Türk Telekom Bedava İnternet

Haziran 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Spread the love

İçindekiler

Haziran 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Haziran 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri için birkaç işlem yapılması sonucunda bedava GB’lar kazanılırken, kampanya kapsamında faturalı ve faturasız hat sahipleri kazançlı çıkmaktadır. Ayrıca Korana virüs nedeniyle okulların kapatılması ve eğitime uzaktan eğitim şeklinde devam edilmesi üzerine EBA ve YÖK öğrencilerine sunulan bedava internet kampanyası Türk Telekom tarafından haziran ayında da devam etmektedir. Bunların dışında sunulan bedava internet paketleri ile ilgili kampanyalara ulaşmak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Türk Telekom 4.5G’ye Gelene 30 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri içerisinde yer alan 30 GB bedava internet paketi sahibi olmak için 4.5G kampanyasına katılım sağlamanız yeterli olmaktadır. Bunun için Türk Telekom Mağazaları’na gidilerek 4.5G uyumlu olan sim kartınızı ücretsiz olarak almanız ve aktif olması durumunda ‘’4.5G 30GB’’ mesaj olarak 5555’e göndermeniz halinde 30 GB bedava internet paketi hattınıza otomatik yüklenecektir. Üstelik bedava internet paketi aylık kullanım için hattınıza tanımlanmaktadır.

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Haziran 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom BTK Akademi 6 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri olarak BTK Akademi tarafından faturalı ve faturasız hat kullanıcıları için sunulan 6 GB bedava internet paketi sayesinde Türk Telekom yazılımcı yetişmesine destek sunmaktadır. BTK Akademi eğitim portalında kullanmak üzere telefonunuzdan ‘’BTK Akademi’’ yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz gerekmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom Hediye İnternet Gönderme

Türk Telekom’dan Üniversite Öğrencilerine 6 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında yer alan bir diğer kampanya ise, üniversite öğrencileri için sunulmaktadır. Uzaktan eğitime katılan üniversite öğrencilerinin internet sorununa çözüm sunmak isteyen Türk Telekom 6 GB internet paketini aylık kullanım için otomatik olarak sunmaktadır.

Türk Telekom Sil Süpür 30 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri olarak sunulan ‘’Sil Süpür’’ kampanyası diğer aylarda olduğu gibi haziran ayında da 30 GB’a kadar internet paketi hediye etmektedir. Bedava internet paketi dışında ‘’Sil Süpür Kampanyası’’ sınırsız konuşma ve Muud Premium üyelik gibi farklı hediyeler de sunarken, her hafta ‘’Sil Süpür’’ uygulamasından verilen hediyeleri almak için ‘’Online İşlemler’’ uygulamasını telefonunuza yükleyerek ‘’Sil Süpür’’ oyununa katılmanız yeterli olmaktadır.

Türk Telekom tarafından ‘’Sil Süpür’’ oyunundan sunulan hediyeler her hafta Çarşamba ve Cuma günleri yenilenmektedir. Ayrıca sunulan hediyeler hakkında da uygulama üzerinden bilgilendirme yapılmaktadır.

Türk Telekom EBA Kampanyası ile 8 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri ile uzaktan eğitime katılan öğrencileri de unutmayan Türk Telekom, öğretmen ve öğrencilerin EBA üzerinden uzaktan eğitime rahatlıkla katılım sağlamaları için 8 GB bedava internet hediye etmektedir. EBA sosyal eğitim platformuna katılım için ‘’EBA’’ yazılarak 5555’e telefonunuzdan mesaj göndermeniz yeterli olmaktadır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Türk Telekom 23 Nisan Hediyesi 2020

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Haziran 2020 Türk Telekom Bedava İnternet Paketleri

Türk Telekom Arayanı Bil Plus 1 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri sayesinde kazanmaya devam edecek olan faturalı ve faturasız hat kullanıcıları Türk Telekom tarafından ‘’Arayanı Bil Plus’’ uygulamasına dahil olmaları durumunda 1 GB bedava internet kazanmaktadır. Üstelik uygulama sayesinde sizi kim aradığına dair bilgi sahibi olurken, haftalık üyelik için ‘’PLUS’’ yazarak 7065’e ya da 6 aylık üyelik için ‘’PLUS’’ yazıp 7066’ya SMS göndermeniz gerekmektedir. Mesaj gönderimi sonrasında 1 GB bedava internet paketi gönderdiğiniz mesaj doğrultusunda haftalık ya da aylık kullanım için hattınıza yüklenecektir.

Türk Telekom Hoş Geldin Kampanyası İle 15 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri arasında yer alan ‘’Hoş Geldin Kampanyası’’ ile 15 GB bedava internet dışında 750 dk konuşma paketi ve 750 SMS paketi kazanabilirsiniz. Türk Telekom’dan yeni hat alan ya da numarasını Türk Telekom’a taşıyan aboneler için sunulan kampanya kapsamında 3 ay boyunca 30 TL ve üzeri TL yüklemeniz durumunda kullanım haklarınıza ilave olarak ayda 5 GB olmak üzere toplamda 15 GB bedava internet hattınıza yüklenecektir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  2022 Türk Telekom Hediye İnternet

Türk Telekom Selfycard 5 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Türk Telekom bedava internet paketleri olarak Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış olan bir kampanya ise, Selfycard kullanıcıları için sunulmaktadır. Selfycard, Türk Telekom tarafından Selfy aboneleri için sunulmuş olan ön ödemeli kart olarak abonelerinin güvenli alışveriş yapmaları sağlanmaktadır. Kartınıza istediğiniz kadar bakiye yükleyerek alışveriş yapabilir ve alışverişleriniz sayesinde haftalık 5 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Content Protection by DMCA.com

3 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu