Yaşam

Güneşin Kızları Dizisi Oyuncuları ve Rolleri

Spread the love

Güneşin Kızları dizisi oyuncuları ve rolleri ile ilgili bütün detaylar içeriğimizin devamında mevcut!

Güneşin Kızları dizisi 18 Haziran 2015 tarihinde Kanal D’de yayınlanmıştır. Dizi yayınlandığı ilk gün binlerce kişiyi ekran karşısında tutmayı başarmıştır.

Güneşin Kızları dizisinin yönetmenliğini Seddülbahir Celen üstlenmiştir. Dizinin bölümleri bir sezon sürmüştür. Dizi kısa sürmüş olsa da yayınlandığı dönemde izleyici tarafından büyük ilgi görmüştür.

Dizi gençler arasında oldukça popüler olmuş ve dizinin izleyici kitlesi ağırlıklı olarak gençlerden oluşmaktadır.

Güneşin Kızları dizisi oyuncuları seyircinin ilgisini çekmiş ve dizi sayesinde birkaç oyuncu tanınmaya başlanmıştır. Güneşin Kızları dizisinin oyuncuları günümüzde de hala popülerliklerini korumaya devam etmektedir.

Aşk, aile ve ilişkiler dizide temel olarak işlenen konulardır. Güneşin Kızları dizisinin türleri: romantik, komedi, drama ve ailedir. Gençler arasında yaşanan ilişkiler diziye gençlik dizisi havası vermektedir. Dizide bazı sahneler oldukça dokunmalı olduğu için dizi drama türüne de girmektedir. Dizide dokunaklı sahnelerin yanına komik ve eğlence dolu sahneler de bulunmaktadır.

19 Mart 2016 tarihinde dizi ekranlara veda etmiştir.

Güneşin Kızları dizisi toplamda 39 bölümden oluşmaktadır. Dizinin her bir bölümü 120 dakika sürmektedir.

Güneşin Kızları Dizisi Konusu

Güneşin Kızları dizisi 2015 ve 2016 yıllarında çekilmiş ve Kanal D ekranlarında seyirci ile buluşmuştur. Filmde ele alınan temel temalar: aşk, aile ve  ilişkilerdir.

Dizide başrol karakterlerden olan edebiyat öğretmeni Güneş ve üç kızının  arasındaki ilişkilere yer verilmektedir. Dizide Güneş Hanım ve yeni eşi Haluk Bey arasındaki ilişkiye de sık sık yer verilmiştir. Güneş Hanım’ın kızlarının yaşıtları ile aralarında geçen ilişkiler diziye gençlik dizisi havası vermektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vatanım Sensin Dizisi Oyuncuları ve Rolleri

Dizide gelişen olaylar edebiyat öğretmeni olan Güneş Hanım’ın Haluk adlı zengin iş adamı ile arasında gelişen ilişki sayesinde başlamıştır.

Güneş Hanım 3 kıza sahip bir edebiyat öğretmenidir. Güneş Hanım kendini kızlarına adamış, kızlarına iyi bir gelecek vermeyi hayatının merkezine alan bir annedir.

Güneş Hanım’ın hayatı İstanbullu büyük iş adamı Haluk Mertoğlu ile tanışması sonucu değişecektir.

Güneş Hanım 35 yaşında aşka inancının olmadığı bir döneminde Haluk Bey ile tanışır ve Haluk Bey’e aşık olur. Çiftin arasındaki ilişki gitgide büyür ve Haluk Bey Güneş Hanım’a evlenme teklifi eder.

Filmde asıl olaylar ve yaşanan dramalar Güneş Hanım ve Haluk Bey’in evlenmesi ile gün yüzüne çıkar.

Güneş Hanım ve Haluk Mertoğlu’nun evliliğine birçok aile üyesi karşı çıkmıştır. Güneş Hanım’ın Haluk Bey ile evliliğine karşı çıkan kişilerden biri  Güneş Hanım’ın büyük kızıdır. Güneş Hanım’ın büyük kızının adı Nazlı’dır. Nazlı oldukça dik başlı, asi ve maskelen bir tutum sergileyen genç kızdır. Nazlı’nın ikiz kardeşi olan Selin ise Nazlı’nın zıttı bir karakterdedir. Selin oldukça sosyal ve arkadaş canlısı bir karakterdir.

Haluk Bey’in erkek kardeşi de Güneş Hanım ile evliliklerine karşı bir tavır sergilemiştir. Evliliğe karşı çıkan kişiler olmasına rağmen Güneş ve Haluk Bey evlenir ve dizide asıl olaylar yaşanmaya başlar.

Güneş Hanım’ın Mertoğlu ailesinin içine girmesiyle Haluk’un evlenmeden önceki adamdan farklı bir adam olduğunu fark eder. Haluk öfke problemleri olan sorunlu bir karaktere dönüşür. Haluk üvey oğlu olan Ali Mertoğlu’na şiddet uyguladığı da kısa sürede gün yüzüne çıkar.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz Dizisi Oyuncuları ve Rolleri

Güneş evlenmeden önce tanıdığı adamdan farklı biriyle karşı karşıya kalınca ayrılmak ister. Ancak Haluk, Güneş Hanıma karşı takıntılı biridir. Bu takıntı Haluk’un Güneş Hanım’a tecavüz edecek düzeye gelmiştir. Güneş , rızası dışında Haluk Bey’den hamile kalmıştır.

Güneş Hanım ve kızları Mertoğlu ailesinin erkek bireyleri ile tanışır. Dizide ilerleyen bölümlerde Güneşin kızları ve Haluk Bey’in yeğenleri arasında gelişen inişli çıkışlı ilişkiler konu olarak ele alınmaktadır.

Güneş Yılmaz/Güneş Mertoğlu kızların annesi. Kendi halinde bir öğretmen iken Haluk ile evlenmeye karar verir. Bu kararına büyük kızı karşı çıkar.

Güneşin Kızları Dizisi Oyuncuları ve Rolleri Nelerdir?

Oyuncu Karakter
Emre Kınay Haluk Mertoğlu
Evrim Alasya Güneş Yılmaz/Güneş Mertoğlu
Tolga Sarıtaş Ali Mertoğlu
Burcu Özberk Nazlı Yılmaz
Berk Atan Savaş Mertoğlu
Hande Erçel Selin Yılmaz Mertoğlu
Miray Akay Peri Yılmaz
Meltem Gülenç Rana
Funda İlhan Sevilay
Teoman Kumbaracıbaşı Ahmet Mertoğlu
Süreyya Güzel İnci Mertoğlu
Kanat Heparı Mert
İrem Helvacıoğlu Tuğçe Yurdam
Sarp Can Köroğlu Emre
Ege Kökenli Melisa

Güneşin Kızları Dizisi Kaç Sezon?

18 Haziran 2015 ve 19 Mart 2016 tarihleri arasında televizyon ekranlarında seyirci ile buluşmuş olan Güneşin Kızları toplamda bir sezondan oluşmaktadır.

Dizi bir sezonluk bir çekimi olsa da büyük bir izleyici kitlesine sahip olmuştur. Dizinin çekimleri bittikten sonra bir daha yeni sezon çekileceğine dair herhangi bir açıklama yapılmamıştır. Ancak dizinin eski bölümleri tekrar tekrar seyirciye aktarılmıştır. Dizi her yayınlandığında sevilerek izleyici tarafından izlenmiştir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  O Kız Dizisi Oyuncuları ve Rolleri

Güneşin Kızları Dizisi Kaç Bölüm?

Güneşin Kızları dizisi bir sezondan oluşan bir gençlik dizisidir. Güneşin Kızları dizisi toplamda 39 bölümden oluşmaktadır.

Dizinin  ilk bölümü 18 Haziran 2015 tarihinde yayınlanmıştır. Dizinin ilk Güneşin Kızları Dizisi Oyuncuları ve Rolleri10 bölümü her perşembe günü saat 20.00’da seyirci ile buluşmuştur. Dizinin daha sonraki bölümleri her cumartesi saat 20.00’da seyirci ile buluşmuştur.

Dizinin son bölümü 19 Mart 2016’da yayınlanmış ve sonrasında da final yapmıştır. Güneşin Kızları dizisinin her bir bölümü 120 dakika sürmektedir.

Güneşin Kızları Dizisi Nereden İzlenir?

Güneşin Kızları dizisi 2015 ve 2016 senelerinde Kanal D ekranlarında izlenmekteydi. Dizi 19 Mart 2016’da son bölümünü yayınlayarak ekranlardan ayrıldı. Dizinin bölümleri tekrar olarak Kanal D ekranlarında yayınlandı. Güneşin Kızları dizisi şu anda herhangi bir televizyon kanalında yayınlanmamaktadır. Ancak izleyiciler internette yaygın olarak bulunan dizi sitelerini kullanmaktadır. Pek çok dizi sitesinden Güneşin Kızları dizisinin tüm bölümlerine ulaşabilirsiniz.

Güneşin Kızları Dizisi Nerede Çekildi?

Güneşin Kızları dizisi başta İzmir’de çekilmiştir. Dizide edebiyat öğretmeni olan Güneş Hanım ve kızları İstanbul’a taşınmaktadır.  Dizide Güneş Hanım ve Haluk Mertoğlu’nun evlendikten sonra yaşadıkları ev seyircinin oldukça ilgisini çekmiştir. Dizide Haluk Mertoğlu’ ve Güneş Hanım’ın yaşadığı ev gerçek hayatta İstanbul Beykoz’da bulunmaktadır. Dizide İzmir sahnesinden sonraki tüm bölümlerin çekimi İstanbul’da yapılmıştır.

Güneşin Kızları Dizisi Hangi Kanalda?

Güneşin Kızları dizisi ilk çıktığında Kanal D ekranlarında yayınlanmıştır.

Güneşin Kızları dizisi 18 Haziran 2015 ve 19 Mart 2016 tarihleri arasında Kanal D ekranlarında seyirci karşısına çıkarılmıştır. Dizi final yaptıktan sonra dizinin tüm bölümleri tekrar olarak Kanal D ekranlarında yayınlanmıştır.

Content Protection by DMCA.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu