Bimcell Bedava İnternet

Eylül 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

Spread the love

İçindekiler

Eylül 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

BİMcell GSM operatörü tarafından düzenlenmiş olan ‘’Eylül 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları’’ tanıtım amaçlı olup, faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için farklı kampanyalar düzenlenmektedir. Ayrıca BİMcell bedava internet paketleri dışında bedava konuşma ve SMS paketleri de abonelerine sunarak internet dışında konuşma ve SMS konusunda da sorun yaşamalarını engellemek istemektedir. Eylül 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak ve katılım sağlamak için yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

Eylül 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Eylül 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları ile internet sorununuza çözüm bulabilmek için öncelikle BİMcell abonesi olmanız gerekmektedir. BİMcell tarafından düzenlenen kampanyalar aşağıda belirtilmiş olup, kampanya katılım detayları hakkında da ayrı ayrı bilgi verilmektedir.

  • BİMcell Yeni Hat Alan Abonelere Bedava İnternet Kampanyası
  • BİMcell Deneme Bedava İnternet Kampanyası
  • BİMcell 5 GB Bedava İnternet Kampanyası
  • BİMcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası
  • BİMcell Üniversite Öğrencilerine 6 GB Bedava İnternet Kampanyası
  • BİMcell EBA 8 GB Bedava İnternet Kampanyası
  • BİMcell BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası
  • BİMcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  BİMCell Bedava İnternet Paketi 2023

Eylül 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

BİMcell Yeni Hat Alan Abonelere Bedava İnternet Kampanyası

Eylül 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları sayesinde yeni abone olan kullanıcılarına özel bedava internet hediye eden BİMcell, aynı zamanda konuşma ve SMS paketi de hediye etmektedir. Faturalı ve faturasız hat kullanıcısı olmanız fark etmeksizin hattınız açıldıktan sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmaksızın 30 gün kullanım için öncelikle 9 GB BİMcell bedava internet paketi ile birlikte 300 dakika konuşma ve 300 SMS paketi hattınıza tanımlanmaktadır.

BİMcell Deneme Bedava İnternet Kampanyası

İnternet kalitesine güvenen BİMcell, Eylül 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları olarak abonelerinin internet kalitesini test edebilmeleri adına 500 MB internet hediye etmektedir. Deneme internet paketi kullanım süresi aylık olmakla birlikte kampanyaya katılım için telefonunuzun mesaj bölümünden ‘’DENEME’’ yazıp 5555’e SMS göndermeniz yeterli olmaktadır.

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

BİMcell 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Eylül 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları arasında olan ve faturasız hat kullanıcıları için düzenlenen kampanyaya katılım için 40 TL ve üzeri TL yüklemeniz durumda 5 GB bedava internet paketi ile 500 SMS hattınıza yüklenmektedir. TL yüklemesi sonrasında herhangi bir işlem yapmanıza gerek kalmadan paketleriniz hattınıza otomatik yüklenmekte olup, paketlerinizin kullanım süresi 30 gün geçerlidir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava İnternet Veren Uygulamalar

BİMcell 1 GB Bedava İnternet Kampanyası

Eylül 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları olarak bir diğer kampanya da yine faturasız hat kullanıcıları için düzenlenmekte olup, katılım için 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. TL yüklemesi sonrasında 1 GB BİMcell bedava internet paketi hattınıza otomatik olarak yüklenirken, bilgilendirme mesajı gönderilmektedir.

BİMcell Üniversite Öğrencilerine 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Eylül 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları içerisinde olan 6 GB bedava internet kampanyasına katılım gerekmemektedir. YÖK Dersleri Platformu üzerinden eğitime katılacak üniversite öğrencileri için hazırlanan paket yıl sonuna kadar devam edecek olup, eğitim sürecine ücretsiz katılmanızı sağlamaktadır.

BİMcell EBA 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

Eylül 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları düzenlenirken Korona virüs salgını nedeniyle öğrencilerin okula devam edememesini dikkate alan BİMcell öğrencileri de unutmamaktadır. Kampanyaya katılım için herhangi bir katılım gerekmemekte olup, kullanım sadece EBA uygulamasında geçerli olmaktadır.

Eylül 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

BİMcell BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası

Eylül 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları arasında bulunan ‘’BİMcell BTK Akademi Bedava İnternet Kampanyası’’ yazılımcıların gelişmesi açısından destek olmak amacıyla hazırlanmaktadır. BTK Akademi eğitiminde kullanılmak için sunulan 6 GB BİMcell bedava internet paketi alabilmek için ‘’BTK Akademi’’ yazarak 5555’e SMS göndermeniz gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Bimcell Bedava İnternet 2020

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

BİMcell 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Eylül 2020 BİMcell bedava internet kampanyaları içerisinde faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına yönelik düzenlenen 30 GB bedava internet paketi 4.5G servisine abone olan kullanıcılar için sunulmaktadır. 4.5G uyumlu SİM kartınızı aldıktan sonra mesaj bölümünden ‘’4.5G 30GB’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz sonucunda 30 GB BİMcell bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir. 4.5G uyumlu SİM kartınızı BİMcell mağazalarından ya da Türk Telekom bayilerinden ücretsiz olarak alabilirsiniz.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu