Turkcell Bedava İnternet

Haziran 2020 Bedava İnternet Paketleri

Spread the love

İçindekiler

Haziran 2020 Bedava İnternet Paketleri

Bütün GSM operatörleri hem mevcut olan abonelerine yönelik hem de abone olmayı planlayan abonelerini ikna edebilmek için bedava internet kampanyaları düzenlerken, kampanyalarla mevcut abonelerini memnun ederken; yeni aboneler de kazanmaya çalışmaktadır.

Ayrıca Korona virüsün neden olduğu salgın nedeniyle evlerde kalınan süreçten her ne kadar normalleşme sürecine adım atılsa da halen evde kalarak kendini korumak isteyen bir sürü vatandaş bulunmakta ve internet kullanımı da arttığı için GSM operatörleri tarafından Haziran 2020 bedava internet paketleri hazırlanarak abonelerine destek sunulmaktadır.

Tüm GSM operatörleri tarafından uzaktan eğitime tabi olan öğrencilere bedava internet paketleri ile eğitim konusunda gerekli destek sunulurken verilen bedava internet paketleri sadece YÖK Eğitim Platformunda ya da EBA’da kullanılabilmektedir.

Haziran 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Haziran 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Haziran 2020 bedava internet paketleri hazırlayarak diğer aylarda olduğu gibi haziran ayında da abonelerinin yanında olan Türk Telekom, düzenlediği kampanyalarla bol bol GB dağıtmaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür 30 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 bedava internet paketleri olarak Türk Telekom tarafından sunulan ‘’Sil Süpür’’ kampanyası kapsamında 30 GB’a kadar bedava internet dışında sınırsız konuşma ya da Muud Premium üyeliği gibi farklı hediyelerde sunulmaktadır. Her hafta hediyelerin yenilendiği ‘’Sil Süpür’’ oyununa katılabilmek için telefonunuzda ‘’Online İşlemler’’ uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Ayrıca ‘’Sil Süpür’’ hediyeleri hakkında detaylı bilgide uygulama üzerinden verilmektedir.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası İle 15 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 bedava internet paketleri olarak sunulan Türk Telekom kampanyası ‘’Hoş Geldin Kampanyası’’ ile Türk Telekom’lu olan yeni abonelere hoş geldin hediyesi olarak 15 GB bedava internet ile birlikte 750 dk konuşma paketi ile 750 SMS paketi yüklenmektedir. Ayrıca 3 ay boyunca hattınıza 30 TL ve üzeri TL yüklemeniz durumunda da ayda 5 GB olmak üzere toplamda 15 GB internet hattınıza otomatik olarak yüklenecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Bedava İnternet Sitesi 2022

Türk Telekom Selfycard 5 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 bedava internet paketleri içerisinde olan Türk Telekom kampanyası Selfy aboneleri için hazırlanmış olan Selfycard kullanıcıları için sunulmaktadır. Selfycard, Türk Telekom tarafından hazırlanmış olan ön ödemeli bir kart olmakla birlikte kartınıza yaptığınız bakiye yüklemeleri ve alışveriş tutarlarınıza göre haftalık 5 GB’a kadar bedava internet kazandırmaktadır.

Haziran 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Haziran 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

Çok sayıda abonesi bulunan GSM operatörü Turkcell, Haziran 2020 bedava internet paketleri sayesinde internet kullanımına dair gerekli olan desteği sunarak abonelerini memnun ederken, uygulamaları sayesinde abonelerine bedava internet paketleri sunmaktadır.

Turkcell Fizy Dinleyerek Bedava İnternet

Haziran 2020 bedava internet paketleri arasında bulunan ‘’Fizy Dinle Kazan Kampanyası’’ sayesinde Premium Fizy aboneleri müzik dinleyerek eğlenirken, bedava internet de kazanmaktadır. Radyo ve video izlemeleri dışında bir ay içerisinde,

  • 100 ile 249 arasında Fizy’den şarkı dinleyen abonelerine 250 MB internet paketi,
  • 250 ile 499 arasında Fizy’den şarkı dinleyen abonelerine 500 MB internet paketi,
  • 500 ve üzeri Fizy’den şarkı dinleyen abonelerine 1 GB internet paketi hediye etmektedir.

Turkcell Sürpriz Nokta Bedava İnternet

Haziran 2020 bedava internet paketleri kapsamında düzenlenen bir diğer Turkcell kampanyası, BİP uygulaması aracılığıyla sunulmaktadır. Sanal mağazalar aracılığıyla BİP uygulamasını indirdikten sonra ‘’Keşfet’’ menüsü üzerinden ‘’Sürpriz Nokta’’ kanalını takip eden abonelere günlük en fazla 3 olmak üzere ayda 10 adet sürpriz hediyeler harici bedava internet paketleri hediye edilmektedir.

Turkcell Joker Hediye Bedava İnternet

Haziran 2020 bedava internet paketleri arasında olan ‘’Turkcell Joker Hediye Kampanyası’’ sayesinde bedava internet kazanmak için herhangi bir uygulamaya gerek kalmadan bir üst tarifeye geçmeniz yeterli olmaktadır. Tarife değişikliği yapıldığında Turkcell abonesine oluşan fiyat farkı ve abonelik süresine göre bedava internet paketi yüklenmektedir.

  • Yeni tarife ve eski tarife arasında fiyat farkı 9 TL ve abonelik süresi 12 ay olan abonelere haftalık 1 GB internet; 10 yıl ve üzeri olan abonelere ise yılda en fazla 2 defa olmak üzere haftalık 2 GB bedava internet yüklenmektedir.
  • Yeni tarife ve eski tarife fiyat farkı 10-24 TL arasında olan ve abonelik süresi 10 yıldan az aboneler için yılda en fazla 2 defa olmak üzere haftalık 1 GB internet; 10 yıl ve üzeri abonelere yılda en fazla 2 defa olmak üzere haftalık 2 GB bedava internet yüklenmektedir.
  • Yeni tarife ve eski tarife fiyat farkı 25 TL ve üzerinde olan ve abonelik süresi 10 yıldan az abonelere yılda 3 defa haftalık 1 GB internet; 10 yıl ve üzeri olan abonelere ise yılda 3 defa haftalık 2 GB bedava internet yüklenmektedir.
Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 30 Ağustos Bedava İnternet 2022

Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Faturalı ve faturasız hat kullanıcına yönelik kampanyalar düzenleyen Vodafone, Haziran 2020 bedava internet paketleri sayesinde abonelerinin yüzünü güldürmektedir. Ayrıca abone sayısını artırmak isteyen Vodafone, yeni abonelerini de unutmayarak bedava internet paketi hediye etmektedir.

Vodafone Uyumlu Tarifelerle Bedava İnternet

Haziran 2020 bedava internet paketleri arasında olan ve ‘’Vodafone Uyumlu Tarifeler’’ aracılığıyla sunulan bedava internet paketlerinin sahibi olmak için, ‘’Uyumlu Tarife’’ paketlerinden herhangi birini tercih etmeniz yeterli olmaktadır. Üstelik yeni gelen abonelere de ilk ay kullanılmak üzere 10 bedava internet hediye edilmektedir.

Mobil Ödeme Yöntemi İle 1 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 bedava internet paketleri içerisinde olan kampanya mobil ödeme sistemine kayıt olmuş aboneler için düzenlenmiş olup, kampanyaya katılım için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden fatura ödemesi yapılması yeterli olmaktadır. Yapılan ödeme için 1 GB internet hediye edilirken, 1 hafta sonunda kullanılmayan haklar otomatik silinecektir.

Vodafone Yeni Gelenlere Toplam 60 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 bedava internet paketleri arasında olan ve yeni Vodafone’lu olan aboneler için düzenlenen kampanya ile aylık 5 GB olmak üzere 12 ay boyunca bedava internet hediye edilecektir. Kampanyaya katılım için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indirdikten sonra ‘’Ek Paketler’’ menüsü üzerinden bedava internet paketinin sahibi olabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Bedava İnternet Veren Uygulamalar

Haziran 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Haziran 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Haziran 2020 bedava internet paketleri ile abonelerine internet kullanımı açısından destek olan BİMcell avantajlı tarifeleri ile dikkatleri üzerine çekmektedir.

BİMcell 5 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 bedava internet paketleri ile abonelerini memnun edecek olan BİMcell, 40 TL ve üzeri TL yüklemesi yapan abonelerine 5 GB bedava internet paketi ile 500 SMS paketi hediye etmektedir. Kampanya her 40 TL ve üzeri TL yüklemeleriniz için geçerlidir.

BİMcell’den Yeni Müşterilerine 9 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 bedava internet paketleri arasında olan BİMcell kampanyası ile BİMcell ailesine katılan yeni abonelere 9 GB bedava internet yüklenmektedir. Hoş geldin hediyesi sadece bedava internetle sınırlı kalmamakta olup, her yöne 300 dk konuşma ve 300 SMS paketi de hediye edilmektedir.

BİMcell 1 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 bedava internet paketleri olarak değerlendirebilecek BİMcell kampanyası için 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapmanız gerekmektedir. Yapılan her 25 TL ve üzeri TL yüklemeniz sonucunda 1 GB bedava internet paketi ile 500 SMS paketi de otomatik olarak yüklenmektedir.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu