.

Camdaki Kız Dizisi Nereden İzlenir?

Gerçek bir hikayeden uyarlanan Camdaki Kız dizisi her Perşembe günü saat 20.00’de Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır. Dizinin yeni bölümü her perşembe Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır. Camdaki Kız dizisinin eski bölümlerini izlemek istiyorsanız Kanal D’nin internet sitesinden yararlanabilirsiniz. Kanal D’nin internet sitesinde Camdaki Kız dizisinin tüm bölümleri yer almaktadır.

Camdaki Kız Dizisi Nerede Çekildi?

Camdaki Kız dizisinin bölümleri için genel olarak İstanbul’un Beyoğlu ilçesi ve Tarlabaşı Bulvarı tercih edilmektedir.

Dizideki İpekoğlu ailesinin oturduğu Esra Umur yalısı gerçek hayatta İstanbul Beykoz’un Kanlıca semtinde yer almaktadır.

Dizideki Koroğlu ailesinin oturduğu konak ise  gerçek hayatta Beyoğlu’nun Cihangir mahallesinde yer almaktadır. Bu konağın adı Sadık Paşa Konağı’dır . Konak 1850 yılında inşa edilmiş ve 24 odadan oluşmaktadır.

Camdaki Kız Dizisi Hangi Kanalda?

Camdaki Kız dizisinin yeni bölümlerinin çekimi  hala devam etmektedir. Camdaki Kız dizisi her Perşembe saat 20.00’de Kanal D ekranlarında yayınlanmaktadır.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu