Haberler

Getir Kimin? (Getir Piyasa Değeri)

Getir kimin? Bu soru son zamanlarda öne çıkan Getir uygulamasını kullanan kullanıcıların merak ettiği bir konu olarak karşımıza çıkmakta.

Spread the love

Getir kimin? Hiç merak ettiniz mi? Son zamanlarda popülerliğine popülerlik katmış olan uygulama Getir, hem ülkemizde hem de yurt dışında büyük işler başarmış durumda. Sunduğu pek çok kampanya ile kullanıcıların ilgisini çeken Getir, yalnızca yemek sektöründe değil aynı zamanda market sektöründe de ön plana çıkıyor. Kullanıcıların Getir hakkında pek çok şeyi bilmesi gerekiyor.

Getir Kimin

Getir’in Ortakları

Getir’in sahibi Nazım Salur olarak karşımıza çıkıyor. BiTaksi uygulaması ile de tanınan bu kişi, Getir uygulaması ile birlikte kısa sürede kullanıcıların gönlünü kazanmış bir girişimci. Getir uygulaması ile birlikte ödüle layık görülen Nazım Salur, Serkan Borançılı ile birlikte ortaklık yapıyor. Şirketin asıl kurucusu ise az önce de bahsettiğimiz gibi Nazım Salur olarak yer alıyor.

İlginizi Çekebilir – Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları

Getir Kimin? Kime Satıldı?

Getir, şu anda kısmen Nazım Salur’a ait olsa da hisselerinin bir kısmı satılmış bir şekilde yer alıyor. Getir, 2021 yılında Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile yakınlığı bilinen Vladimir Potanin tarafından 35 milyon dolarlık bir hisseye sahip oldu. Yani şu anda Getir’in hisselerinin bir kısmı Nazım Salur’da yer alırken diğer kısmı Vladimir Potanin isimli farklı bir kişide bulunuyor.

Getir Kimin

Getir Piyasa Değeri

Hem yurt içinde hem de yurt dışında yaptığı işler ve kampanyalar ile insanların ilgisini çeken Getir’in ne kadarlık bir piyasa değerine sahip olduğu merak ediliyor. Firmanın piyasa değeri 7,56 milyar dolar olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle korona virüs salgını sürecinde hızlı bir yükselme yaşayan Getir, bu başarısını korumuş durumda.

İlginizi Çekebilir – Pilevneli Gallery Nasıl Gidilir?

Nazım Salur Kimdir, Nerelidir?

Getir kimin?” sorusunun dışında Nazım Salur hakkında bilgi sahibi olmak isteyenler de bulunuyor. Memleketinin Bayburt olarak bilindiği Nazım Salur, 1986 yılında Boğaziçi Üniversitesi’nde İşletme bölümünü tamamlayan bir birey. Kariyerinin başında daha çok mobilya sektöründe iş yapan Nazım Salur, 2013 yılında BiTaksi uygulamasını geliştirerek teknolojiye giriş yaptı. İlerleyen dönemde ise Getir uygulaması ile birlikte işlerini daha da büyüttü.

Getir ile alakalı her türlü merak ettiğiniz soruyu alt tarafta yer alan Yorum Yap alanından bizlere sorabilirsiniz.

İçeriğimize Oy Verir misin?
[Total: 201 Average: 5]
Content Protection by DMCA.com
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Trendyol Gel Al Noktası Nasıl Olunur?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu