Turkcell Bedava İnternet

Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Spread the love

İçindekiler

Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Hediye bedava internet veren uygulamalar 2020 yılında da operatörler tarafından bizlere sunulmaya devam ediyor. Bu yazımızda Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Bimcell operatörleri tarafından bizlere hediye internet veren uygulamaları inceleyeceğiz. Bu uygulamalar hakkında tüm merak ettiklerinize yazımızdan ulaşabilirsiniz…

Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nedir?

Hediye bedava internet veren uygulamalar, GSM operatörlerinin bizlerin paketlerimize ek olarak kullanabileceğimiz bedava internet kazandıran uygulamalarıdır.

Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ne İşe Yarar?

Hediye bedava internet veren uygulamalar, paketleri yetersiz kalan abonelerin ek ücret ödemeden internet kazanmasını sağlarlar. Günümüzde birçok kişi ay sonuna doğru kullanım hakları azalınca arayışa girer ve bu uygulamalardan kazandıkları hediye internetlerle para ödemeden ihtiyaçlarının giderir. Siz de operatörünüz tarafından hazırlanan uygulamaları kullanarak günlük, haftalık veya aylık hediye internet kazanabilirsiniz.

Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nasıl Yapılır?

Hediye bedava internet veren uygulamalar, operatörlerin mobil uygulamaları içerisinden yapılabileceği gibi ilgili numaralara SMS yollamak yoluyla da yapılabilir. Hediye internet veren uygulamaları nasıl yapacağınıza dair bilgileri yazımızın ilerleyen kısımlarında detaylı açıklamalarla bulabilirsiniz.

Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ücretli mi?

Hediye bedava internet veren uygulamalar ek ücret ödenmeden yararlanılabilen uygulamalardır. Ancak bazı uygulamalardan yararlanabilmek için operatörlerin birtakım özel üyeliklerine ücret vererek katılmanız gerekebilir.

Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ne Zamana Kadar Geçerli?

Hediye bedava internet veren uygulamalar genellikle yıl sonuna kadar geçerli olarak çıkarılsa da gelen talep durumuna göre süreleri uzatılabilir. Ancak bazen dönemlik uygulamaların olduğu da görüyoruz. Bu duruma örnek olarak Ramazan ayına özel bedava internet uygulamaları gösterilebilir.

Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Turkcell hediye bedava internet veren uygulamalar şu şekildedir:

Salla Kazan Uygulaması

Turkcell kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Dijital Operatörüm uygulaması içerisinde yer alan Salla Kazan uygulaması, hediye internet kazanmanızı sağlıyor. Uygulamada yer alan kutuya basarak, telefonu bir kez hafifçe sallıyoruz ve hediye internet kazanma şansı yakalıyoruz.

Yaani Arama Motoru

Turkcell’in desteklediği yerli arama motoru olan Yaani üzerinden yapacağınız sorgulamalar ile hem internette dolaşabilir hem de bedava internet kazanabilirsiniz. Yaani arama motorunu 10 gün kullanmamızın yanı sıra 20 adet sorgulama yapmamız durumunda 1 GB bedava internet kazanıyoruz.

Goller Cepte Uygulaması

Goller Cepte uygulaması, takımımız gol attığında iki ayrı sevinç birden yaşamamıza olanak sağlıyor. Katılım ücreti alınan bu uygulamada, takımımızın attığı gol başına 100 MB bedava internet kazanabiliyoruz.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Temmuz 2020 Turkcell Bedava İnternet Paketleri

GNÇ Uygulaması

Turkcell’in gençlere yönelik uygulaması olan GNÇ, bedava internet kazanmanın bir başka yolu. Telefonumuza indirdiğimiz GNÇ uygulamasında bulunan ‘Çatlat’ bölümünden bedava internet sahibi olabiliyoruz. 26 yaş altındaki bütün gençler GNÇ uygulamasından yararlanabilir ve hediye internetler kazanabilir.

Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Turkcell Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nasıl Yapılır?

Turkcell hediye bedava internet veren uygulamalar, Dijital Operatörüm uygulamasından yapılabileceği gibi ilgili mesaj servislerine yollanacak SMS’lerle de yapılabilir.

Turkcell Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ücretli mi?

Turkcell hediye bedava internet veren uygulamalar için herhangi bir ek ödeme yapmanız gerekmiyor. Ancak bazı uygulamalardan faydalanabilmeniz için Turkcell’in bazı özel üyeliklerine sahip olmanız istenebilir.

Turkcell Bip Bedava İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Turkcell Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Turkcell Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Turkcell Ücretsiz Dakika Kazanmak için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Turkcell Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ne Zamana Kadar Geçerli?

Turkcell hediye bedava internet veren uygulamalar devam etmektedir. Bazı uygulamalar ise sene sonunda gelen talep doğrultusunda devam edebilir. Gelişmeleri güncel olarak takip ederek uygulamaların geçerlilik durumlarını öğrenebilirsiniz.

Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Vodafone Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Vodafone hediye bedava internet veren uygulamalar şu şekilde sıralanabilir:

Vodafone Yanımda

Tüm Vodafone abonelerinin ücretsiz olarak kullanabileceği bir uygulama olan Vodafone Yanımda uygulamasına mobil cihazınızın mağazasından ulaşabilirsiniz. Uygulama içerisinde bulunan hediye çarkı sayesinde her hafta hediye bedava internet kazanabilirsiniz.

Ayrıca bu uygulamayı kullanarak bir arkadaşınızı Vodafone kullanıcı olmaya davet etmeniz halinde 3 ay boyunca geçerli olan 9 GB, 15 GB veya 30 GB hediye internetlerden birine sahip olabilirsiniz.

Yine bu uygulama içerisindeki ‘Faturam Güvende’ kampanyası sayesinde de 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Bunun yanı sıra ‘Hayata Devam’ kampanyası ile 1 haftalık 5 GB ve ‘Hızla Kazan’ ile yine 1 haftalık 1 GB hediye internet kazanabilirsiniz.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır? Buraya Tıklayın!

Diğer Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Vodafone İnternet Avcıları

Vodafone İnternet Avcıları oyunu sayesinde eğlenceli zaman geçirirken bir yandan da hediye bedava internet kazanabiliyorsunuz. Oyundaki kırmızı renkli Bit denilen yaratıkları öldürerek başarı durumumuza göre bedava internet sahibi oluyoruz.

Vodafone Freezone

Vodafone’un 26 yaş altındaki gençlere yönelik bir uygulama olan Freezone ile birçok hediye bedava internete sahip olabiliyoruz. Vodafone Freezone tarifelerine geçişlerde ilk ay kullanabileceğimiz 10 veya 20 GB hediye bedava internet bizim oluyor. Bunun yanı sıra tarifelerin içerisinde sosyal medya uygulamalarında ve oyunlarda kullanabileceğimiz bedava internetler de yer alıyor.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell 15 Temmuz Hediyesi 2020

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi

Vodafone Seviyorum İnterneti testi ile hediye bedava internet kazanabilirsiniz. Teste başladıktan sonra sırayla bize yöneltilen soruları cevaplıyoruz ve 24 saat boyunca geçerli olan 3 GB bedava interneti kapıyoruz. Bu teste sadece Vodafone aboneleri değil tüm operatörlerin aboneleri katılım gösterebiliyor.

Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Vodafone Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nasıl Yapılır?

Vodafone hediye bedava internet veren uygulamalar için genellikle Vodafone Yanımda uygulamasını mobil cihazına indirmeniz yeterli oluyor. Bunun yanı sıra Seviyorum İnterneti testi gibi uygulamalar için hazırlanmış özel sitelerden de bedava internet kazanabiliyoruz.

Vodafone Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ücretli mi?

Vodafone hediye bedava internet veren uygulamalar için paketimiz dışında bir ücret ödememiz gerekmiyor.

Vodafone Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ne Zamana Kadar Geçerli?

Vodafone hediye bedava internet veren uygulamalar şu an için birçoğu devam etmekte olup, geçerliliğinin biteceği tarih hakkında bir bilgi bulunmamaktadır.

Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Türk Telekom Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Türk Telekom hediye bedava internet veren uygulamalar için sizlere hazırladığımız sıralama şu şekilde:

Tivibu Go Uygulaması

Tivibu Go uygulamasını alarak bedava internet kazanabilirsiniz. Tivibu Go aboneliği oluşturmak için 5555’e ‘TIVIBUGO’ yazarak kısa mesaj atmanız yeterli olacaktır. Aboneliğiniz başlatmanızın ardından 5 GB bedava internet sizin oluyor.

Online İşlemler Uygulaması

Türk Telekom abonesiyseniz, Türk Telekom’un mobil uygulaması olan Online İşlemler uygulamasına mobil cihazınızın sanal mağazasından ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz. Burada yer alan ‘Sil Süpür’ uygulaması sayesinde her hafta bedava internet kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Sil Süpür uygulaması her hafta Çarşamba ya da Cuma günleri sabah 06.00’da güncellenmektedir.

Tambu Uygulaması

Tambu, Selfy üyelerine özel olarak hazırlanan bir uygulamadır. 25 yaş ve altında olan Selfy üyeleri bu uygulamadan faydalanarak 1 ay boyunca geçerli olan 1 GB bedava internet sahibi olabilirler.

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için BURAYA TIKLAYIN!

Türk Telekom Hediye İnternet için BURAYA TIKLAYIN!

Diğer Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları için Buraya Tıklayın!

Yazımızın Sonunda Sürpriz Hediyeler Sizleri Bekliyor!

Türk Telekom Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nasıl Yapılır?

Türk Telekom hediye bedava internet veren uygulamalar, Online İşlemler uygulamasından yapılabilir. Bazı uygulamalara katılmak için ise belirli üyeliklere sahip olmak gerekebilir ya da belirli numaralara kısa mesaj gönderilebilir.

Bedava İnternet Kampanyalarının Diğer Fırsatını Gördünüz mü?  Turkcell Hediye İnternet 2222

Türk Telekom Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ücretli mi?

Türk Telekom hediye bedava internet veren uygulamalar için tarifemize ek bir ücret ödememiz gerekmiyor. Fakat, bazı uygulamalardan yararlanmak için özel üyeliklere sahip olmak gerekiyor. Bu üyelikler için ücret ödenmesi gerekebilir.

Türk Telekom Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ne Zamana Kadar Geçerli?

Türk Telekom hediye bedava internet veren uygulamalar halen geçerliliğini koruyor. Bazı uygulamalar ise sene sonunda gelecek yoğun talebe göre birtakım düzenlemeler ile devam edebilir. Gelişmelerden haberdar olmak ve uygulamaların devam edip etmediğini öğrenmek için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar 2020

Bimcell Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nelerdir?

Bimcell hediye bedava internet veren uygulamalar şunlardır:

Salla Kazan Uygulaması

Bimcell’in Salla Kazan uygulaması bir diğer deyişle Türk Telekom’un Sil Süpür uygulaması olarak da söylenebilir. Online İşlemler uygulamasında bulunan bu uygulamada bulut ekranını süpürerek her hafta hediye bedava internet kazanma şansı yakalıyoruz.

Arayanı Bil Plus Uygulaması

Bimcell Arayanı Bil Plus kaydımızı yaptıktan sonra 1 GB hediye bedava internet kazanıyoruz. Bunun yanı sıra bilinmeyen çağrıların kim tarafından geldiğini de öğrenme fırsatı yakalıyoruz. Bu aboneliği oluşturmak için ‘PLUS’ yazıp 7065’ kısa mesaj göndermemiz yeterli oluyor.

EBA 8 GB

EBA 8 GB ile Bimcell, pandemi sürecinde online olarak devam eden eğitim hayatında öğrencilerin ve öğretmenlerin yüzünü güldürüyor. Kısaltması EBA olan Eğitim Bilişim Ağına girişlerinizde kullanabileceğiniz 1 aylık 8 GB hediye bedava internet her kullanıcının hattına tanımlanıyor.

Diğer Bimcell bedava internet paketleri için BURAYA TIKLAYIN!

Yazımızın sonunda sürpriz hediye sizleri bekliyor.

Bimcell Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Nasıl Yapılır?

Bimcell hediye bedava internet veren uygulamalar, Online İşlemler uygulamasının yanı sıra ilgili yerlere SMS göndererek de yapılabiliyor.

Bimcell Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ücretli mi?

Bimcell hediye bedava internet veren uygulamalar için mevcut tarifemizin üzerine herhangi bir ücret ödemesi yapmamız gerekmiyor.

Bimcell Hediye Bedava İnternet Veren Uygulamalar Ne Zamana Kadar Geçerli?

Bimcell hediye bedava internet veren uygulamalar geçerliliğini sürdürüyor ve bitiş tarihleri hakkında bir bilgi bulunmuyor.

Yorum Yap Bedava İnterneti Kap

Alt tarafta bulunan Yorum Yap kısmından değerli duygu ve düşüncelerini en az 3 cümle ile belirten ziyaretçilerimize bulunduğu operatörün bedava internet taktiğini gönderiyoruz. Lütfen iletişim bilgilerinizi doğru yazın. Ayrıca makalemize 5 yıldız vermeyi de ihmal etmeyin.

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu