Vodafone Bedava İnternet

Eylül 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Spread the love

İçindekiler

Eylül 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Eylül 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları düzenleyen Vodafone, abonelerinin internet ihtiyacını karşılamayı hedeflerken, bedava internet kampanyaları sayesinde 20 GB’a kadar internet paketleri hediye etmektedir. En çok tercih edilen GSM operatörleri arasında olan Vodafone, faturalı ve faturasız hat kullanıcısı olan abonelerine kapsayan kampanyaları sayesinde internet sorunuza çözüm bulurken, Eylül 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Eylül 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Eylül 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları Nasıl Yapılır?

Eylül 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları olarak Vodafone, tüm abonelerine hitap eden kampanyalar düzenlerken; kampanyalara katılım sağlamak için öncelikle Vodafone abonesi olmanız gerekmektedir. Yeni Vodafone’lu olmayı düşünen abonelerini de unutmayan Vodafone, Eylül 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları olarak aşağıdaki kampanyaları düzenlemiştir.

  • Vodafone Yanımda İle Bedava İnternet Kampanyası
  • Vodafone’a Davet Ederek 15 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası
  • Vodafone Çark Bedava İnternet Kampanyası
  • Vodafone Red’e Hoşgeldin 20 GB Bedava İnternet Kampanyası
  • Vodafone E-Fatura Bedava İnternet Kampanyası
  • Vodafone Yükle ve İnternet Kazan Kampanyası
  • Vodafone’na Hoşgeldin 60 GB Bedava İnternet Kampanyası
  • Vodafone FreeZone İle 4 GB Bedava İnternet Kampanyası
  • Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet Kampanyası
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Yanımda İle Bedava İnternet Kampanyası

Eylül 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları arasında olan ‘’Vodafone Yanımda İle Bedava İnternet Kampanyası’’ faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına hitap ederken, kampanya kapsamında 1 GB, 2GB, 3 GB, 4 GB ve 5 GB internet paketleri hediye edilmektedir. Kampanyaya katılım sağlamak için öncelikle telefonunuzda ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Daha sonra uygulamaya girerek uygulamada bulunan ‘’Bana Ne Var?’’ menüsüne giriş yaparak çark simgesini tıklayarak çarkı çevirebilirsiniz.

Eylül 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları olarak sunulan bu kampanya sayesinde 1 GB’dan 5 GB’a kadar bedava internet kazanabilir ve her hafta uygulamaya giriş yaparak internet paketinizi yenileyebilirsiniz. Kampanya kapsamında kazandığınız Vodafone bedava internet paketleri hakkında bilgilendirme mesajı gönderilecek ve internet paketlerinizi saatlik, günlük ya da haftalık kullanabileceğiniz konusunda bilgilendirme yapılacaktır.

Eylül 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone Yükle ve İnternet Kazan Kampanyası

Eylül 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları sunulan bir diğer kampanya ise, ‘’Vodafone Yükle ve İnternet Kazan Kampanyası’’dır. Vodafone faturasız hat kullanıcıları için düzenlenen kampanyaya katılım için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına giriş yapılarak hattınıza 35 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Yükleme sonrasında 5 GB Vodafone bedava internet paketi hattınıza tanımlanacak olup, yükleme sonrasında bilgilendirme mesajı gönderilecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  30 Ağustos Vodafone Bedava İnternet Hediyesi

Vodafone’na Hoşgeldin 60 GB Bedava İnternet Kampanyası

Eylül 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları içerisinde olan ‘’Vodafone’na Hoşgeldin 60 GB Bedava İnternet Kampanyası’’ Vodafone’lu olan yeni aboneler için düzenlenmiş bir kampanyadır. Kampanyaya katılım için öncelikle Vodafone mağazalarına giderek Vodafone faturalı hat kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Daha sonra aylık 5 GB olmak üzere 12 ay boyunca 60 GB Vodafone bedava internet paketi hattınıza tanımlanacak olup, gönderilen bilgilendirme mesajı sayesinde paketinizin kullanım süresi hakkında bilgi verilecektir.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Buraya Tıklayın!

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone FreeZone ile 4 GB Bedava İnternet Kampanyası

Eylül 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları ile gençleri de unutmayan Vodafone, FreeZone’lu olan gençlere tarifelerine özel ilk ay geçerli olmak üzere 4 GB bedava internet paketi hediye edilmektedir. Vodafone FreeZone’lu olmak için 26 yaş ve altında olmanız gerekmektedir. Aynı zamanda üyelik işlemleri Vodafone mağazalarından yapılmaktadır.

Vodafone EBA 6 GB Bedava İnternet Kampanyası

Covid-19 salgının hala devam etmesi nedeniyle eğitimler EBA uygulaması üzerinden yapılmakta olup, Eylül 2020 Vodafone bedava internet kampanyaları kapsamında 6 GB bedava internet paketi hediye edilecektir. Kampanyaya katılım için öncelikle ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasının telefonunuza yüklenmiş olması gerekmektedir. Daha sonra ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasında bulunan ‘’Ek Paketler’’ menüsüne girerek EBA 6 GB Vodafone bedava internet paketinizi hattınıza tanımlamanız yeterli olmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Gates of Olympus Oyna

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

8 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu