Bimcell Bedava İnternet

Ekim 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Spread the love

Ekim 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Türk Telekom alt yapısını kullanarak faaliyetlerine devam eden BİMcell, Ekim 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları ile birlikte konuşma ve SMS paketleri de hediye ederek adından söz ettirmeyi başarmaktadır. Abone sayısı sürekli olarak artmaya devam eden BİMcell kampanyalarına yönelik bilgi sahibi olmak ve katılım sağlayabilmek için yazımızı okumanız yeterli olmaktadır.

BİMcell Deneme Bedava İnternet Kampanyası

Diğer aylarda olduğu gibi Ekim 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları arasında yerini alan ‘’BİMcell Deneme Bedava İnternet Kampanyası’’ ile BİMcell kalitesini deneme fırsatı sunmaktadır. Kampanyaya katılım için telefonunuzdan ‘’DENEME’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir. Yüklenecek olan deneme paketi 500 MB BİMcell bedava internet paketi 1 ay boyunca geçerliliğini korumaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Ekim 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

BİMcell 8 GB EBA Bedava İnternet Kampanyası

Korona virüs salgını nedeniyle eğitim-öğretimin EBA üzerinden uzaktan eğitim yoluyla yapılmasından dolayı öğrencilere destek olmak isteyen BİMcell, Ekim 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları kapsamında 8 GB bedava internet paketi hediye etmektedir. Üstelik kampanyaya katılım için herhangi bir işlem yapılmasına gerek kalmaksızın otomatik olarak yüklenmektedir.

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

BİMcell TL Yüklemeye 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Ekim 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları olarak sunulan kampanyaya katılım için ilk şart 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapılması olup, daha sonra faturasız hat kullanıcılarının 4551’e ‘’BONUS’’ yazarak kısa mesaj göndermesi gerekmektedir. Böylelikle aylık kullanım için 1 GB BİMcell bedava internet paketi tanımlanarak bilgilendirme mesajı da gönderilmektedir.

BİMcell 4.5G 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Ekim 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları içerisindeki bir diğer kampanya ise hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcısı aboneler için düzenlenmektedir. Bunun için 3G uyumlu olan SİM kartınızı ücretsiz olarak değiştirerek 4.5G uyumlu kartınızı almanız ve mesaj bölümünde ‘’4.5G 30GB’’ yazarak 5555’e mesaj göndermeniz gerekmektedir. SİM kartınızı BİM marketler zincirinden alabileceğiniz gibi Türk Telekom bayilerinden de alabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava İnternet APN

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

BİMcell’den Yeni Abonelere 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Mevcut aboneleri için kampanyalar düzenlemenin dışında yeni aboneler kazanmayı da amaçlayan BİMcell, Ekim 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları kapsamında BİMcell’li olan abonelere 6 GB bedava internet hediye edilmektedir. Kampanyaya katılım için BİMcell’e numaranızı taşımak ya da yeni hattınızı aldıktan sonra 4551’e ‘’BIMCELL BONUS’’ yazıp kısa mesaj olarak göndermeniz gerekmektedir. Ayrıca 6 GB BİMcell bedava internet paketine ilave olarak her yöne kullanabileceğiniz 250 konuşma ve 250 SMS paketi hattınıza yüklenmektedir.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu