Kimdir

Gülbin Tosun Kimdir? Kaç Yaşında

Spread the love

Gülbin Tosun kimdir sorusu ile son zamanlarda sıkça karşılaşmaya başladık. FOX TV’nin ana haber sunuculuğunu yapan bu isim akşam yayınlarında gösterdiği başarılı performans nedeniyle çok sayıda seven toplamıştır. İçeriğimizin devamında Gülbin Tosun kimdir, nerelidir, eğitimi nasıldır vb. sorulara cevap vereceğiz.

İçindekiler

Gülbin Tosun Kimdir?

Gülbin Tosun, Türk asıllı programcı, haber spikeri ve sunucudur. 10 Kasım 1977 tarihinde İstanbul’da dünyaya gelen Gülbin Tosun eğitim ve öğretim hayatını burada sürdürdükten sonra İstanbul Üniversitesini kazanmıştır.

İstanbul Üniversitesi ve London School of Business Studies Marketing bölümlerinde okuduktan sonra kendini bir süre geliştiren Gülbin Tosun, Reuters haber kanalında bir süre staj yapmıştır. Burada edindiği deneyimden sonra çeşitli kanallarda ve programlarda yayın yapan Gülbin Tosun, FOX TV kanalında kariyerinin zirvesine ulaşmıştır. Gülbin Tosun halen FOX TV’de haber spikerliği yapıyor.

Gülbin Tosunun şu ana kadar görev aldığı kanallar ve yaptığı işler şu şekilde sıralanabilir;

  • 1995 yılında Kanal E kanalında muhabirlik ve haber spikerliği
  • 1999 yılında Show TV’de “Gece Haberleri” sunuculuğu
  • 2000 yılında Kanal D kanalında sunuculuk ve spikerlik
  • 2001 yılında Londra Türk Radyosu sunuculuğu
  • 2006 yılında SKY Türk kanalında “Gülbin Tosun ile Sabah Haberleri” sunuculuğu
  • 2009 yılından beri kışları FOX’da “Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber Hafta Sonu”
  • 2009 yılından beri yazları FOX’da “Gülbin Tosun ile FOX Ana Haber”
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Muhammed Emin Yıldırım Kimdir? Kitapları

Gülbin Tosun en büyük çıkışını 2009 yılında dahil olduğu FOX Ana Haber programında yapmıştır. Fatih Portakal ve İsmail Küçükkaya gibi önemli isimlerle ulusal habercilik yapan Gülbin Tosun hem tepkileri hem de doğru haber sunuşu ile birçok kişinin dikkatini çekmiştir.

Gülbin Tosun 22 Mayıs 2022 yılında yaptığı bir açıklama ile büyük bir tepki toplamıştı. Mart 28’de bir köpek saldırısı nedeniyle hayatını kaybeden Mahra Melin Pınar adlı çocuğun annesine “Senin peşinden yarın geliyorum! Arsız sefil!” şeklinde bir açıklama yapmıştı. Tosun gelen tepkiler sonrasında yaptığı bu yorumu silmiştir.

Diğer kimdir içerikleri;

Gülbin Tosun Nereli?

Gülbin Tosun doğma büyüme İstanbulludur. Bir süre İngiltere’de eğitim görmüş olsa da tekrardan memleketine dönmüş ve çalışma hayatını burada sürdürmeye başlamıştır.

Gülbin Tosun Kaç Yaşında?

10 Kasım 1977 yılında doğan Gülbin Tosun 44 yaşındadır. Önümüzdeki aylarda Gülbin Tosun 45. yaş gününü kutlayacak.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Prof. Dr. Kadir Okhan Akın Kimdir? Ne Doktoru

Gülbin Tosun Eşi Kim?

Gülbin Tosun 2011 yılında Atıf Ünaldı ile evlenmiştir. Yaklaşık 3 yıllık bir birliktelikten sonra Atıf Ünaldı ile yollarını ayıran Gülbin Tosun şu an bekar olarak yaşamını sürdürüyor.

Gülbin Tosun Çocuğu Var Mı?

Gülbin Tosun’un evliliğinden hiç çocuğu olmamıştır.

Gülbin Tosun İletişim – Sosyal Medya Hesapları

Gülbin Tosun’u yakından takip etmek istiyorsanız sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz. İçeriğimizin devamında Gülbin Tosun’un sosyal medya hesaplarını paylaştık.

Gülbin Tosun Instagram Hesabı

Gülbin Tosun Instagram hesabı için: @gulbintosun

Gülbin Tosun Twitter Hesabı

Gülbin Tosun Twitter hesabı için: @gulbintosun

Gülbin Tosun Doğum Tarihi

Gülbin Tosun 10 Kasım 1977 tarihinde doğmuştur. Gülbin Tosun şu anda 44 yaşındadır.

Gülbin Tosun Mesleği Ne?

Gülbin Tosun’un asıl mesleği medyacılıktır. Aktif olarak sunuculuk yapan Gülbin Tosun zamanında haber spikerliği de yapmıştır. Gülbin Tosun şu anda FOX TV kanalında haber sunuculuğu yapıyor.

Gülbin Tosun FOX TV Haber Programı

Gülbin Tosun en büyük çıkışını FOX TV kanalında yapılan ana haber bültenlerinde yapmıştır. Yaz sezonunda hafta içi kışın da hafta sonları akşam haberi sunan Gülbin Tosun, tarafsız ve doğru habercilik ile kendisine büyük oranda destekçi toplamıştır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Hafsanur Sancaktutan Kimdir? Oynadığı Diziler

Gülbin Tosun Aslen Nereli?

Gülbin Tosun aslen İstanbulludur. Burada doğan ve eğitimine devam eden Gülbin Tosun bir süre İngiltere arası vermiş olsa da yaşamını İstanbul’da sürdürüyor.

Gülbin Tosun Hasta Mı?

Gülbin Tosun’un bilinen bir hastalığı yoktur. Kimi zaman ekran başına çıkmadığı için hayranları onu hasta sansa da Gülbin Tosun bu konu hakkında herhangi bir açıklama yapmamıştır.

Gülbin Tosun Ne Zaman Boşandı?

Gülbin Tosun 2013 yılında boşanmıştır. 3 yıllık evlilik ardından boşanma kararı alan Gülbin Tosun sonraki süreçte herhangi bir evlilik yapmamıştır.

Gülbin Tosun Bu Hafta Neden Yok?

Gülbin Tosun bazı tatil dönemlerinde ve haber sezonlarında ekranlarda olmayabiliyor. Ayrıntılı bilgi için FOX TV web sitesini inceleyebilirsiniz.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu