Vodafone Bedava İnternet

Ekim 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Spread the love

İçindekiler

Ekim 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone mevcut olan abonelerinin memnuniyeti sağlamakla birlikte yeni abonelerde kazanmak için ekim ayına özel Ekim 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları düzenlemektedir. Düzenlediği kampanyalarla abonelerinin bedava internet taleplerini dikkate aldığını hissettiren Vodafone, konuşmayı ve yazışmayı seven aboneleri içinde bedava konuşma ve SMS paketleri de hediye etmektedir.

Uygun tarife ve paketler sunan Vodafone GSM operatörü en çok bedava internet paketi hediye eden GSM operatörü olarak da dikkat çekmektedir. Siz de Ekim 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları kapsamında bedava internet sahibi olabilmek için yazımızı mutlaka okuyunuz.

Ekim 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Online’a Özel Avantajlarla Vodefone’lu Olana Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone tarafından abone sayısını artırmak için düzenlenmiş olan kampanya sayesinde hem Vodafone’lu olmanın keyfini çıkarırken hem de 20 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Kampanyaya katılım için numaranızı Vodafone’a taşıyarak ya da Vodafone’dan yeni bir hat alarak işlemlerinizi online olarak gerçekleştirmeniz durumunda Ekim 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları kapsamında bedava internet hattınıza tanımlanmaktadır. Kampanya içeriğine göre Online’a özel indirimle sunulan,

  • Uyumlu 3, Uyumlu Genç 4, Uyumlu 6, Yeni Süper Uyumlu ya da Uyumlu Genç 6 tarifelerinden herhangi birine geçmeniz durumunda ilk ay için 10 GB bedava internet;
  • Red 20, Red 25, Uyumlu 10, Uyumlu Genç Oyun, Red 30, Red 35 ya da Redli Genç Oyun tarifelerinden herhangi birine geçmeniz durumunda ilk ay için 20 GB Vodafone bedava internet hattınıza yüklenmektedir.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Buraya Tıklayın!

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Arkadaşını Davet Et Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone tarafından faturalı hat kullanıcısı olan abonelerine özel kampanya düzenlenirken, Ekim 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları olarak sunulan kampanyaya katılım için arkadaşlarınızı Vodafone’a davet etmeniz gerekmektedir. Davet ettiğiniz arkadaşınızın Vodafone’lu olduktan sonra hat aktivasyon işlemlerini tamamlaması sonucunda 3 ay boyunca kullanabileceğiniz 15 GB bedava internet hattınıza tanımlanırken; arkadaşınıza 2 ay boyunca kullanabileceği 15 GB Vodafone bedava internet paketi hattına yüklenmektedir.

Supernet 4.5G Bedava İnternet Kampanyaları

Spernet 4.5G teknolojisi ile abonelerinin tanışarak daha hızlı ve kolay bir şekilde internete girmesini isteyen Vodafone, Ekim 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları olarak ‘’Supernet 4.5G Bedava İnternet Kampanyaları’’ düzenlemektedir. Şayet hattınız hala 3G teknolojisine sahipse, ücretsiz olarak 4.5G uyumlu SİM kartınızı alarak 4.5G teknolojisine geçmeniz durumunda aylık 5 GB Vodafone bedava internet paketi hattınıza tanımlanmaktadır.

Ayrıca Supernet 4.5G ile tanışmanız nedeniyle Vodafone tarafından 10 GB’a kadar bedava internet paketi de hediye edilmektedir. Eğer SİM kartınızın 4.5G ile uyumlu olup olmadığı hakkında bilgi sahibi değilseniz, ‘’4.5G’’ yazarak 4545’e mesaj gönderebilir ve aboneliğinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Ekim 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone’a Hoş Geldin Bedava İnternet Kampanyası

Ekim 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları arasında yer alan ‘’Vodafone’a Hoş Geldin Bedava İnternet Kampanyası’’ ile Vodafone’lu olmanız durumunda aylık 20 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun için Vodafone internet sitesi üzerinden ya da Vodafone mağazaları aracılığıyla numara taşıma, faturasız hattan faturalı hatta geçme ve yeni hat alma gibi işlemlerden herhangi birini gerçekleştirdikten sonra;

  • Red 20,
  • Red 25,
  • Red 30,
  • Red 35,
  • Redli Genç 20,
  • Redli Genç Oyun,
  • Uyumlu 10,
  • Uyumlu Genç Oyun tarifelerinden herhangi birini tercih etmeniz halinde ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indirerek ‘’Ek Paketler’’ menüsünden Vodafone bedava internet hediyenizi alabilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Content Protection by DMCA.com

5 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu