Haberler

Coca-Cola Daha Daha Bedava İnternet

Spread the love

Coca-Cola Daha Daha Bedava İnternet

Yılların markası Coca Cola sadece lezzetiyle ve serinliğiyle sofralarınızı şenlendirmekle kalmıyor. Müşterilerine bedava internet başta olmak üzere çeşitli hediyeler de veriyor. Fakat, bizim konumuz bedava internet olduğundan şimdilik buna odaklanalım.

Daha Daha uygulamasıyla Coca Cola’dan internet kazanmanız mümkün. Tabii, bunun için öncelikle telefonlarınıza App Store veya Play Store üzerinden Daha Daha uygulamasını indirmeniz şart. Uygulamayı indirdikten sonra Coca Cola ve Daha Daha ile internet dahil birçok fırsattan yararlanmanız mümkün.

Coca-Cola Daha Daha Nedir?

Daha Daha uygulaması ve Coca Cola işbirliğiyle bedava internet ve birçok armağan kazanmanız mümkün. Coca Cola tarafından yapılan bu promosyonda öncelikle Daha Daha uygulamasını telefonunuza indirmeniz lazım. Uygulamayı indirdikten sonra hakkınızdaki bilgileri girmeniz gerekiyor. Böylece kazandığınız hediyelere anında sahip olabiliyorsunuz.

Coca-Cola Daha Daha Bedava İnternet

Coca-Cola Daha Daha Ne İşe Yarar?

Coca Cola Daha Daha ile kullanıcılar bedava internet kazanabilirler. Tek yapmaları gereken Daha Daha uygulamasını indirip Coca Cola ürünlerinden satın almak ve kampanyaları kaçırmamaktır. Sadece Coca Cola değil, Coca Cola’ya bağlı diğer markalar olan Fanta, Sprite ve Fuse Tea de Daha Daha uygulamasıyla size hediyeler kazandırmaktadır. Bu hediyelerden en çok ilgi göreni ise elbette bedava internet kazanma fırsatıdır.

Coca-Cola Daha Daha Nasıl Yapılır?

Coca Cola Daha Daha kampanyalarından Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ve Bimcell müşterilerinin hepsi yararlanabilir. Coca Cola ürünlerinden satın alıp kutulardaki şifreyi App Store veya Play Store üzerinden indirdiğiniz Daha Daha uygulamasına ya da dahadaha.com  adresine girin ve hediyelerinize anında sahip olun. İşte bu kadar basit. Belirli Coca Cola, Fanta, Sprite ve Fuse Tea ürünlerinde kampanyaya katılmanızı sağlayacak şifreleri bulabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Operatörlerin Kasım 2020 Kampanyaları

Coca-Cola Daha Daha Ne Zamana Kadar Geçerli?

16 Ağustos 2020’de başlayan Coca Cola Daha Daha bedava internet kampanyası süreli bir kampanyadır ve bir bitiş tarihi vardır. Kampanya bu bitiş tarihinden sonra yenilenebilir ya da yenilenmeyebilir. Bu tamamen firmalara bağlı bir durumdur. Coca Cola Daha Daha bedava internet kampanyasının bitiş tarihi şimdilik 11 Aralık 2021 olarak görünmektedir. Fakat bu tarih uzatılabilir veya başka bir kampanya bu kampanyanın yerini alabilir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRVodafone bedava internet kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Coca-Cola Daha Daha Ücretli mi?

Coca Cola Daha Daha ile bedava internet kazanmak tamamen ücretsiz bir servistir. Bu yüzden uygulamayı indirdiğinizde herhangi bir ödeme yapmazsınız. Ayrıca, kampanyaya katılım da tamamen ücretsizdir. Tek yapmanız gereken belirlenen ürünleri satın almaktır. Coca Cola, Fanta ve Sprite 330 ml kutu ürünlerinden satın alıp açma halkalarının altındaki 8 haneli kodu göndermek yeterlidir.

Coca-Cola Daha Daha Bedava İnternet

Coca-Cola Daha Daha Programı İndir

Size başta internet olmak üzere birçok hediye kazandırma potansiyeli olan Daha Daha uygulamasını indirmek ve kampanyalara katılmak çok kolaydır. App Store ya da Play Store üzerinden Daha Daha uygulamasını indirip rahatlıkla kampanyalara katılabilirsiniz. Başka bir uygulama ya da programa gerek yoktur. dahadaha.com adresi de kampanyalardan yararlanıp bedava internet kazanmak için size yardımcı olacaktır.

Coca-Cola Daha Daha Kodları

Coca Cola Daha Daha uygulamasıyla internet kazanmak için yapmanız gereken aşağıda belirtilen ürünlerden satın alıp açma halkaları altındaki kodları kullanmaktır.

 • Coca-Cola Orijinal Tat 330 ml kutu
 • Coca-Cola şekersiz 330 ml kutu
 • Fanta Portakal 330 ml kutu
 • Sprite 330 ml kutu

Bu ürünleri satın aldığınızda açma halkalarının altındaki 8 haneli kodları göreceksiniz. Daha Daha uygulaması ile bu kodları gönderdiğinizde 1 GB ya da 240 MB internet hattınıza yüklenecektir. Hangi GSM operatörü müşterisi olduğunuz fark etmemektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  30 Ağustos Operatörlerden Bedava İnternet Hediyesi

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTurkcell BİP Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Coca-Cola Daha Daha Hilesi 2021

İnternette çeşitli yerlerde Coca Cola Daha Daha ile bedava internet kazanma konusunda çeşitli hilelere sahip olduğunu söyleyenlerle karşılaşabilirsiniz. Bunlara güvenmemenizi tavsiye ediyoruz. Size link verip bir yerlere tıklamanızı ve bazı sitelere girip form doldurmanızı isteyebilirler. Kişisel bilgilerinizi ele geçirebilirler. Bu yüzden herhangi bir konuda hileyle sizlere bir şeyler kazandıracağını vaat edenlere kesinlikle prim vermeyin. Güvenli bir iş değildir. Başınıza çeşitli belalar açabilir.

Coca-Cola Daha Daha Bedava İnternet

Coca-Cola Daha Daha 1 GB Bedava İnternet

Coca Cola Daha Daha uygulamasıyla 1 GB bedava internet kazanmak için yapmanız gereken çok basit bir işlem vardır. Öncelikle Daha Daha uygulamasını indirin ya da dahadaha.com adresine giriş yapıp kampanyaya üye olun. Coca Cola 330 ml kutu, Coca Cola Şekersiz 330 ml kutu, Sprite 330 ml kutu, Fanta 330 ml kutu veya Fuse Tea 330 ml kutu ürünlerinden bir tanesini satın alın.

Kutu ürünlerin açma halkalarının altındaki 8 haneli şifreyi Daha Daha uygulamasına veya dahadaha.com adresine girin. 1 GB veya 250 MB internet anında hattınıza yüklenecektir. Üstelik hangi GSM operatörünü kullandığınız önemli değil. Kazandığınız bedava interneti 24 saat içerisinde kullanmanız gerekmektedir, yoksa bu hakkı kaybedersiniz. Ayrıca başkalarına da hediye olarak gönderemezsiniz.

Coca-Cola Daha Daha Kapak Şifresi

Coca Cola Daha Daha bedava internet kampanyasında kullanabileceğiniz kapak kodları 8 haneli kodlardır. Belirli ürünlerin açma halkalarında yer alan bu kodlar size bedava internet kazandıracaktır. Coca-Cola Orijinal Tat 330 ml kutu, Coca-Cola şekersiz 330 ml kutu, Fanta Portakal 330 ml kutu ve Sprite 330 ml kutu ürünleri sayesinde siz de bedava internet kampanyasına katılabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom 30 GB Bedava İnternet

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Coca-Cola Daha Daha ile 1 GB Kazandıran Ürünler Hangisidir?

Coca Cola Daha Daha kampanyasıyla The Coca Cola Company’nin Türkiye’de satış ve üretimini yaptığı ürünler aracılığı ile bedava internet kazanabilirsiniz. Yani, sadece Coca Cola içerek değil. Bu ürünleri şöyle sıralayabiliriz:

 • Coca-Cola Orijinal Tat 330 ml kutu
 • Coca-Cola şekersiz 330 ml kutu
 • Fanta Portakal 330 ml kutu
 • Sprite 330 ml kutu
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom, Vodafone, Turkcell, Bimcell 23 Nisan Hediyesi

Bu kutu ürünlerin açma halkalarının altında sizleri 8 haneli bir şifre beklemektedir. Bu şifreler 1 GB veya 250 MB internet kazanmanızı sağlayacaktır.

Coca-Cola Daha Daha Bedava İnternet

Coca-Cola Daha Daha Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Coca Cola Daha Daha kampanyasından yararlanmak çok kolaydır. Öncelikle Daha Daha uygulamasını telefonunuza yüklemeniz gerekmektedir. Bu uygulama hem App Store’da hem de Play Store’da bulunabilmektedir. Hakkınızdaki bilgileri bu uygulamaya girin. Tabii, kampanya dahilindeki ürünleri de satın almanız gerekmektedir.

Coca-Cola Orijinal Tat 330 ml kutu, Coca-Cola şekersiz 330 ml kutu, Fanta Portakal 330 ml kutu ve Sprite 330 ml kutu ürünlerinden birini satın alıp açma halkaları altındaki 8 haneli kodu kampanyaya katılmak için kullanabilirsiniz.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRTürk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Coca-Cola Daha Daha 1 GB Bedava İnternet Kampanya Detayları

Coca Cola Daha Daha 1 GB bedava internet kampanyası ile alakalı detayları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Kampanyadan tüm Vodafone, Turkcell, Türk Telekom ve Bimcell aboneleri faydalanabilir. GSM operatörü ayrımı yoktur.
 • Kampanyadan yararlanmak için Daha Daha uygulaması cep telefonlarına yüklenmelidir.
 • Kampanyadan faydalanıp bedava internet kazanabileceğiniz ürünler . Coca-Cola Orijinal Tat 330 ml kutu, Coca-Cola şekersiz 330 ml kutu, Fanta Portakal 330 ml kutu ve Sprite 330 ml kutudur.
 • Yukarıdaki ürünlerin açma halkalarından çıkan 8 haneli kod ile 1 GB ya da 250 MB internet kazanılabilir.
 • Kampanyadan kazanılan bedava internetin 24 saat içerisinde kullanılmaması durumunda bu hak iptal olur.
 • Kazandığınız bedava internet başkasına gönderilemez. Sadece sizin kullanmanız içindir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

Bir Yorum

 1. Çok yararlı bir yazı olmuş kendi adıma teşekkür ederim. Bu kampanyalardan deneyip tekrar yorum yazacağım. Böyle yararlı yazıların devamının gelmesi dileğiyle iyi akşamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu