Yaşam

Fatih Wifi İnternet Şifresi

Spread the love

Fatih Wifi internet şifresi 2022 eğitim- öğretim yılı ile birlikte şifreler hakkında sorular çoğaldı. Biz de bu nedenle kafanızdaki soruları gidermek amacıyla yeni Fatih şifrelerini sizlerle paylaşarak rahatlıkla giriş yapmanızı sağlayacağız.

Fatih Wifi şifrelerini öğrenerek bedava internet zevkine varırken, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından bazı siteler kontrol altına alınırken, her uygulamaya giremeyeceğinizi de bilmeniz gerekmektedir. Fakat bu ağa wifi şifresi ile giriş yaptıktan sonra Fatih Ağı VPN uygulaması sayesinde bu soruna da çözüm bularak yasal ve etik bir internet gezintisi yapabilirsiniz.

İçindekiler

Fatih Wifi İnternet Şifresi Nedir?

Kısa adı Fatih Projesi olan ve ‘’Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme Hareketi Projesi’’ olarak bilinen ve okullara internet altyapısı beraberinden internet kullanımı imkanı da sunan projedir. Fakat her ne kadar açıklaması kolay görünse de internet ağlarına bağlanmak oldukça meşakkatli bir iş olarak karşımıza çıkmaktadır. Çünkü internet şifrelerine eriştikten sonra giriş yapmak gerekmektedir.

Okullarda düzenli ve aktif bir şekilde kullanılan 2022 Fatih Wifi şifresi herkes tarafından merak edilmekte olup, şifrelerin öğrenilmesi üzerine rahatlıkla internete girilebilir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Hukuk Konusunda En İyi Adres

Fatih Wifi İnternet Şifresi Nasıl Öğrenebilirim?

2015 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığı Fatih projesi kapsamında bütün devlet okullarına akıllı tahta uygulamasına geçilmiş olup, hatta öğrencilere tablet dağıtılması sonucunda öğrenciler içi Fatih Wifi internet şifresi ihtiyaç haline gelmiştir. Amaç akıllı tahtalar sayesinde derslerin daha etkin ve aktif geçmesini sağlamak iken, tahtalara giriş kısıtlamaları getirilmiştir.

İlginizi çekebilecek içerikler;

Getirilen kısıtlamaların başında Fatih Wifi şifreleri gelirken 2017 yılından itibaren her sene Wifi şifreleri değiştirilmiş ve yeni şifrelerde öğrenciler tarafından bilinmediği için internete istenildiği gibi bağlanılmamaktadır. Biz de buna çözüm olarak Fatih Wifi internet şifrelerini paylaşarak öğrencilerin etik kurallar içerisinde internete bağlanmalarını amaçladık.

En Güncel 2022 Fatih Wifi İnternet Şifresi

En güncel 2022 Fatih Wifi internet şifreleri sayesinde rahatlıkla internete girebilirsiniz.

Fatih okul şifresi 2022 yılı için aşağıda bulunan şifreleri deneyerek ücretsiz bir şekilde Fatih wifi ağından bedava internet bağlantısı sağlayabilirsiniz.

 • Şifre : ,Gu5%P5&?4#P~w
 • Şifre: raqxw:;4E:q&#J
 • Şifre: K4<At2Md?d@5/Z
 • Şifre: @U)eeAC&J8?p3#
 • Şifre: Fa!u9PA}7’+zBS96
 • Şifre : !Fatih.12-34
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları

Fatih Wifi Şifresi Değiştirme

2017 yılından günümüze kadar öğrenciler Fatih Wifi şifreleri ile internet eriğim sağlarken, 2022 yılında değiştirilen şifreler sayesinde internete girmeye devam edebilirsiniz. Zaten güncel 2022 Fatih Wİfi şifrelerini yazımızda sizinle paylaştık ve Wifiye bağlanmak için neler yapabilirsiniz o konuda bilgilendirme yapacağız.

Fatih Wifi Nasıl Bağlanılır?

Wifi ağına ücretsiz bağlanmak için öncelikle MEB tarafından yayınlanmış olan sertifikaların telefonlarınızda yüklü olması gerekmektedir. Daha sonra aşağıdaki basamakları izlemeniz sonucunda Fatih Wifi ağına ücretsiz olarak bağlanabilirsiniz.

Öncelikle http://sertifika.meb.gov.tr/ adresine giriş yaparak güncel sertifikayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Daha sonra telefonunuzun Wifi ayarlarına girerek güncel sertifikayı telefonunuza indirmeniz gerekmektedir. Wifi bölümünü açarak telefonunuzun wifi ağına bağlanmanız sırasında şifre isteyecektir ki büyük ve küçük harf özelliklerine dikkat ederek verdiğimiz şifreleri deneyiniz. Şifre bölümü bulunduktan sonra bağlan bölümüne tıklanarak bağlantı gerçekleştirilmiş olmaktadır. Ama erişim yasağından dolayı sosyal medya hesaplarına giriş yapılamayacak ve bunun içinde VPN yüklenmesi gerekecektir.

Fatih Wifi Şifresi VPN

Aşağıda belirteceğimiz bilgilere giriş yaparak Fatih Wifi şifresi VPN ayarlarını yaparak istediğiniz siteye rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 • @tih Psiphon Pro Ayarları
 • AnonyTun Ayarları
 • Fatih HeaderTun Ayarları
 • Fatih SparkVPN Ayarları
 • KPN Tunnel Ayarları
 • JJE-Revolution Ayarları
 • Hotspot Shield
 • Betternet VPN
 • TLS Tunnel Ayarları
 • HTTP Custom Ayarları
 • HTTP Injector (Enjektör) Ayarları
 • Fatih eProxy Ayarları
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aşk-ı Memnu Dizisi Oyuncuları ve Rolleri

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu