Haberler

Fibabanka Kimin? (Fibabanka Devlet Güvencesi Var mı?)

Fibabanka kimin? Kullanıcıların merak ettiği sorular arasında yer alan Fibabanka’nın kimin olduğu ile ilgili soru bu konuda cevap buluyor olacak.

Spread the love

Fibabanka kimin?” sorusu merak edilen sorulardan birisi olmakta. Pek çok müşteri bu bankanın reklamlarına denk gelmiş olmalı. Ülkemizde geçmişte hizmet vermeye başlayan Fibabanka, bazı kampanyaları ile de zaman zaman ön plana çıkıyor. Bu konuda siz değerli üyelerimiz için bu sorunun cevabını verip sizleri bu konuda bilgilendirmeye çalışıyor olacağız.

Fibabanka Kimin

Fibabanka Kimin? Devlet Güvencesi Var mı?

Fibabanka, Hüsnü Özyeğin’e ait bir finansal kurum. 2010 yılında kurulan bir banka olan Fibabanka, özel bir banka olarak görev yapıyor. Banka müşterisi olmak isteyenler veya bu bankada işlem yapmak isteyenlerin merak ettiği sorulardan birisi de bankanın ne kadar güvenilir olduğu…

İlginizi Çekebilir – Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

Fibabanka, devlet güvencesine sahip bir banka olarak karşımızda yer alıyor. BDDK, 150.000 TL’ye kadar devlet güvencesi sunmakta. Örneğin banka kapatılırsa sigorta kapsamında 150.000 TL’ye kadar olan varlıklar müşteriye ödeniyor.

Fibabanka Güvenilir mi?

Fibabanka kimin?” sorusunun yanı sıra bu bankanın ne kadar güvenilir olup olmadığı da kullanıcıların aklından geçen bir soru olarak yer alıyor. Fibabanka, 1980’li yıllardan beri finansal alanda tecrübe sahibi olan Hüsnü Özyeğin tarafından kuruldu. Bunun yanı sıra bankanın BDDK standartlarına uygun bir şekilde yönetildiğini de belirtelim. Yani banka, güvenilir bir şekilde müşterilerini karşılıyor.

İlginizi Çekebilir – Şaman Olduğunu Nasıl Anlarsın?

Fibabanka Kimin

Fibabanka Yönetim Kurulu

Fibabanka yönetim kurulunda pek çok kişi yer alıyor. Yönetim kurulu başkanı Hüsnü Özyeğin olarak karşımıza çıkarken Yönetim kurulu başkan vekili Fevzi Bozer olmakta. Yönetim kurulu üyeleri ise İsmet Kaya Erdem, Mehmet Güleşçi, Mevlüt Hamdi Aydın, Memduh Aslan Akçay, Selçuk Yorgancıoğlu ve Hülya Kefeli olarak yer alıyor. Genel müdür ise Ömer Mert olmakta.

İlginizi Çekebilir – Gratis İndirim Günleri Başlıyor!

Fibabanka Hakkında Yorumlar

Fibabanka hakkında yorumlar da kullanıcıların dikkat ettiği bir konu. Banka hakkında yapılan yorumları incelediğimizde bankanın pek çok banka müşterisi tarafından olumlu tepkiyle karşılaştığı ve tavsiye edildiği görülüyor. Bankanın müşteri temsilcilerinin de duyarlı olduğu söyleniyor.

Fibabanka ile alakalı her türlü merak ettiğiniz soruyu alt tarafta yer alan Yorum Yap alanından bizlere sorabilirsiniz.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 201 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Denizciler Yönlerini Nasıl Bulur? Okuyunca Şok Olacaksınız!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu