Bimcell Bedava İnternet

Haziran 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Spread the love

İçindekiler

Haziran 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Haziran 2020 BİMcell bedava internet paketleri sayesinde BİMcell aboneleri kazançlı çıkarken, avantajlı tarifeleri ile de bütçelere destek olmaktadır. Bedava internet paketlerini kazanmak için basit birkaç işlem yapılması gerekebileceği gibi bazı kampanyalarda hediye kullanımlar BİMcell tarafından otomatik yüklenmektedir.

Her koşulda abonelerinin yanında olan Haziran 2020 BİMcell bedava internet paketleri kampanyalarından haberdar olmak için yazımızı okuyabilir ve kampanyalara katılım sağlayarak kazançlı çıkabilirsiniz.

BİMcell BTK Akademi 6 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 BİMcell bedava internet paketleri olarak sunulan BİMcell BTK Akademi 6 GB Bedava İnternet Kampanyası ile ülkemizde daha fazla yazılımcı yetişmesini sağlamak amacıyla destek olmayı amaçlayan BİMcell, BTK Akademi eğitim portalında kullanılmak amacıyla ‘’BTK Akademi’’ yazarak 5555’e SMS gönderilmesi durumunda 6 GB bedava internet hattınıza tanımlanmaktadır.

Haziran 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

BİMcell’den Üniversite Öğrencilerine 6 GB Bedava İnternet

Ülkemizi diğer ülkelerde olduğu gibi etkisi altına alan Korona virüs nedeniyle üniversitelerin tatil edilmesi üzerine üniversite öğrencilerine Haziran 2020 BİMcell bedava internet paketleri ile haziran ayında da destek olmak amacıyla BİMcell, 6 GB bedava internet hediye etmektedir. YÖK Dersleri Platformu üzerinden uzaktan eğitime katılacak olan öğrencilerin kullanabileceği 6 GB bedava internet kullanımı 30 Haziran 2020 tarihinde sona erecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 BİMcell Bedava İnternet Kampanyaları

BİMcell EBA 8 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 BİMcell bedava internet paketleri içerisinde olan BİMcell 8 GB Bedava İnternet Kampanyası ile uzaktan eğitime katılarak EBA üzerinden sunulan derslere katılan öğrencilere bu zorlu süreçte BİMcell destek olmaktadır.

BİMcell 5 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 BİMcell bedava internet paketleri kapsamında BİMcell aboneleri hatlarına TL yüklemesi yaptıkça bedava internet kazanmaktadır. 5 GB bedava interneti kazanmak için hattınıza 40 TL ve üzeri yükleme yapmanız gerekmektedir. Ayrıca yükleme sonucunda bedava internet ile birlikte 500 SMS’de hattınıza otomatik yüklenmektedir. Üstelik kampanya tek sefer için geçerli olmamakla birlikte her 40 TL ve üzeri yükleme için geçerlidir.

BİMcell’den Yeni Müşterilerine 9 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 BİMcell bedava internet paketleri olarak sunulan bir diğer BİMcell kampanyası ise, yeni aboneleri için düzenlenmektedir. BİMcell’ den yeni hat alan ya da BİMcell’ e numarasını taşıyan abonelere 9 GB bedava internet yüklenmektedir. Hediye sadece bedava internetle sınırlı kalmamakta olup, her yöne 300 dk konuşma paketi ile 300 SMS paketi de yeni aboneler için hatlarına otomatik yüklenmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Temmuz 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

Haziran 2020 BİMcell Bedava İnternet Paketleri

BİMcell 30 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 BİMcell bedava internet paketleri olarak sunulan ve abonelerinin rahat rahat internete girmesini sağlayan kampanya ise, kayıt ya da şart gerektirmeyen 30 GB bedava internet kampanyasıdır. Kampanyaya katılım için 3G uyumlu SİM kartınızı 4.5G uyumlu SİM kart ile değiştirmeniz gerekmektedir. Değişim işlemi sonrasında 30 GB bedava internet hattınıza otomatik yüklenmektedir.

BİMcell 1 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 BİMcell bedava internet paketleri olarak değerlendirebileceğiniz son kampanya ise, 25 TL ve üzeri TL yüklemesi yapan BİMcell aboneleri için sunulmaktadır. Son zamanlarda düzenlediği kampanyalarla dikkat çeken BİMcell, 25 TL ve üzeri yüklemelerinizde 1 GB bedava internet hediye ederken, mesajlaşmayı seven abonelerini de unutmayarak 500 SMS paketini de otomatik olarak hattınıza tanımlamaktadır.

Yorum Yap Ücretsiz İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın.

Content Protection by DMCA.com

8 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu