Vodafone Bedava İnternet

Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Spread the love

İçindekiler

Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Haziran 2020 Vodafone bedava internet paketleri ile milyonlarca abonesini memnun etmeye çalışırken, diğer aylarda olduğu gibi bu ay da düzenlediği kampanyalarla dikkatleri çekmeyi başarıyor. Faturalı ve faturasız hat kullanıcılarına yönelik düzenlenen kampanyalara katılım için birkaç işlem yapılması yeterli olmaktadır. Kampanyalara bakıldığında ise, Vodafone tarifelerine geçiş yapan yeni abonelere yıllık 60 GB’a kadar bedava internet verdiği görülürken,  üstüne ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indiren abonelerine de hoş geldin hediyesi olarak 5 GB bedava internet verilmektedir.

Korona virüs nedeniyle okullarından ayrı kalan öğrencilere de destek olan Vodafone, uzaktan eğitimde kullanmaları için bedava internet kullanım imkanı sunmaktadır. Sizde Haziran 2020 Vodafone bedava internet paketleri kapsamında hediyelerinizi almak için kampanyalara katılım sağlayarak internet sorununuza çözüm bulabilirsiniz.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Arkadaşını Davet Edene 15 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Vodafone bedava internet paketleri kazanmak için arkadaşınızı Vodafone’a davet etmeniz yeterli olmaktadır. Ne kadar çok arkadaşınızı davet ederseniz, o kadar çok bedava internet kazanabilirsiniz. Üstelik kazandığınız bedava internet paketlerini 60 gün boyunca kullanabilir ve doyasıya internette vakit geçirebilirsiniz. Şayet 60 gün sonunda kalan kullanımlarınızın bulunması durumunda Vodafone tarafından silinecektir.

Vodafone Uyumlu Tarifelerle Bedava İnternet

Haziran 2020 Vodafone bedava internet paketleri incelendiğinde özellikle gençlerin tercih ettiği ‘’Vodafone Uyumlu Tarifeler’’ ile bol bol internet hediye edildiği görülmektedir. Aylık sadece 25 TL gibi bir ücret ödeyerek Uyumlu 7 tarifesine geçerek 750 dk konuşma ve 250 SMS paketinin yanı sıra 7 GB bedava internet sahibi olabilirsiniz. Üstelik ‘’Uyumlu Tarifeler’’e yeni gelen abonelerine ilk ay için 10 GB internette hediye edilmektedir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Aralık 2020 Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Mobil Ödeme Yöntemi Sayesinde 1 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Vodafone bedava internet paketleri olarak değerlendirilebilecek bir kampanya ise, mobil ödeme sistemine kayıt olan aboneler için hazırlanmıştır. ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulaması üzerinden fatura ödemesi yapan abonelere haftalık kullanım için 1 GB internet hediye edilirken, kalan kullanımlar Vodafone tarafından otomatik silinecektir.

Vodafone Yanımda Uygulamasına Arkadaşını Davet Et 15 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Vodafone bedava internet paketleri ile ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına arkadaşlarını davet eden abonelere 15 GB bedava internet hediye edilmektedir. Üstelik siz kazanırken aynı şekilde arkadaşınız da bedava internet kazanmaktadır. Arkadaş davet etmek için sosyal medya hesaplarınızı kullanabilir ve 3 ay boyunca saat problemi olmadan internetinizi kullanabilir, rahatlıkla internet keyfi yapabilirsiniz.

Vodafone Red’e Hoşgeldin 20 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Vodafone bedava internet paketleri arasında yer alan Vodafone Red’e Hoşgeldin 20 GB Bedava İnternet Kampanyası sayesinde Red tarifesine geçen aboneler internet kazanırken, numara taşımak ve yeni hat almak ile faturasız hattan faturalı hatta geçmek yapılması gereken işlemler arasında yer almaktadır. Son olarak Vodafone Red tarifesine geçtikten sonra ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasına girerek ‘’Ek Paketler’’ menüsünden internet paketinizin yüklenmesini sağlayabilirsiniz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone 30 GB Bedava İnternet Kampanyası

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Yeni Gelenlere Ayda 5 GB Olmak Üzere Toplam 60 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Vodafone bedava internet paketleri olarak değerlendirilebilecek bir kampanya da yeni Vodafone’lu aboneler için düzenlenmektedir. Vodafone’lu faturalı hatta numarasını taşıyan ya da yeni hat alan abonelere aylık 5 GB olmak üzere toplam 60 GB bedava internet hediye edilmektedir. Kampanyaya katılım için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indirip giriş yaptıktan sonra ‘’Ek Paketler’’ menüsüne giriş yaparak bedava internet paketinizi alabilirsiniz.

Vodafone FreeZone’lu Olana 4 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Vodafone bedava internet paketleri kazanmak için Vodafone tarafından gençlere yönelik sunulan FreeZone tarifelerinden birine geçiş yapmak yeterli olmaktadır. 26 yaş altında iseniz ve hattınız aile bireylerinden birinin üstüne dahi olsa kullanıcı olarak kendinizi tanımlamanız üzerine 4 GB bedava internet kazanabilirsiniz.

Haziran 2020 Vodafone Bedava İnternet Paketleri

Vodafone TV Yönüne Geçerli Taahhüt İle Aylık 2 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Vodafone bedava internet paketleri olarak değerlendirilebilecek kampanya Vodafone TV için kullanılmak üzere sunulan bedava internet kampanyasıdır. Vodafone abonesi olarak ayrıcalıklardan yararlanmak ve TV keyfi yapmak için taahhüt vermeniz durumunda aylık 2 GB bedava internet hediye edilmektedir. Bunun için Vodafone Red tarifesi ya da Vodafone TV Eğlence paketine abone olmanız üzerine taahhüt süreniz boyunca bedava internet paketi otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Vodafone Ücretsiz İnternet Paketleri

Vodafone Supernet 4.5G Kullanana 10 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Vodafone bedava internet paketleri olarak Vodafone Supernet 4.5G kullanan abonelere 10 GB bedava internet hediye edilmektedir. Bunun için öncelikle SİM kartınızın 4.5G uyumlu SİM kartla değiştirilmesi gerekirken, değişim sonrasında 10 GB bedava internet paketi otomatik olarak Vodafone tarafından hattınıza tanımlanmaktadır.

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatları İle 20 GB Bedava İnternet

Haziran 2020 Vodafone bedava internet paketleri olarak sunulan Vodafone Kaçmaz Kırmızı Fırsatları ile bedava internet kazanabilir ve internet keyfini yaşabilirsiniz. Kampanyaya katılım için ‘’Vodafone Yanımda’’ uygulamasını indirerek ‘’Hediye Çarkı’’ menüsünden çarkı çevirebilir ve 20 GB’a kadar bedava internet kazanabilirsiniz. Ayrıca internet dışında Video, İletişim Pass ve Sosyal paketler ile sürpriz hediyeler de ‘’Hediye Çarkı’’ kullanan abonelere hediye edilmektedir.

Yorum Yap Hediyeni Kap

Alt tarafta bulunan ”Yorum Yap” kısmından en az 3 cümle ile değerli duygu ve düşüncelerini yazan herkese bedava internet taktiği gönderiyoruz.

Content Protection by DMCA.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu