Turkcell Bedava İnternet

Eylül 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Spread the love

Eylül 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Sonbaharın ilk ayı olan Eylül ayının gelmesi ile birlikte Turkcell tarafından ‘Eylül 2020 Turkcell Bedava Kampanyaları’’ düzenlenmektedir. Ülkemizde verdiği hizmetlerle en iyi olmayı sağlayan Turkcell, her ay farklı kampanyalar düzenleyerek abonelerine sürprizler yapmayı başarmaktadır. Yapılan sürprizler sayesinde aboneler Turkcell kalitesinde bedava internet paketleri ile yüksek faturalar ödemeye son vermektedir.

Eylül 2020 Turkcell bedava internet kampanyaları sayesinde 20 GB’a kadar bedava internet paketi kazanabilir ve yazımız sayesinde bedava internet fırsatlarından haberdar olarak internetsiz kalmaya son verebilirsiniz.

Turkcell Eylül 2020 Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Turkcell Eylül 2020 bedava internet kampanyaları ile bedava internet kazanmak için öncelikle kampanya koşullarını okumanız gerekmektedir. Şayet bulunduğunuz tarife nedeniyle kampanyaya katılımınız mümkünse bedava internet paketi kazanmak için gerekli işlemi yapmanız yeterli olacaktır. Turkcell Eylül 2020 bedava internet kampanyaları için her kampanyanın kendine özel katılım şartları olduğunu unutmayınız ve şartları size uygun ise işlemlere başlayınız. Bazı kampanyalara SMS göndererek katılmanız gerekirken, bazı kampanyalar için uygulama indirmeniz gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Bedava İnternet 2222

Eylül 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Yaani Uygulamasından 1 GB Bedava İnternet Paketi

Turkcell Eylül 2020 bedava internet kampanyaları arasında yer alan 2 GB bedava internet paketi kazanabilmeniz için Turkcell Yaani tarayıcısını kullanmanız gerekmektedir. İlk olarak 2017 yılında kullanılmaya başlanılan Turkcell uygulaması ‘’Yaani Arama Motoru’’nu telefonunuzun özelliklerine göre Google Play ya da Apple Store üzerinden indirmeniz gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra uygulamaya giriş yapmanız ile birlikte 1 GB Turkcell bedava internet paketi hattınıza yüklenecektir.

Turkcell Bip Bedava İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Turkcell Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Salla Kazan Kampanyası

Turkcell Eylül 2020 bedava internet kampanyaları içerisinde de yerini alan ‘’Salla Kazan’’ bu ay abonelere bedava internet kazandırmaktadır. ‘’Salla Kazan’’ a katılabilmek için öncelikle telefonunuza ‘’Dijital Operatör’’ uygulamasını indirmiş olmanız gerekmektedir. Daha sonra uygulamada bulunan ‘’Salla Kazan’’ kampanyasına katılarak telefonunuzu bir kez sallayarak 10 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz.

Sisteme getirilen son yenilikle birlikte kazandığınız Turkcell bedava internet paketini ikiye katlama şansına sahip olarak 20 GB internet sahibi olabilirsiniz. Her hafta hediyelerini yenilen ‘’Salla Kazan’’ ile cuma gününden itibaren katılım sağlayarak farklı hediyeler kazanabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Haziran 2020 Bedava İnternet Paketleri

Turkcell Sağlık Çalışanlarına Özel 10 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Eylül 2020 bedava internet kampanyaları olarak sunulan kampanya sağlık çalışanlarını ilgilendirmektedir. Ülkemizi de diğer ülkelerde olduğu gibi etkisi altına alan Covid-19 salgını nedeniyle yoğun bir çalışma temposuna sahip olan sağlık çalışanları için Turkcell 10 GB internet hediye etmektedir.

Sağlık çalışanı olarak kampanyaya katılmak için  “SAGLIKCALISAN” yazarak 2200’a SMS olarak göndermeniz durumunda 2 ay boyunca kullanabileceğiniz 10 GB Turkcell bedava internet paketi hattınıza yüklenmektedir. Kampanya 2 ay için geçerli olup, 2 ay sonunda yeniden SMS göndererek paketinizi yenilemeniz gerekmektedir.

Eylül 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell Platinum Black Abonelerine 5 GB Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Eylül 2020 bedava internet kampanyaları arasında bulunan kampanya Platinum Black müşterileri için düzenlenmiştir. Kampanya kapsamında her ay 5 GB bedava internet paketi hattınıza yüklenmektedir ve ayda bir kez sunulan hediye paketi kullanım süresi 7 gün için geçerli olmaktadır.

Turkcell Hediye Oyna Paketi İle Bedava İnternet Kampanyası

Turkcell Eylül 2020 bedava internet kampanyaları düzenlenirken, oyun sever abonelerde unutulmamış ve anlaşmalı oyunlardan oynanılması durumunda internet hediye edilmektedir. Oyun şirketleri ile anlaşma yapan Turkcell PUBG Mobile Oyunu olmak üzere birçok oyunda kullanabilmek için abonelerine 3 GB Turkcell bedava internet paketi yüklemektedir. Bunun için öncelikle bir promosyon koduna sahip olmanız gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Kasım 2020 Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 202 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu